X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ćwiczenia mięśni Kegla
Odpowiedz

Ćwiczenia mięśni Kegla

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy podczas ciąży można używać silikonowych kulek do ćwiczenia mięśni Kegla?
    Pytam, bo mam kulki Luna firmy Lelo - wiem, że zalecane są szczególnie po porodzie, by powrócić do formy, ale szczerze mówiąc moja 'forma' nie jest zachwycająca już teraz ;)

    Zastanawiam się czy mogę sobie pomóc, czy lepiej ćwiczyć "na sucho"?

    Sx0K.png
    ypbg.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że lepiej sobie nic nie wkładać, w ciąży bardzo łatwo o podrażnienia i infekcje. Zresztą, mięśnie Kegla chyba zaczyna się ćwiczyć dopiero około 5 miesiąca, więc jeszcze jest na to czas :)

    pakima lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ