X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr czas na relaks
Odpowiedz

czas na relaks

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Carmelka Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra dziewczyny widze zez wszedzie tylko stres, strach, bieganie na badania, przeszukiwanie forum i zamartwianie sie o wszystko.
    Czas najwyzszy dac troszke oddechu sobie i malenstwom, skoro maja byc zdrowe to musza sie czasem zrelaksowac :)
    Podajcie swoje sposoby na odprezenie i i odrobine luksusu. Buziaki

    Drelin lubi tę wiadomość

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuje wypad do kosmetyczki manicure, pedicure, moze masaz:-) ) tylk pamietajmy ze jesli wybieramy sie na jakis wiekszy zabieg zeby poinformowac ze jestesmy w ciazy:-)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Drelin Przyjaciółka
    Postów: 116 134

    Wysłany: 3 lutego 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Książki :) nie mogę sie już doczekać l4, żeby mieć więcej czasu na czytanie :) najgorsze, że teraz jak zaczynam czytać to zaraz zasypiam ;)

    yuudrjjg1yagrwny.png
  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę zrobic tak, że czesciowo pracuje w domu. Mam straszne mdlosci i przewlekłe zmeczenie, wiec na przyjemnosci po prostu nie mam siły. Jak chodze, to mdleje. Wiec leze i w necie klikam, bo na ksiazce sie skupic nie moge za bardzo ;)

  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drelin wrote:
    Książki :) nie mogę sie już doczekać l4, żeby mieć więcej czasu na czytanie :) najgorsze, że teraz jak zaczynam czytać to zaraz zasypiam ;)
    Ja mam tak samo:) Jestem teraz na L4. Byłam wczoraj na zakupach i przy okazji rozglądałam się za jakąś ciekawą książką. Jednak gdy pomyślałam o tym, że przy każdej zasypiam to stwierdziłam, że na razie nie ma to najmniejszego sensu:) Zaraz wybieram się na spacer z koleżanką:)

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na L4, jak tylko mam energię to zabieram się za gotowanie, chociaż kuchara ze mnie żadna i właściwie to mąż jest ekspertem:)
    Ale zaczęłam robic rzeczy których wczesniej nie robiłam i nawet wychodzą, więc przynajmniej się nie zrażam:)
    Mam tez w zanadrzu książki do angielskiego i rosyjskiego, na razie leżą i czekaja cierpliwie na swoją kolej:D
    Poza tym planuje małe zmiany w naszym mieszkaniu i poszukuje inspiracji.

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciepla poranna kapiel, masaz stop olejkiem o zapachu polnych kwiatow, spacerek z psem po parku, usiasc przed bialym plotnem i namalowac obraz z zamknietymi oczammi.. to jest dla mnie prawdziwy relaks :)
    A gdy nadarza sie okazja: spacer boso na plazy :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spacer i czytanie ksiazki (dopoki z nia nie zasne ;) ale oczywiscie najlepszy relaks to spedzanie czasu z mezem, nie wazne co robimy, ale wtedy totalnie mam same pozytywne mysli.

    PS: co do masazu w ciazy to mnie uczono, ze odpada :) chyba, ze jest to masaz nog badz ramion albo twarzy :)

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 20 lutego 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Ciepla poranna kapiel, masaz stop olejkiem o zapachu polnych kwiatow, spacerek z psem po parku, usiasc przed bialym plotnem i namalowac obraz z zamknietymi oczammi.. to jest dla mnie prawdziwy relaks :)
    A gdy nadarza sie okazja: spacer boso na plazy :)
    Nie każdy ma szczęście mieszkać nam morzem. ;)

    Co do czytania książek to też się cieszyłam że będę miała okazje na L4 ale nie potrafię się skupić na nich. A trochę czeka na swoją kolej.

    Jutro wybieram się na spacer po mieście i muszę do księgarni zajrzeć bo nowa część z mojej ulubionej serii wyszła właśnie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ