X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Co z tym okresem?
Odpowiedz

Co z tym okresem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LaKotita Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 maja 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,

    Ostatnią miesiączkę miałam 23.03, po ponad tygodniowym spóźnieniu. Była bardzo nietypowa - przez całe życie zaczynało się powoli, od dwóch dni plamienia, a tutaj nagle chlust, i to w środku nocy (nie zdarzyło mi się to nigdy wcześniej). Od tamtego czasu nie miałam okresu, teoretycznie mam 11 dni spóźnienia. Czuję się fatalnie, mam wzdęcia, skurcze macicy, częstomocz (co godzinę przynajmniej do toalety, czasem co pół), stan podgorączkowy i czuję gigantyczne zmęczenie. Na dole jest cały czas mokro i gorąco. Od tamtej miesiączki współżyłam z partnerem kilkukrotnie, z prezerwatywą. Nie wiem, co o tym myśleć... Pomóżcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 15:35

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaKotita wrote:
    Witam serdecznie,

    Ostatnią miesiączkę miałam 23.03, po ponad tygodniowym spóźnieniu. Była bardzo nietypowa - przez całe życie zaczynało się powoli, od dwóch dni plamienia, a tutaj nagle chlust, i to w środku nocy (nie zdarzyło mi się to nigdy wcześniej). Od tamtego czasu nie miałam okresu, teoretycznie mam 11 dni spóźnienia. Czuję się fatalnie, mam wzdęcia, skurcze macicy, częstomocz (co godzinę przynajmniej do toalety, czasem co pół), stan podgorączkowy i czuję gigantyczne zmęczenie. Na dole jest cały czas mokro i gorąco. Od tamtej miesiączki współżyłam z partnerem kilkukrotnie, z prezerwatywą. Nie wiem, co o tym myśleć... Pomóżcie.

    a nie możesz po prostu zrobić testu ciążowego z moczu, albo badania krwi na beta HCG (w każdej przychodni)?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej kolejności zrób test sikany (dostaniesz w każdej aptece czy Rossmanie).
    Ale nawet jeśli to nie ciąża, to udaj się do ginekologa. Opóźnienia w miesiączce mogą oznaczać też jakieś problemy zdrowotne, więc lepiej nie ryzykować i sprawdzić :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • LaKotita Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 maja 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam i wyszedł negatywnie (a szkoda :p). A okresu jak nie było, tak nie ma, mimo bólu... Faktycznie umówię się do lekarza.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 3 maja 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaKotita wrote:
    Zrobiłam i wyszedł negatywnie (a szkoda :p). A okresu jak nie było, tak nie ma, mimo bólu... Faktycznie umówię się do lekarza.

    Heh, albo ciąża jeszcze młoda, albo jakaś infekcja :/
    No nic, daj znać po wizycie, trzymam kciuki!

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ