X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Covid
Odpowiedz

Covid

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blanka991 Przyjaciółka
    Postów: 111 46

    Wysłany: 7 listopada 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy są tu już mamy które COVID maja już za sobą ? W którym trymestrze u was się to zaczęło? Jakie objawy i ewentualnie czy wpłynęło to jakoś na dzidzie ?

    qdkk4z17oh9nq7g7.png

    oar89jcgln4uu5ll.png


  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 8 listopada 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama jestem ciekawa.🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Szczescie Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 listopada 2020, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również chętnie się dowiem

  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 25 listopada 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja jestem na początku ciąży i tak się stresuje ☹ nie byłam jeszcze u ginekologa bo musiałam przełożyć wizytę bo jestem uziemiona na kwarantannie dziś 8dzien. Moja szwagierka była chora i ma potwierdzonego covida,A mieszkamy w jednym domu. Niby ona jest dole i się z nią nie widywalam,ale się bardzo stresuje. Bo niby nic mi nie jest, ale od 2 dni mam wysypke czerwona swedzaca na brzuchu i na nogach do kolan. I teraz się stresuje co to... Niby na necie patrzyłam to covid tak placami bierze, a ja mam równo cały brzuch i te nogi, bardzo swędzi. Wzięłam zyrtec bo przeczytałam że to można w ciazy, trochę zaczęło schodzić ale do okola pepka swędzi jak diabli. 😥 tym bardziej się stresuje bo mam ubytek w bliźnie po cc i boję się żeby w tym miejscu się nie zagniezdzil. 🙁 wizyta dopiero 9.12.

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ