BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Co dalej po pozytywnej becie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Miśka41
Koleżanka
47

Wysłany: 20 lipca, 23:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć :) jestem 3 tygodnie po transferze i pozytywna beta :) ale nie wiem co mam robić czekając na wizytę. Wszedzie mnóstwo info co robić/ nie robić przez pierwsze dni po, ale pytanie co dalej ;) mam dość silne skurcze wiec oprócz standardowych lutein lutinusow itp biorę 3 x nospe max. Cholerka po tylu latach starania teraz się wszystkiego boje ;) Jak Wy sobie radzicie? Chodzicie na basen? Ćwiczycie? Uprawiacie seks? Ja jak pochodzę więcej to brzuch mnie boli niemiłosiernie i wtedy leze jak mogę. Jakieś rady/ wskazówki? Chętnie przyjmę każde :))

ssylwiuska
Koleżanka
43

Wysłany: 21 lipca, 06:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hejka... Ja również jestem w takiej sytuacji. Pierwszy transfer za nami i pozytywna beta😃 Jeszcze do końca nie mogę w to uwierzyć. Ubzduralam sobie, żeby się na 100% nie cieszyć dopóki nie ujrzę na USG żywej ciąży w macicy. Jakby mnie to miało uchronić przed ewentualnym rozczarowaniem. I tak trwam w zawieszeniu. Chodzę do pracy, wszystko robię normalnie tylko dziesięć razy wolniej. Z tym seksem to też póki co mam opory. Ale dylematy😘😘😘

ssylwiuska

Miśka41
Koleżanka
47

Wysłany: 21 lipca, 07:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
:) hej super ze się odezwałas, razem łatwiej :) ja tez robię wolniej i pomału chodzę Hahaha sama z siebie się śmieje ale chyba tak to jest, gdy czekasz tak długo :)) tez nie mogę uwierzyć czasem robię test żeby zobaczyć ze maluch nadal tam jest ;) kiedy masz wizytę?

ssylwiuska
Koleżanka
43

Wysłany: 21 lipca, 08:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wizytę w gamecie mam w poniedziałek, ale nie mogłam się doczekać i już znalazłam lekarza prowadzącego i umówiłam się do niego na piątek 30.07. Liczę że już będzie serduszko. A Ty kiedy? Na razie mam straszny mętlik w głowie. Co teraz robić. Na wszystko jest jeszcze za wcześnie... Szukać książek o ciąży. O tego chyba zacznę.

ssylwiuska

Miśka41
Koleżanka
47

Wysłany: 21 lipca, 09:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
:)) ja mam 26.07 ale tez nie wiem czy będzie serduszko już. Oczywiście nie mogę się doczekać i mam tez wizytę na jutro żeby przynajmniej zobaczyć czy pęcherzyk jest tam gdzie trzeba ;) To właśnie taki dziwny okres gdzie człowiek zostawiony jest sam sobie, tu za wczesnie tam za wczesnie a człowiek głupieje i nie wie co robić :)) No to czekamy do tych wizyt jakoś damy radę. Ciebie tez tak ciągnie brzuch? Ja mam dodatkowo wielki po tum progesteronu, waga spada a brzuch jak balon i nie da się wciągnąć ;)

ssylwiuska
Koleżanka
43

Wysłany: 21 lipca, 19:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czasem jakby jajniki pobolewaly, czasem trochę jak na okres tak delikatnie, brzuch też wydęty i do tego że dwa razy dziennie mnie pogoni do kibelka. . ...

ssylwiuska

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)