BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Covid w I trymestrze
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

AnetaA
Debiutantka
0

Wysłany: 24 listopada 2021, 08:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie. Chciałbym prosić o radę panie które przechodziły covid w pierwszym trymestrze ciąży. Niestety mnie to też dopadło. Jestem teraz w 10 tygodniu ciąży. Jutro zaczyna się 11 tydzień. Mam już dwójkę dzieci a teraz ponad rok staralismy sie z partnerem o dziecko. Jestem po leczeniu hormonalnym ale udało się zajść w ciążę naturalnie. Szczerze mówiąc czuje wściekłość i żal. Jestem bardzo ostrożna ale mój Partner przyniósł to gówno z pracy. Raczej innej opcji nie ma bo nigdzie nie chodzimy już od dawna poza zakupami i pracą. Najgorsze jest to że kompletnie straciłam smak I węch. Czytałam że sa przypadki że nigdy te zmysły nie wracają do normy i strasznie się boję że ja też mogę być takim przypadkiem. Dostałam sterydy od lekarza bo miałam problemy z oddychaniem do tego mam jeszcze inhalatory bo po 3 latach bez objawów astma wrocila. Co więcej straciłam całkowicie apetyt. Ciągle boli mnie żołądek i zaczęłam już przez to mieć depresje. Dopiero wyleczyłam się z depresji spowodowanej zaburzeniami hormonalnymi i znowu się zaczęło. Nie jestem w stanie nic jeść i ciągle wymiotuje. Nawet jak nie zjem i nie mam czym wymiotować to wymiotuje kwasami żołądkowymi i lekarstwami. Nie wiem już co zrobić. Kiedy to się skonczy. Co zrobić żeby smak I węch powrócił.

kasha86
Autorytet
496

Wysłany: 24 listopada 2021, 09:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
hej, nic nie zrobisz, żeby samoistnie to wróciło, ale ja też przechodziłam covid i mój partner i on stracił węch a ja smak i węch i wszystko wróciło nam do normy po 2 tygodniach. Także nie stresuj się na zapas bo to nie wpływa dobrze na Ciebie i dziecko. Jeśli chodzi o wymioty to konsultowałabym to pewnie z ginekologiem - żeby mnie uspokoił.
Trzymam za Ciebie kciuki - spokój przede wszystkim !

2nn3leb4ic2eh3rg.png
New Baby <3
relgtv73w2riqvl3.png
Julia <3

Olenkaa
Autorytet
722

Wysłany: 25 listopada 2021, 11:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
miałam covid w 12 tygodniu, nic mi nie było oprócz utraty węchu, który wrócił po tygodniu. Stopniowo zaczęłam czuć niektóre zapachy,sama nic nie zrobisz żeby zmysły wróciły.

eiktflw1q59xy68t.png
09.09.2021 ⏸️
5.11 - 1 prenatalne, synek 💙
31.12 - polowkowe ✊🙏
26+0- 996g
30+5- 2010g

Euthyrox, Clexane, Acard

04.2021 17tc 💔

Misia28
Autorytet
695

Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja przeszłam, tEz JestEM NA SIEbIE ZLA I WSCIeKla. Po 6 dniach węch samoistnie wrócił. Natomiast boję się o dziecko, cały czas😟

3jvzio4pvhevml2g.png

Mamy jeszcze ❄️❄️

3jgx9jcgfuje60i6.png

Mokka
Autorytet
650

Wysłany: 29 stycznia, 07:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć Dziewczyny, jestem nowa na ciążowym wątku. Wcześniej byłam na Forum dedykowanym In vitro. Moja walka o dziecko była długa, wraz z procedurami medycznymi. Finalnie udało mi się zajść w ciążę naturalną!!
Niestety dopadł mnie właśnie Covid :( 8tc 6 dzień. Przechodzę go lekko- typowo jak zapalenie zatok (zatkany nos, katar, sporadycznie mokry kaszel), bez gorączki.

Ale... Najbardziej się boję o dzidzię. Czy u Was po Covidzie jest wszystko ok z małżeństwami??? Tyle się mówi o chorobach i ich potencjalnym wpływie na rozwój płodu :( bardzo się stresuję... Badania prenatalne dopiero po 20.02 :(

Kubuś jest już z nami😍🥰
02.09, godz. 16:22
4240g, 55cm, 10 pkt Apgar (39+5tc)

36 lat 👩, 36 lat 👨
Synek ur. 03.2015 (starania w sumie 2 lata, naturals 👩‍👦 3 miesiące po HSG 🙏🏻)
Starania o rodzeństwo (3 lata):
3xIVF - nieudane
26.12.2021 - naturals!!!

❄️❄️- 1xcb, 1x słaby

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)