X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Co wcieracie w brzuchy? :)
Odpowiedz

Co wcieracie w brzuchy? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia93 wrote:
    MalutkaEve, ja też w tyłek wcieram :D Bo mam tam rozstępy, nie wiem skąd one się wzięły. Są spore i sprzed kilku lat :( Więc mam skłonność do rozstępów. Piersi (moje maleńkie A) smaruję również. Staram się co 2 dni, ale różnie to bywa.


    jak piersi małe to wcieraj Kochana bo potem jak sie powiększą to będzie za późno :/ niech już czują sie elastyczne :)

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajna strona, analiza różnych produktów, tu są przedstawione kosmetyki na rozstępy:
    http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html

    Bardzo dobrze prezentuje się taniutki babydream z Rossmanna. Znajdziemy tam także balsamy dla dzieci, kremy, chusteczki, proszki do prania, szampony i wiele innych.
    Polecam :)

    MalutkaEve, MOI, madziad lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Zaczarowana Autorytet
    Postów: 367 328

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po zapoznaniu się z tą analizą kupiłam babydream z rossmanna i nie daję teraz rady z tym balsamem. Zapach tak mnie drażni, że na samą myśl, że mam się smarować, jest mi niedobrze :( Rozważam czy by nie kupić zwykłego balsamu z Nivea i tym się nie smarować...

    Córcia <3
    dxomtv735zv5mpm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia93 wrote:
    Stosuję od kilku tygodni oliwkę na rozstępy babydream z Rossmanna. Wcieram we wszystkie partie ciała co 2 dni.


    moja szwagierka, ktora dużo czyta o kosmetykach, mówiła, że ciężarowki bardzo sobie chwalą serie Rossmanowską, więc sama je wypróbuję

  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a od kiedy trzeba już zacząć cokolwiek w siebie wcierać?

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosuję właśnie babydream emulsję. Na razie jestem zadowolona, fajnie się wchłania, trzeba chwilę rozsmarowywać (nakłada się podobnie jak wysokie filtry UV). Tą seria używa się od początku ciąży, a nie dopiero od 4miesiąca. Uważam zresztą, że trzeba jak najszybciej zaczynać działać z ujędrnieniem , natłuszczeniem skóry, a nie za pięć dwunasta bo wtedy już może być za późno. :)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • madziad Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny serdecznie Wam polecam z własnego doświadczenia oliwkę dla kobiet w ciąży z rossmana smarowałam się nią codziennie na noc na dzień używałam balsamu z tej samej marki bo nie jest tłusty jak brzuch zaczął mi mocno rosnąc tak od 5 miesiąca zaczęłam używać mustelli już do końca ciąży rano i wieczorem ,przytyłam 25 kg do 8 miesiąca(potem urodziłam:))brzuch miałam przeogromny nie do objęcia i kolczyk w pępku bałam się że peknie mi ta skóra zupełnie ale nie mam ani jednego śladu zrzuciłam całą nadwagę ciążową plus jeszcze parę kg więcej i nie mam ani jednego rozstępu, jedynym namacalnym dowodem ciąży jest mój syn :) a rodziłam przed 30 więc miałam stresa że będzie katastrofa ale udało się i wam tego życzę

    MOI, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    37218bc88ec301f1022932c8ee636f84.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruje się od pierwszych dni jak dowoedziałam się o ciąży 2 razy dziennie mustella potem próbowałam oliwki z rossmana ale niestety zapach mnie drażnił i strasznie mnie po nim skóra swędziala więc pozostalam przy mustelli mi brzuszek wyskoczył w 7 miesiącu jak narazie rozstępów brak, a tendencje mam, przytyłam 12kg smaruje uda, pupę, brzuch, boczki i piersi. podobno bardzo ważne jest aby nie przestać się smarować jak się urodzi tylko kontynuować smarowanie miesiąc, dwa po porodzie bo często też wtedy wychodzą rozstępy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 14:00

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mówicie o tej?
    babydreamolejek.jpg

    przeszłam chyba z 5 rossmanów i nie znalazłam :/ będę szukac dalej :P

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve kupowałam oliwkę i mleczko w rossmanie w ubiegłym tygodniu i mają białe butelki (różowe były chyba kiedyś). Oba produkty były na półce z balsamami i oliwkami. Nie mogłam dorwać niestety żelu pod prysznic z tej serii, a wydawało mi się, że kiedyś go widziałam...

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    mówicie o tej?
    babydreamolejek.jpg

    przeszłam chyba z 5 rossmanów i nie znalazłam :/ będę szukac dalej :P

    tak, ja to mam i wcieram. W sumie to mąż mi wmasowuje - w brzuch, cycki, uda i pośladki. Chyba mu się podoba :D
    Ja też długo nie mogłam znaleźć, gdzie to w rossmanie leży, ale to nie jest w dziale dla dzieci i matek, ale wśród kremów i balsamów ujędrniających, na cellulit, żele rozgrzewające i chłodzące. Dużo produktów z Eveline czy jak to się pisze jest na tej samej półce. Ja chyba 15 minut szukałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 14:03

    MalutkaEve, kark lubią tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się naszukałam tych balsamów:) ale ślepa przeoczyłam je wśród innych. Chodziłam z 10 min aż się dziwnie na mnie patrzeć zaczęli. ;)
    A co do płynu do kąpieli to widziałam, że teraz jest na niego promocja:) więc musi gdzieś być! Jeśli uda mi się go odnaleźć na pewno dam znać.

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja smaruje brzucha oliwką z bambino, nawilża, wygładza i pachnie. Na początku wszystko mi śmierdziało, to był jedyny zapach, który mnie nie odrzucał, a wręcz bardzo podobał :D

  • mama Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam oliwkę dla dzieci z Hippa :) super nawilża, wchłania się idealnie (nie zostawia tłustej powłoki na skórze), zawiera tylko naturalne olejki (bez parafiny - która zapacha i tłuści). Odkąd jej zaczęłam używać, żadne inne balsamy mi nie potrzebne, i na brzuszek też ją będę używać ;)
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=44373

    MOI lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będę w takim razie szukac jeszcze w innych rossmanach :)
    teraz dużo brzuchów obserwuję więc pewnie dlatego mają niedobór na połkach :D :P

    kark lubi tę wiadomość

  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie stosuję oliwkę z Bambino i sobie chwalę. Zobaczymy, jakie będą efekty ;)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam ta emulsje do kapieli razem z olejkai do kapieli, ma konsystecje mleka. Narazie nie powiem jaki efekty:-) .
    Ah promocja byla/js na oliwke zbabydream:-)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz mnie ostatnio pocieszył, że moge sobie wcierać a ze i tak nic nie pomoże i że rozstępy będą...

    ale ja się nie poddaję :P może akurat uniknę... :)

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 5 lutego 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    lekarz mnie ostatnio pocieszył, że moge sobie wcierać a ze i tak nic nie pomoże i że rozstępy będą...

    ale ja się nie poddaję :P może akurat uniknę... :)

    Może jakieś pojedyncze będą, ale zawsze będzie ich mniej niż jakby nic nie robić. :)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 lutego 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ostatnio uczuliła oliwka z J&J, zrobiły mi sie krostki na udach, w zyciu bym nie pomyślała, ze od tego, bo nie miałam nigdy na nic uczulenia, Dopiero zaczelam neta przeglądac, ze ten preparat czesto uczula. Odstawiłam, czekam az przejdzie i kupie inna...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ