X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Co mam o tym myslec? pomozcie
Odpowiedz

Co mam o tym myslec? pomozcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksandria87 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 29 września 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam do Was pytanie, co sadzicie o mojej historii:
    3 września 2014 miałam 1 dzień okresu
    cykle mam mniej więcej 30-dniowe.
    Owu wystapila, takmi siewydaje że 18 września.
    Przytulanko było: 16,18,19 i 20 września.
    22 września miałam takie dziwne pobolewania brzucha i jakby takie ciagniecie w dół, nigdy takiego uczucia nie miałam. Nastepnego dnia było ciągłe kłucie podbrzusza, potem przechodziło powoli.Teraz jestem niby pare dni przed planowanym @ imam pobolewania brzucha takie jak zawsze, tylko żę mniej intensywne. Test ciążowy robiłam 27 września wiem ze to za wcześnie i wyszedł negatywmny.
    Dzisiaj doszedł okropny bol piersi,ale to chyba normalne bo mam tak przed okresem.
    Co mam o tym myslec, jest jakas szansa ze to jest ciaza?

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 29 września 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jest szansa. :) Miałam bardzo podobne objawy: kłucie, ból podbrzusza, bóle miesiączkowe na kilka dni przed @, ból piersi identyczny z bólem przed @, bóle w dole pleców. Test zrobiłam w dniu planowanej @ i wyszła bardzo blada druga kreseczka potem beta potwierdziła, że się udało! Więc trzymam mocno kciuki!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 29 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa zawsze jest. Ja robiłam 3 dni przed @ test i miałam taką bladą kreskę a właściwie jej cień widoczny pod pewnym kątem patrzenia :) dopiero w dniu spodziewanej @ miałam kreskę lekko różową ale widoczną gołym okiem. Następne testy tylko nasilały barwę drugiej kreski. Moja rada? poczekaj chociaż do 2 dni przed @ i zrób test, jeśli nie wytrzymasz do dnia@ wtedy będzie już coś widać a tak jak ty zrobiłaś test to jest on nie wiarygodny bo za wcześnie. Trzymamy kciuki. Starasz się o dziecko więc za bardzo wsłuchujesz się w organizm i każde ukłucie każdy ból bierzesz za oznakę ciąży, wyluzuj i poczekaj tylko czas pokaże co tak naprawdę się dzieję w twoim organizmie :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Aleksandria87 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 29 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam test, bo nie wytrzymałam i tylko się rozczarowałam, bo drugiej kreski- brak.
    Mam nadzieję, że okres nie przyjdzie, chociaż coraz bardziej mnie brzuch pobolewa a ja przed mam takie silne bóle i w ogóle całą menstruację ciężko przechodzę.
    To były nasze drugie starania, powoli tracę nadzieję, wiem że to głupie ale jest ciężko... Najgorsze te oczekiwania...
    dzięki za wspracie dziewczyny, dam znac za pare dni co i jak:)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 29 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pocieszajaca wiadomosc ;) Mi wyszedł test ewidentnie negatywny w dniu spodziewanej @. Wzielam to za pewnik i wyczekiwalam okresu. Po 2 czy 3 dniach zauwazylam, ze moj biust jest pelniejszy, ale uznalam to wmawianie sobie objawow ciazy;) Dopiero 5 dni po spodziewanej miesiaczce test wyszedl pozytywny :) Takze cierpliwosci, trzymam kciuki:)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 29 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka pewnie owulacja się osunęła i był fałszywy wynik w dniu @. jak widać kazda kobieta inna i dopóki nie zobaczysz tej wstrętnej @ to jest nadzieja!!!!

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 29 września 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie;) Mam krótką faze lutealna (12 dni) i zanim nastapilo zagniezdzenie, to mogl test wyjsc jesze negatywny. Teraz mam inny problem. Dzis zobaczylam maly pecherzyk ciazowy, ale ze wzgledu na mocna infekcje gin kazal sie wstrzymac z radością 2 tygodnie do nastepnej wizyty. A wiec moja prosba do Was- trzymajcie bardzo mocno kciuki!

    Krysti lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Aleksandria87 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 29 września 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 3 mam kciuki:):)
    Słuchajcie dzisiaj od godzin popołudniowych do teraz mam takie dziwnie mocne kłucie w podbrzuszu(bardziej po stronie prawej. Jest to tak silne, że zgięło mnie parę razy w pół... Nie wiem co to, miała ktoras z was taK?

  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 30 września 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamiętam że też miałam takie uczucie kłucia, naciągania jajników a nigdy tak nie miałam i bolało mnie chyba tydzien przed planowaną @ a 2 dni przed bóle ustały i dzień po spodziewanym terminie zrobiłam test i była już 2 krecha mocno widoczna ;)

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 30 września 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej takie klucia miałam i ja:) ale nie takie żeby zgięło mnie w pół ale wiadomo ze każda kobieta inna i inaczej odczuwa:)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Aleksandria87 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 30 września 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uczucia kłucia już nie ma,brzuch mnie pobolewa dalej i podejrzewam, że na okres. A czy takie bóle w czasie ciąży sa takie same jak bole okresowe?

  • Aleksandria87 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 2 października 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rano zrobiłam test-negatywny.
    Okres mialam dostać w dniu jutrzejrzym,ale chyba już nadszedł.
    Tylko jakiś taki dziwny kolor tej krwi, jaso rozowy/czerwony i taki galaretowaty. A na podpasce male brazowe plamki. CO to moze byc?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ