X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Co wcieracie w brzuchy? :)
Odpowiedz

Co wcieracie w brzuchy? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepsza jest oliwa z oliwek :)moja mama mi powiedziala bo



    stosowala ale mowi ze teraz 21 wiek i wszystko idzie do przodu ,a za dawnych lat trza bylo radzic sobie naturalnymi spisobami :D

    scorpii lubi tę wiadomość

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie uważam, że sposoby Mam i Babć są niezawodne :)

    Krysti lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się zgadzam z tym i tez zaczne oliwe z oliwy uzywać pozatym sposob na peling niezly mi mamcia powiedziala na brzuch ??miód i piasek plazowy w szoku bylam ze takie sposoby mamcia zna:)

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, bardzo fajna sprawa. Lubię takie domowe sposoby. Co do peelingu to słyszałam również, że zwykłe płatki owsiane zalane na chwilę wrzątkiem służą za dobry peeling:) a miodek i płatki to przecież samo zdrowie i dla nas i dla maluszka

    Krysti lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne domowe metody są najlepsze ,a boje się uzywac tego olejku bio oil choc w uk rekomendowany jest dla kobiet w ciązy ale go nie bede uzywać .i domowe sposoby zaczne :)w tych w szystkich kremach dla kobiet w ciazy niby nic nie ma zlego choc mi się niechce wierzyc z tego wzgledu bo ostatnio chcialam kupic krem na celulit i dla kobiet w ciązy zobaczylam w sklad co zawiera i bylo ze zawiera pewne skladniki nieprzyjazne . Wiec rezygnuje ze sklepow z kremami dla kobiet w ciązy :)

  • Lollinda Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Przyszle mamy. Ja mam juz sprawdzony w pierwszej ciazy krem Pharmaceris Foliacti. Pieknie pachnie, szybko sie wchlania nadae sie na piersi i brzuch ale ja smarowalam sie od pozytywnego testu. Nie mam zadnego rozstepu a skora mimo 31 lat w dniu porodu wrocila do poprzedniego stanu ekspresowo. Terazjestem w 3 miesiacu i juz od 1,5 miesiaca stosuje to co mi sie sprawdzilo. 1 tubka koszt kolo 28-34 zl starcza na caly miesiac

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj kupiłam 100% pure argan oil i zamierzam wcierać go w skórę nóg brzucha i piersi. Miałam zacząc od wczorajszego wieczora, ale ze wzg na moje okropne mdłości nie byłam w stanie się zebrać. Ma lekko orzechowy zapach, który trochę mi przeszkadza, ale zaletą jest jego naturalna postać.

    Maracuja
  • MKA84 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Ja nie czekałam do 4 miesiąca. Prawie od samego początku używałam sexy mamę, ale teraz przerzuciłam się na ziaję "mamma mia" przeciw rozstępom. Zapach dużo bardziej mi odpowiada, nie jest taki męczący. Ciekawa tylko jestem czy te wszystkie mazidła rzeczywiście pomogą, jeśli ktoś ma tendencję do rozstępów.

    Krysti lubi tę wiadomość

    1usa20mmczym2zt6.png
    39b4207dc37b7907.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz patrzałam na YUMMY MUMMY I jednak to wybiorę :) na ebay mozna dostać ,są kremy na brzusio piersi posladki super :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plus tego kupilam sobie w Body Shopie superaśny masażer drewniany z kuleczkami do calego ciala :)mąz bedzie mi robił :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziaja ma niewiele aktywnych składników. Ale na początku ciąży warto dbac o dobre nawilżenie skóy - i może to byc cokolwiek. Wystarcza kremy nawilżające. Póxniej jak juz zaczyna odstawac brzuszek to trzeba zadbac o rozstępy

    Krysti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na początku ciązy nie smaruje się niczym tyle co piersi bo rosną i skora się rozciąga ,a jak brzusio urosnie to dopiero zaczne stosować YUMMY MUMMY na brzuszek nogi i pośladki .

  • scorpii Debiutantka
    Postów: 12 22

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z wami. Oliwa z oliwek lub zwykła oliwka dla dzieci wystarczy. Szwagierka stosowała i było ok. Teraz ja stosuje i na razie nic. Ale mam dopiero 4,5 miesiąca ciązy i mały brzuch , więc co ja tam mogę wiedzieć ;)

    Krysti lubi tę wiadomość

  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję oliwkę dla dzieci i chyba też zabiorę się za sposoby rekomendowane przez Krysti:) Słyszałam wiele dobrego o bio oil ale jeszcze się zastanawiam:)

    Krysti lubi tę wiadomość

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fo09czka
    bio oil kupiłam też duzą butelke ,ja przed ciążą też stosowałam bio oil latami na twarz i efekty są ,smaruje buźke caly czas bio oil ,brzusio zobacze jak bede mieć duży brzusio to zaczne uzywać i sobie będe masarz ciala robic w body shopie kupilam drewniany masażer szeroki i fajowy do ciała do tyłeczka idealny :)trza dbać o cialo .choc wole naturalne sposoby .

  • Milaaa Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na prawdę wiele zależy od tendencji. przy pierwszej ciąży stosowałam mustelę i brzuch ślicznie wrócił do formy a na piersiach pojawiły się rozstępy- mimo, że nie urosły za bardzo :( teraz zaczęłam od oliwki Bambino:) problem mam tylko z systematycznością :) od 4 miesiąca poszukam jakiegoś specyfiku ale tym razem tańszego niż mustella.

    Krysti lubi tę wiadomość

    Jestem szczesliwa....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foczka
    Bio oil od drugiego trymestru recomendowany i tez zaczne jednak bio oil uzywać :) to juz sprawdzone jest przezemnie i nie zawodne .:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milaa
    bio oil jest tanszy i wydajniejszy 65zl kosztuje w polskich aptekach i jest dobry wchlania się ekegancko wystarczy odrobinka na końiuszki palców i wcierać okręznymi ruchami polecam ,ja mialam kupic z yummy mummy ale jednak nie ufam zadnym kremom ,bio oil duzo dziewczyn uzywa w uk i zadowolone .:)

  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosuje oliwke BabyDream für Mama, dostepna w Rossmannie, polecam:)

    oar843r8kh12ukn4.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ