X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża z zaskoczenia
Odpowiedz

Ciąża z zaskoczenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aguska23 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa i kompletnie zielona na temat ciąży. Generalnie udało się zająć w pierwszym cyklu i kompletnie nie jestem na to przygotowana. Spodziewałam się że to trochę zajmie i nie robiłam żadnych badań przed staraniami, nie brałam żadnych witamin, kwasu foliowego itd. Wczoraj test wyszedł pozytywny (14dpo) i zastanawiam się czy powinnam zacząć coś brać jakieś suplementy czy coś, boję się że przez to nie dbanie o siebie coś się stanie. Betę jak i wizytę u ginekologa mogę ogarnąć dopiero za 2 tygodnie. Pomocy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2021, 20:21

  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy, witamina D, świeże owoce i warzywa i duuuużo spokoju :)

  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepiej to sobie kup takie witaminy dla kobiet w ciąży np.fembion czy nawet coś tańszego

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 23 marca 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soki-buraczane naturalny sok z buraka[/url] ma w sobie tyle witamin, żelaza, kwasów i azotanów że nie potrzeba nic wiecej przyjmować w formie tabletek, tylko trzeba sie przekonac do smaku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2021, 14:56

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ