X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Co wcieracie w brzuchy? :)
Odpowiedz

Co wcieracie w brzuchy? :)

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jak nazywa się ta oliwka z rossmana? bo ja ostatnio byłam ale nie widziałam żadnej oliwki albo źle patrzyłam :/ i kupiłam tylko balsam

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    dziewczyny a jak nazywa się ta oliwka z rossmana? bo ja ostatnio byłam ale nie widziałam żadnej oliwki albo źle patrzyłam :/ i kupiłam tylko balsam


    Pewnie chodzi Ci o oliwkę Babydream Fur Mama, jest świetna i tania :):):)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    Pewnie chodzi Ci o oliwkę Babydream Fur Mama, jest świetna i tania :):):)

    Też ją wcieram, na zmianę z tą oliwką babydream dla dzieci

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam kąpać się w wodzie z oliwką :) fajna sprawa :))

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a co sadzicie o Bio-Oli, powinno sie ja stosowac w czasie ciazy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 11:51

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 2 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Bio-Oil stosuje właściwie od początku, nie słyszałam żeby był jakiś szkodliwy... a może któraś z Was słyszała coś na temat kremu na rozstępy Elastiq?

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a od ktorego tygodnia najlepiej juz zaczac smarowac brzuszek ? :) jak zacznie rosnac czy juz we wczesnej ciazy ? Jestem w 7 tygodniu ale brzuch lekko mi juz urósł , ale bardziej wydaje mi sie ze to woda, bo na pewno nie jedzenie, nic nie przechodzi mi przez gardło przez mdlosci... fe

  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 2 maja 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia jak najszybciej :)

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Malinka1666 Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 5 maja 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia - ja wcieram odkąd sie dowiedziałam, że jestem w ciąży. Piję duzo wody i wcieram bio - oil i póki co to nie mam rozstępów a brzuszek już dużo podrósł ;)

    3jgxdqk3tpeg372z.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 23 maja 2014, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    jezeli mogę Wam doradzic z wlasnego doswiadczenia :
    w pierwszej ciąży bardzo dbalam cale 9 miesiecy o brzuszek, uda, piersi, rece itp.....wcierajac wszedzie olejki, balsamy i inne fajne specyfiki aby nie bylo rozstepow...
    ale tak naprawde co jest najwazniejsze:

    NIE ZAPOMNIEC O TYM PO PORODZIE!!!
    ja zapomnialam, bo bylam zbyt zajeta dzieckiem...i potem jak brzuszek sie zaczal skorczac, a ja zaczelam tracic kilogramy...skorka stala sie sucha i...zobaczylam,ze zrobilo mi troche rozstepow z tego czasu...

    wiec to moja rada!

    teraz jakkolwiek natluscicie skore - bedzie dobrze;) byle nawilzac minimum dwa razy dziennie ;)

    3majcie sie PIEKNE MAMUŚKI!!!

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całą pierwszą ciążę oliwkę z Rossmana, jak brzuszek zaczął rosnąć to masło do brzucha Palmersa. Nie mam ani jednego rozstępa :) Teraz jak na razie tylko oliwka.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 25 maja 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny kupiłam sobie balsam babydream, wg waszych ocen co lepeij stosować balsam czy oliwkę babydream?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • saprist88 Koleżanka
    Postów: 44 27

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję na zmianę, raz balsam, raz oliwkę. Kupiłam też balsam do kąpieli z tej samej firmy, więc dodatkowo nawilżam brzuch kąpiąc się ;)

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poprzedniej ciąży smarowałam piersi i brzuszek oliwką johnnson, ewentualnie ta w żelu i powiem szczerze, że nie mam ani jednego rozstępu, wydaje mi się ,że te wszystkie kremy dla kobiet w ciąży to tak samo jak z tymi wyszczuplającymi-nic nie dają-ale to tylko moja opinia.
    Teraz tez smaruję się oliwką ale z eweline z olejkiem arganowym- do włosów bo jest dobrze natłuszczająca i wyjątkowo ładnie mi pachnie:)

    0482a7f7e6f88c409e0533492f4b2e85.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Coccolina lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 6 tygodnia stosuję balsam przeciw rozstępom z Palmersa dla kobiet w ciąży, za 250 ml płacę w aptece 34 zł jestem naprawdę zadowolona bo świetnie nawilża. Skóra cały dzień jest przyjemna i pachnąca i czuję w dobrym stopniu nawilżona. Wieczorem też nawilżam przed snem dostałam kilka próbek dość dużych takiego balsamu dla kobiet w ciąży za 140 zł więc stosuję na zmianę, też jest dość przyjemny, ale nie kupię go na pewno.

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja w pierwszej ciąży stosowałam regularnie oliwkę. Przez całą ciążę brzusio było piękne, a na koniec tydzień, dwa przed porodem niestety porobiły się rozstępy.

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo z rozstępami to tak naprawdę jest tak, że trzeba mieć też predyspozycję skóry, żeby się robiły albo nie. I niestety, jak któraś ma do tego skłonności to żaden balsam nie pomoże, skóra pęka i tyle. A też za dużo tego wszystkiego to niedobrze... Ja używam oliwkę w żelu Johnsona, ślicznie pachnie i wiadomo, że oliwka nawilża najlepiej :) Liczę też na dobre geny :) siostra dwie córeczki urodziła i nigdzie żadnych rozstępów nie ma, czego również sobie i wam życzę :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam z oliwke z rossmana z seri baby dream, nie ma drazniacego zapachu, ladnie sie wchlania i cena atrakcyjna, ogladalam kiedys program na temat rozstepow w ciazy i tam polecali oliwkezwykla

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bio Oil -Najlepszy

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamierzam kupić 100% olej arganowy i wcierać go w brzuch nogi i piersi. Nie chcę stosować żadnych kremów, ponieważ większość z nich jest naszpikowana chemicznymi składnikami. Olej arganowy bardzo dobrze wpływa na skórę i uelastycznia. Jednocześnie o tym czy rozstępy się pojawią decyduje genetyka. Czytałam bardzo wiele różnych opinii na ten temat i jest mnóstwo kobiet, które wydawały krocie na najlepsze preparaty, a mimo to rozstępy i tak się pojawiły. Czytałam też o takich, które nie stosowały nic i rozstępów nie miały podobnie jak ich Mamy i Babcie. Oczywiście skórę warto nawilżać, żeby poprawić jej elastyczność, ale lepiej chyba się przygotować, że szanse są pół na pół.

    Maracuja
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ