X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża po ciąży pozamacicznej
Odpowiedz

Ciąża po ciąży pozamacicznej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem po ciazy Pozamacicznej i usunięciu jajowodu . W tamtej ciazy ktora miala miejsce dwa msc temu mialam objawy jakos tydzien po spodziewanej miesiaczce. Bol brzucha ,plamienie A potem krwawienie. Obecnie zaszlam w kolejna ciaza co mnie zaskoczyło bo bardzo szybko poszło . Pierwsza bete wykonalam 5 dni przed planowaną miesiaczka I wyszla 43,7 mlU to było we wtorek . W czwartek kolejna to 118,00 . Natomiast niepokoi mnie objaw. Cmienie po prawej stronie gdzie mam jajowod I jajnik. W dniu kiedy wykonalam testy ,to też było kilka dni przed miesiaczka już zaczęło cmic. Uczucie laskotania,ciepła ,ucisku. Właśnie w tamtej okolicy . Ostatnia miesiaczke miałam 30 stycznia wiec to wczesna ciaza bo dopiero poczatek 4 tygodnia. Ja sie bardzo boje bo te uczucie jest podobne do poprzedniej ciazy z tym ze zastanawia mnie czemu to wszystko tak szybko zaczelo sie dziać? W tamtej cp mialam bety od samego początku nieprawidłowe . 3 dni po spodziewanej @ zrobilam krew i wynik był 28 mlU tylko . Teraz niby chyba te dwa przyrosty były okej . Proszę o odpowiedź czy we wczesnej ciazy Taki objaw jest normalny ? Z tej prawej strony mmie dni az troche promieniuje A nogę ..pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ