X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Co wcieracie w brzuchy? :)
Odpowiedz

Co wcieracie w brzuchy? :)

Oceń ten wątek:
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje Le'maadr - dostałam dwupak w prezencie od męża na mikołajki :) Czy ktoś może zna ten kosmetyk ? Stosuje od 2 miesiąca teraz dopiero 5 się zaczął rozstępów nie widać. Trochę boję się dalszych miesięcy...

    cd9bs65gcd8n4jfm.png

    bfarb201mg97bv75.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 11:29

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 21 lutego 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowalam od samego poczatku bio oil i byl nawet fajny tylko zapach mnie odrzucal, ale zuzylam I teraz kupilam sobie oliwke I balsam z palmersa. Oliwka rewelacja! :D Z kremu jestem srednio zadowolona Bo jest zbyt gesty, mam uczucie ze cala sie po nim lepie a jak chce uzyc drugi raz w ciagu dnia to sie roluje :/

    201703012752.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 21 lutego 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha jesli chcecie zainwestowac troche wiecej to polecam tonizujacy olejek do ciala "clarins",co prawda sama nie stosowalam Bo to nie na moja kieszen ale pracujac w sephorze zauwazylam ze duzo pan po nia wracalo I chwalilo ;)

    201703012752.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 21 lutego 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję od zawsze balsam nivea granatowy ponieważ mam bliznę po operacji i oliwka mi zamiast jak rozjaśnić to była ciemniejsza. Więc smaruję się tylko balsamem, który jak mi koleżanka potwierdziła działa również na brzuch ciążowy bo nie ma rozstępów. Ważne by używać substancji tłustych i nawilżających :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • mako Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży używałam zwykłych nawilżających balsamów i nie mam żadnych rozstępów, może takie geny, a może to wystarczyło? Teraz może kupię ten balsam o którym piszecie z Rossmana.

    oeuayx8dssvqrrow.png
  • Daria89 Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 24 lutego 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja na samym początku jak dowiedziałam się o ciązy to kupiłam sobie krem Mustela po czytając opinie o nim skusiłam się choc tani nie był.. ;)

    Daria
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 24 lutego 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja stosuje oliwke dla mam mam w ciązy to różowe opakowanie z Rossmana...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba i ja sie skusze na ta olwike dla mam :)) od tygodnia obok balsamu stosuje tylko na brzuch, boczki i posladki oliwke a na reszte ciala moj balsam :))

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokupiłam sobie jeszcze ten balsam z rossmana, ale już mi w zapachu nie odpowiada tak bardzo jak oliwka. Oliwka to strzał w dziesiątkę, upajam się nią, z tym, że oliwkę lepiej po kąpieli, a na sucho balsam.

    Więc oliwka na noc, po prysznicu, tak mi wtedy przyjemnie w piżamce :).

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 26 lutego 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wcieram na noc oliwke :) choc o kapieli nie myslalam ale coz czlowiek cale zycie sie czegos uczy :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja oliwkę stosuje tylko na noc...Rano nie mam czasu aby jeszcze coś w siebie wsmarowywać...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Jutrzenka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 27 lutego 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a od którego momentu należy wcierać w siebie specjalne kosmetyki? Na razie używam tylko mojego dawnego balsamu i nie wiem kiedy powinnam zainwestować w coś na rozstępy.

    xnw49n73wkp1z6up.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    W pierwszej ciazy przejelam sie wizja rozstepow i smarowalam brzuch czym popadlo. troszke zaniedbalam piersi i mam na jednej bardzo malutkie ledwo widoczne rozstepy.
    O swoja skore dbalam nawet przed ciaza i uzywalam maslo do ciala z THE BODY SHOP. Niestety cena nie zacheca. Ja mam ten plus ze mieszkam w UK i kupuje jak jest na promocji. Polecam! nie zostawia sladow. Po porannym prysznicu smaruje cale cialo a wieczorem moja skora dalej jest mocno nwilzona w dotyku. Teraz zaczelam stosowac naprzemiennie BIO OIL. Rowniez go polecam choc dla mnie masllo do ciala dziala cuda.

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 28 lutego 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutrzenka wrote:
    Dziewczyny, a od którego momentu należy wcierać w siebie specjalne kosmetyki? Na razie używam tylko mojego dawnego balsamu i nie wiem kiedy powinnam zainwestować w coś na rozstępy.

    Jak byłam w Rossmanie i zaczełam czytac etykiety typowych kremów na rozstępy dla cięzarnych to były one polecane od 4 miesiąca, natomiast oliwka ta różowa z rossmana jest do stosowania od początku ciąży

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 28 lutego 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozstępy powstają ,gdy poziom kortyzolu we krwi wzrasta (a jak wiadomo w ciąży on rośnie ,kortyzol osłabia włókna kolagenowe i sprężyste) Wówczas skóra staje się cieńsza i bardziej podatna na rozciąganie.
    Aby obniżyć poziom kortyzolu trzeba w swojej diecie mieć dużo ryb. Lub łykać kwasy dha ,które zmniejszają poziom kortyzolu.
    Czynniki genetyczne nie do końca są zbadane , bo są np ja miałam rozstępy przed ciążą , w ciąży nie pojawił mi się ani jeden ,a moja mama miała rozstępy po 2 córce na piersiach...


    Jeśli chodzi o kremy ja stosowałam płynu do kąpieli z babydrema + krem z babydrema od 1 m-ce , od 4 m-ce na zmiane stosowałam babydrema , z ziają maamamia i palmersa :)) nic mi nie wyszło:)

    Ale ja też nie przytyłam dużo bo 12 kg a 3 dni po porodzie 9 kg mniej było.
    Potem już woda schodziła

    Co do balsamów nawilżających nie stworzonych dla kobiet w ciąży.
    Ja bym ich nie stosowała na brzuch... bo nie są przeznaczone dla kobiet w ciąży... i zawierają parabeny i inne sub ,które nie powinna stosować kobieta ciężarna ,ale to już każdego decyzja.

    Ja jako kosmetolog mówię nie dla takich produktów...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 09:37

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 2 marca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję BIO OIL, mam nadzieję, że rozstępy się nie pojawią

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dowiedziałam że codziennie chociaż z 5 min skubać opuszkami palców dół brzuszka.Takim właśnie sposobem najlepiej ustrzec się przed rozstepami ;) gdyż skóra się naciąga a my takim skubaniem szykujemy skórę do rozciagniecia brzuszka, ponieważ z tego co slyszałam żadne kremy nie zniwelują rozstepów do końca :)
    mnie np teraz brzuszek swędzi :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 16:08

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 4 marca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszej ciąży mam trochę rozstępów, wyskoczyły mi z tydzień przed porodem... ale mi strasznie pod samą końcówkę brzucha wywaliło... :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam na zmianę oliwki dla dzieci takiej zwykłej i kremu perfecta na rozstępy. Ale i tak już się powiększają te, co miałam z okresu dojrzewania jeszcze. Na końcówkach się rozciągają. Taka moja skóra i nic nie zrobię.;(

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Malinka1666 Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez używam BIO OIL na noc a zwykły balsam do ciała rano - zanim wypiję herbatę i zjem śniadanko to akurat się wchłonie i mogę spokojnie wskoczyć w ciuszki ;)

    3jgxdqk3tpeg372z.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ