X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr co oznacza taka beta???
Odpowiedz

co oznacza taka beta???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AgaM. Koleżanka
    Postów: 32 47

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    nie mogłam już wytrzymać i dziś w 26dc. zrobiłam betę, wyszła 14 IU/l, na początku odrazu pomślałam ciąża!!! ale teraz zaczynam sie obawiać, że to za mało :(

    2nn3skjonrgb0ixx.png
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz badanie za 48h. Najważniejszy jest przyrost.

    tb736iyeli5hckvm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ