X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża bez objawów-czy jestem sama ?
Odpowiedz

Ciąża bez objawów-czy jestem sama ?

Oceń ten wątek:
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 28 września 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Hej, jestem po USG,sprawa wyglada tak, ze jest pęcherzyk ale nie ma zarodka i jeszcze jakiś krwiak obok pęcherzyka się pojawił.
    Dostałam luteinę, l4 i mam leżeć. Zrobić jeszcze raz betę jutro i poniedzielek. Lekarz mówi ze może by młodszy pęcherzyk bo owulacje miałam w 22dc. We wtorek kolejne usg, jak nic się nie pojawi to dupa zbita a jak będzie progres to znaczy ze pykło. 50/50.
    Kochana mocno trzymam kciuki ,żeby wszystko dobrze się skończyło. Trzeba być w dobrej myśli. Dbaj o siebie i odpoczywaj

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 28 września 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia 82

    trzymamy kciuki! badz dzielna

    monik84111
  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 2 października 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się trochę martwię, bo jeszcze przed testowaniem miałam delikatne mdłości i zgagę, a teraz jakby coraz mniej... do lekarza chciałam iść najwcześniej pod koniec 6 tyg., ale teraz już nie wiem.

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 2 października 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eel za wczesnie u Ciebie na jakiekolwiek objawy oprocz bolu macicy. Nawet jesli pójdziesz wcześnie to i tak nic nie będzie widac. Ciesz sie ciaza póki nie wymiotujesz :p


    poza tym, o bezobjawowej ciazy mozna mowic po 20 tc a nie na samym poczatku.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 2 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i panikuję, ale zależy mi, żeby wszystko było dobrze :>

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 23 października 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża przestała się rozwijać w 7tc. Czekam na poronienie :(

  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 23 października 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje ogromnie

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 23 października 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czy poronienie zawsze jest zwiazane z krwawieniem?

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 23 października 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia, strasznie mi przykro. Niestety sama przez to przeszłam i jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz
    lotka1990 wrote:
    dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czy poronienie zawsze jest zwiazane z krwawieniem?
    U mnie przy obu poronieniach było mocne krwawienie i silne skurcze macicy. Całe szczęście w całości oczyściłam się sama i pomoc lekarzy była zbędna. Nie wiem jednak jak to wygląda z poronieniami, gdzie jest potrzebne łyżeczkowanie.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 24 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu bardzo Tobie współczuję. Trzymaj się kochana. Też przez to przechodziłam i niestey to bardzo przykre i bolesne.
    lotka1990 przy poronieniu występuje silne krwawienie i skurcze macicy. Jeśli potrzebne jest łyżeczkowanie to te krwawienie też występuje tak było w moim przypadku bo był to 10tc.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 24 października 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszym poronieniu nie miałam ani kropelki krwi jedynie samo jajo plodowe w śluzie , bez bólu skurczy czy czegokolwiek, stało się to ot tak pod prysznicem (nawet lekarz był zdziwiony), tydz później miałam lyzeczkowanie z "resztek". W drugim przypadku miałam spóźniony okres,i samo się oczyściło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 16:52

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 24 października 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ptaszek1 wrote:
    Ja przy pierwszym poronieniu nie miałam ani kropelki krwi jedynie samo jajo plodowe w śluzie , bez bólu skurczy czy czegokolwiek, stało się to ot tak pod prysznicem (nawet lekarz był zdziwiony), tydz później miałam lyzeczkowanie z "resztek". W drugim przypadku miałam spóźniony okres,i samo się oczyściło

    a w których tygodniach ciąży się to wydarzyło?

    Kajula lubi tę wiadomość

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • Joanna B Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 24 października 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!!
    Obecnie to jest mój 9 tydz i 4 dzień ciazy. Ciąże przechodzę , można powiedzieć, bezibjawowo. Co bardzo mnie martwili od początku . Pamiętania mama ni kiedyś opowiadała , ze będąc ze mną w ciazy zwymiotowała tylko raz, nic ja nie bolało, nie miała żadnych dolegliwości. Ja póki co trochę więcej śpię, w nocy raz wstaje do łazienki, nudności miałam bardzo lekkie wieczorem raz na kilka dni. Zwymiotowała 2 razy 2 tyg temu. Brzuch czasami zakłuje, coś ciągnie w pachwinach. I to byłoby tyle. Brak objawów bardzo mnie martwił. Jeszcze naczytałam się niepotrzebnie o poronieniach, pustych jajach płodowych i ciążach ektopowych, co powodowało dodatkowy stres.
    Nie kontrolowałam wzrostu hcg w ogóle ( mieszkam w USA, a tutaj za dużo badań nie robią jak nic się nie dzieje). Badań będę mieć trochę z racji ma mój wiek (35 lat).

    Wczoraj na moim pierwszym usg widziałam moja mała Borówkę i bijące serce! Lekarz powiedziała , ze nie widzi póki co żadnych problemów.

    Za tydzień idę oddać krew na badanie Genetyczne Harmony. Zobaczymy. Staram się być dobrej myśli.
    To moja pierwsza ciąża.

    lotka1990 lubi tę wiadomość

    JoannaB
  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 25 października 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8tc i 5tc, ale wtedy nie wiedziałam, że mam problemy z krzepliwością krwi, teraz biorę acard i zastrzyki, do tego dupek i luteina, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
    nie można się poddawać :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 17:52

    Kasia_82 lubi tę wiadomość

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 25 października 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ptaszek1 wrote:
    8tc i 5tc, ale wtedy nie wiedziałam, że mam problemy z krzepliwością krwi, teraz biorę acard i zastrzyki, do tego dupek i luteina, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
    nie można się poddawać :*
    no pewnie, że nie można! :) Trzymam kciuki! kiedy idziesz na wizytę? :)

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 25 października 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ptaszek1 wrote:
    8tc i 5tc, ale wtedy nie wiedziałam, że mam problemy z krzepliwością krwi, teraz biorę acard i zastrzyki, do tego dupek i luteina, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
    nie można się poddawać :*

    Właśnie lekarz zlecił mi badania na krzepliwość krwi i genetyczne. Może znajdziemy jakaś przyczynę. Na razie czekam na poronienie. Lekarz zlecił jeszcze betę co drugi dzień. W piątek idę na usg i prawdopodobnie w poniedziałek do szpitala. Lekarz zalecił poronienie farmakologiczne pod okiem lekarzy w szpitalu. Chciałabym to mieć już za sobą. Póki co nic mnie nie boli i nie mam żadnych plamień. Lekarz zalecił luteinę do usg czyli do piątku. Może to mi jeszcze podtrzymuje nieprawidłowa ciąże. Tak czy siak czekanie jest najgorsze.

  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 25 października 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuje za ciepłe słowa :)

  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 25 października 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lotka1990 wrote:
    no pewnie, że nie można! :) Trzymam kciuki! kiedy idziesz na wizytę? :)
    wizytę mam w ten piątek w poradni patologii ciąży, wątpię że będzie coś widać,
    chodzi raczej o dalsze dobranie "leczenia" chociaż kto wie co tam usg wyczaruje heh;)

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 25 października 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Właśnie lekarz zlecił mi badania na krzepliwość krwi i genetyczne. Może znajdziemy jakaś przyczynę. Na razie czekam na poronienie. Lekarz zlecił jeszcze betę co drugi dzień. W piątek idę na usg i prawdopodobnie w poniedziałek do szpitala. Lekarz zalecił poronienie farmakologiczne pod okiem lekarzy w szpitalu. Chciałabym to mieć już za sobą. Póki co nic mnie nie boli i nie mam żadnych plamień. Lekarz zalecił luteinę do usg czyli do piątku. Może to mi jeszcze podtrzymuje nieprawidłowa ciąże. Tak czy siak czekanie jest najgorsze.

    pewnie ta luteina podtrzymuje, a badania to droga rzecz ale warto je zrobić, trzymam kciuki !

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 25 października 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ptaszek1 wrote:
    wizytę mam w ten piątek w poradni patologii ciąży, wątpię że będzie coś widać,
    chodzi raczej o dalsze dobranie "leczenia" chociaż kto wie co tam usg wyczaruje heh;)
    To czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie! :)

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ