BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Ciąża po ciąży pozamacicznej
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Martyna121
Koleżanka
14

Wysłany: 2 marca, 14:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny jestem po ciazy Pozamacicznej i usunięciu jajowodu . W tamtej ciazy ktora miala miejsce dwa msc temu mialam objawy jakos tydzien po spodziewanej miesiaczce. Bol brzucha ,plamienie A potem krwawienie. Obecnie zaszlam w kolejna ciaza co mnie zaskoczyło bo bardzo szybko poszło . Pierwsza bete wykonalam 5 dni przed planowaną miesiaczka I wyszla 43,7 mlU to było we wtorek . W czwartek kolejna to 118,00 . Natomiast niepokoi mnie objaw. Cmienie po prawej stronie gdzie mam jajowod I jajnik. W dniu kiedy wykonalam testy ,to też było kilka dni przed miesiaczka już zaczęło cmic. Uczucie laskotania,ciepła ,ucisku. Właśnie w tamtej okolicy . Ostatnia miesiaczke miałam 30 stycznia wiec to wczesna ciaza bo dopiero poczatek 4 tygodnia. Ja sie bardzo boje bo te uczucie jest podobne do poprzedniej ciazy z tym ze zastanawia mnie czemu to wszystko tak szybko zaczelo sie dziać? W tamtej cp mialam bety od samego początku nieprawidłowe . 3 dni po spodziewanej @ zrobilam krew i wynik był 28 mlU tylko . Teraz niby chyba te dwa przyrosty były okej . Proszę o odpowiedź czy we wczesnej ciazy Taki objaw jest normalny ? Z tej prawej strony mmie dni az troche promieniuje A nogę ..pozdrawiam

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)