X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr cysta na jajniku, nie widac zarodka
Odpowiedz

cysta na jajniku, nie widac zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KredkaB Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    dziewczyny, ratujcie, bo zaraz oszaleje. Mianowicie robilam test ciazowy w piatek, jeszcze przed terminem miesiaczki. Wyszla druga blada kreska. W sobote zrobilam drugi test- kreska nieco ciemniejsza. Umowilam sie na wizyte do ginekologa, ale z ciekawosci zrobilam w dniu spodziewanej @ kolejny test- czyli w wtorek- krecha byla juz bardzo wyrazna i gruba. Kilka godzin pozniej mialam usg robione, na ktorym nie bylo widac zarodka, tylko 5cm torbiel.
    Dodam, ze 17.12 mialam rowniez usg- torbieli nie bylo.
    Nie wiem czy panikuje, ale naczytalam sie duzo w sieci o tym, ze test ciazowy moze byc falszywie pozytywny przy torbieli. Lekarz zalecil kontrole za tydzien, jednak ja umre z nerwow.
    Czy ktoras z was tez tak miala? Boje sie ze za tydzien nie zobacze zarodka. :( Wiem ze usg bylo wczesnie robione ( w dniu spodziewanej miesiaczki) Ale ten widok torbieli i braku zarodka mnie zalamal...

  • vivienne0803 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu spodziewanej miesiączki ma prawo nie być widać pęcherzyka ciazowego! Przecież to jest dopiero ok 28dc. Poczekaj cierpliwie do usg. Trzymam kciuki!

    NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test napewno by nie ciemniał przy torbieli. Na usg oczywiście za wcześnie. Na zarodek za tydzień podejrzewam tez będzie za wcześnie. Może widoczny będzie jedynie pecherzyk. Na bete nie masz możliwości iść ?
    Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość ;)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę 2 razy w odstępie 48h i zobacz czy przyrasta

    27a73b5519.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ