X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Co jest nie tak? Zarodek mniejszy po kilku dniach ?
Odpowiedz

Co jest nie tak? Zarodek mniejszy po kilku dniach ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam .
    Wczoraj wróciłam ze szpitala . W poniedziałek dostałam boli i krwawienia.
    Zostawili mnie na szpitalu zrobili Usg , ujawnił się zarodek z bijacym serduszkiem CRL 0.48
    Krwawienie zniknęło, delikatne plamienia są .
    Wczoraj miałam ostatnie usg które wskazywało na młodsza ciążę i zarodek CRL 0.27 z bijacym serduszkiem
    O co tu chodzi ? Lekarzy nie umiałam się dopytać, mówili że wszystko ok tak jakby pierwszego usg nie było. Na tym etapie jest wszystko ok
    Dodam że pierwsze usg wskazywało pęcherz plodowy 1.47cm , a te wczorajsze już 2.2 cm . Nie rozumiem? Przecież zarodek może się nie rozwijać stanąć w miejscu ale żeby zmalal ? Serce bije bo osobiście widziałam
    Usg ten sam sprzęt ten sam lekarz
    Co jest nie tak ?

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie raz tak mi się zdarzyło kiedy w krótkim odstępie czasu miałam usg. To jest błąd pomiaru, usg nie jest co do milimetra dokładne. Wystarczy, że lekarz trochę inaczej zaznaczy i już inny pomiar wyjdzie

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    Nie raz tak mi się zdarzyło kiedy w krótkim odstępie czasu miałam usg. To jest błąd pomiaru, usg nie jest co do milimetra dokładne. Wystarczy, że lekarz trochę inaczej zaznaczy i już inny pomiar wyjdzie

    Z ciekawości porownalam sobie zdjęcia usg na pierwszym ewidentnie ładny nie mały zarodek na drugim już tylko jego zarysy

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może lekarz inaczej zmierzył. Wszystko zależy od od lekarza o sprzętu usg. Nie martw się. Idź na wizytę po jakimś czasie. Mi lekarz kazał robić co tydzień nich i progesteron bo miałam z nim problemy przez chyba 4 tyg żeby widzieć przyrost ( ten tez nie zawsze jest książkowy) jak lekarz powie ok nie martw się , fasolka żyje.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Z ciekawości porownalam sobie zdjęcia usg na pierwszym ewidentnie ładny nie mały zarodek na drugim już tylko jego zarysy
    Ja mam też dokładnie takie zdjęcia z pierwszych usg. Na pierwszym ładnie było widać dzidzię a miała tylko trochę ponad 1mm a na drugim usg w 6 tygodniu gdzie miała 3,4mm to praktycznie jej nie było widać. Aż doktor mnie na początku badania nastrszył, że pusty pęcherzyk. A dzidzia była tylko blisko ścianki pęcherzyka. Ale jak bym oglądała zdjęcie z usg i nie miała zaznaczone zarodka to wogóle bym nawet nie widziała, że tam coś jest. A tak jak pisałam na poprzednim było dokładnie widać. Mnie też to wtedy nie dawało spokoju i za kilka dni poszłam na kolejene usg. Może też tak zrób. Będziesz spokojna. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 09:14

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ