X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciaza prowadzona w Uk
Odpowiedz

Ciaza prowadzona w Uk

Oceń ten wątek:
  • Fox&fox Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 2 października 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w okolicach Manchester. Pierwsza wizyte mialam w 5 tygodniu i odrazu mnie umowila na kolejna. Te na poczatku mialam bole przypominajace miesiaczkowe i odrazu bol piersi, oczywiscie so teraz. Aktualnie jestem na walacjach i czuje sie najgorzej! :( zaczely mi sie mdlosci, nowe zapachy sa nie do zniesienia, czuje ze nabralam troche wody bo spodnie w ktorych przyjechalam wydaja sie lekko obciale o wystaje z nich brzuszek...az boje sie wracac so UK.

    Foxy
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 2 października 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dużo się musiało zmienić:-)
    Co do mdłości to wiem dokładnie co czujesz, w pierwszej ciąży strasznie mnie męczyły od 7 do 14 tygodnia ciąży. Choć mdłości to chyba za mało powiedziane ;) rzygalam jak kot ;)
    Wiem, że jest ciężko ale postaraj się jakoś cieszyć z tych wakacji i dobrze bawić:-)

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • Fox&fox Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 5 października 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po kolejnej wizycie u poloznej. Pobrano mi krew i wzieli mocz do badania. Mam juz ustalony termin na pierwszy scan. Wspomnialam o moich wymiotach i polozna polecila mi isc do gp po tabletki na mdlosci. Ktos cos slyszal?

    Foxy
  • Fox&fox Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 5 października 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alusiek jak radzilas sobie z mdlosciami?

    Foxy
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 5 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam o takich tabletkach ale sama nigdy nie bralam. Co do radzenia sobie z mdlosciami to ujmijmy to tak... nie radzilam sobie ;) Przynajmniej na poczatku. Pozniej zauwazylam ze jest gorzej jak mam pusty zolodek wiec staralam sie do tego nie dopuszczac. Caly czas cos podjadalam. To jakiegos krakersa albo tosta, cokolwiek byleby nie byc glodna. No i duzo pilam. Probowalam zaparzac sobie swierzy imbir ale nie moglam zniesc jego smaku. I tak mnie meczylo przez 7 tygodni... Nie wiem jak ja to robilam ale nigdy nie zwymiotowalam w pracy (a pracowalam do tygodnia przed terminem) choc mdlilo mnie czesto. Chyba jakas silna wola i obawa przed wymiotowaniem w publicznej toalecie ;)

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • Fox&fox Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 6 października 2017, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez tak mam ze jak pusto w zoladku to najgorzej mnie bierze, juz sie nauczylam i przy lozku mam jakies sucharki. Zanim wstane to zjem kilka i dluzej poleze. Co do imbiru tez nie cierpie tego smaku, slyszalam cos o migdalach wiec narazie wcinam hihi

    Alusiek84 lubi tę wiadomość

    Foxy
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 6 października 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox&fox wrote:
    No ja tez tak mam ze jak pusto w zoladku to najgorzej mnie bierze, juz sie nauczylam i przy lozku mam jakies sucharki. Zanim wstane to zjem kilka i dluzej poleze. Co do imbiru tez nie cierpie tego smaku, slyszalam cos o migdalach wiec narazie wcinam hihi
    Ja na razie nie mam mdlosci i powiem Ci ze chyba bym chciala bo przynajmniej wiedzialabym ze wszystko ok. A tak to ostatnio prawie symptomow zadnych nie mam. Sutki troche wrazliwe ale nic czego nie da sie wytrzymac (tydzien temu bylo gorzej) Czeste wizyty w toalecie na siku i lekkie zmeczenie. Nic poza tym. No, mialam dzis zgage ale juz przeszla. Nie wiem co mam myslec... czy to normalne?

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • Fox&fox Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 6 października 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to poszlam prywatnie na usg bo nie moglam wytrzymac (to byl 5 tydzien). Wiedzilam ze na to pierwsze w uk trzeba troche czekac, a niepokoj by mnie zjadl. Mialam takie szczescie ze widoczne juz bylo bocie serca wiec troche sie uspokoilam :) kolejnym etapem bylo dotrwac do 10 tygodnia bo wtedy zarodek jest juz plodem no i wiadomo jest silniejszy. Ja na poczatku tez mialam lekkie objawy, takie jak Ty i codziennie macalam sie po piersiach cZy na pewno bola. Mysle ze nie masz sie czym martwic, a mdlosci to chyba troszke poZniej wystepuja.

    Foxy
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 7 października 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak z ciekawosci spojrzalam ile takie wczesne usg u nas kosztuje w miescie i sie za glowe zlapalam... £90. Ty tez tak duzo placilas?

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • Fox&fox Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 8 października 2017, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja placilam 50£ oczywiscie u angielskigo lekarza, bo w polskich przychodzniach zycza sobie min 100£, masakra sie cenia...

    Foxy
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 8 października 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie u angielskiego tez patrzylam. W sumie to nawet znalazlam tez w szpitalu prywatnym ale tam £95

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 13:06

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 8 października 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie u angielskiego tez parztylam. W sumie to nawet znalazlam tez w szpitalu prywatnym ale tam £95

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • Fox&fox Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 3 listopada 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alusiek jak samopoczucie? Zdecydowalas sie na usg prywatnie? Pozdrawiam

    Foxy
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ