X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciśnieniomierz - sprawa wagi państwowej ;)
Odpowiedz

Ciśnieniomierz - sprawa wagi państwowej ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ! Zakupiłam ciśnieniomierz nadgarstkowy po to by kontrolować ciśnienie krwi każdego dnia. Jednak z bólem przeczytałam w instrukcji, że kobiety w ciąży nie powinny go używać. Wiecie może dlaczego tak jest ?? Szukałam wszędzie i nie ma nigdzie wzmianki o tym..

    dev255pr___.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze słyszę. Najlepszy jest ten który zagłada się na przedramię:) powyżej łokcia:) Zapytaj lekarza może on zna odpowiedź. Może nie jest miarodajny wynik po tym. Powodzenia


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • adaa Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 3 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam taki ktory zaklada sie na przedramie, microlife

    http://lmtf.lilypie.com/e6oLp1.png
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 4 lutego 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mam wizytę u lekarza i zapytam :) Mam nadzieję, że się wyjaśni, bo chciałabym mierzyć ciśnienie a tutaj mam trochę dylemat..

    dev255pr___.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ