X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr co na mdlosci
Odpowiedz

co na mdlosci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy ktoras ma jakis sposob na zlagodzenie mdlosci?moje sa nie do wytrzymania juz :( rsze o porady bede wdzieczna :)

    kasia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byly sposoby, ktore mi doradzano, jednak niestety nie zadzialaly:
    - zanim wstaniesz rano z lozka, to cos zjedz,
    - miglady (ale nimi sie bardzo ciezko wymiotuje jak cos),
    - woda z cytryna,
    - regularne posilki i male porcje (u mnie zaczelo dzialac dopiero teraz, czyli jakos w 16 tc, ale nie wyeliminowalo calkowicie nudnosci),
    - herbata mietowa,
    - herbata imbirowa (rzygalam jak kot po tym),
    - ogolnie imbir nawet do zupy dodawalam (dramat),
    - zwykla herbata (jw),
    - prevomit 4mama,
    - witamina B6,
    - witamina C,
    - cieple mleko z rana,
    - gorace kakao z rana (przez jakies pare dni pomagalo),
    - cukierki mietowe,
    - solone paluszki,
    - zucie skorki od chleba,
    - opaski sea band (dzieki nim nudnosci sie lekko oslabily i nie ladowalam juz w szpitalu przez wymioty),
    - na silne mdlosci i wymioty hydroksyzyna - na receote z zalecenia lekarza i to chyba jedyne co eliminuje calkowicie wymioty i nudnosci, ale biore tylko, gdy wiem, ze bedzie bardzo zle.

    Ode mnie tyle;p mam nadzieje, ze cos, cokokwiek Ci pomoze :) a najlepszym srodkiem na to jest po prostu czas ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    imbir!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam mdłości przez ostatnie dwa tygodnie, nie umiałam nic jeść. 4 dni temu mąż kupił mi uwaga...Actimel. Codziennie piłam po jednym i od dwóch dni jem normalnie a o mdłościach zapomniałam ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ