X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża bez objawów-czy jestem sama ?
Odpowiedz

Ciąża bez objawów-czy jestem sama ?

Oceń ten wątek:
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 26 września 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę w 39 dc zrobiłam test i są mocne dwie kreski. Jutro zacznie się 7tc.
    Bhcg w niedziele 9721.80
    Bhcg w poniedziałek 12164.4
    Kalkulator mówi ze przyrost w normie a ja się martwię, bo nie mam żadnych objawów ciąży. W terminie okresu i klika dni później pobolewal mnie brzuch jak na okres. Teraz czasem ukłuje w jajniku. Częściej może biegam do toalety ale tez pije więcej wiec nie wiem czy to przez ciąże.
    Oprócz teg nic. Ani piersi, ani mdłości, ani zawroty, nawet zmęczona za bardzo nie jestem. W czwartek dopiero do lekarza. Zaczęłam się martwić.
    Czy ktoś ma podobnie ? Czy to normalne ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2017, 08:08

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 26 września 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobiecie nie dogodzisz, zawsze sobie znajdzie powód do zmartwień :)

    ciesz się, że za przeproszeniem, nie rzygasz po kątach, a oprócz rzygania nie nadajesz się tylko do spania; owszem, nie jesteś jedyna, skąd laski, które dowiadują się o ciąży z dużym opóźnieniem?

    masz betę, krew nie kłamie :) idź na USG w skończonym 7tc, żeby zobaczyć serduszko

    Komcia lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 26 września 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :D Widzę,żę My w tym samym tygodniu ciąży :D U Mnie też jutro 7tc :D Nie zawsze każdy ma na początku takie same objawy. U Mnie też tylko delikatne kłucie w jajnikach,żadnych nudności ani mdłości. Piersi bardziej wrażliwe ale samym brakiem objawów raczej nie ma co się martwić :D Pozdrawiam.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 26 września 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    kobiecie nie dogodzisz, zawsze sobie znajdzie powód do zmartwień :)

    ciesz się, że za przeproszeniem, nie rzygasz po kątach, a oprócz rzygania nie nadajesz się tylko do spania; owszem, nie jesteś jedyna, skąd laski, które dowiadują się o ciąży z dużym opóźnieniem?

    masz betę, krew nie kłamie :) idź na USG w skończonym 7tc, żeby zobaczyć serduszko

    Haha co racja to racja ! Kobiecie nie dogodzisz :)
    Poleciałam jeszcze raz dzisiaj na bete, może trochę mnie to uspokoi :p

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 26 września 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, ja się w ciąży czuję lepiej niż przed nią. Tylko brzuch rośnie i od niedawna młodociana daje odczuć, że się rusza ;)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 26 września 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajula wrote:
    Hej :D Widzę,żę My w tym samym tygodniu ciąży :D U Mnie też jutro 7tc :D Nie zawsze każdy ma na początku takie same objawy. U Mnie też tylko delikatne kłucie w jajnikach,żadnych nudności ani mdłości. Piersi bardziej wrażliwe ale samym brakiem objawów raczej nie ma co się martwić :D Pozdrawiam.

    O to super :)
    Oby do pierwszej wizyty !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się cieszyłam kilka dni temu że nie mam objawów. Teraz wymioty, zaparcia,wzdęcia, ból krzyża :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 września 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze ;p Ja do 7 tyg tez nic nie mialam. Nagle dopadly mnie okrutne mdlosci i wymioty, ktore trwaly prawie 3tyg. Teraz tylko mdlosci.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 26 września 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    O to super :)
    Oby do pierwszej wizyty !
    Ja pierwszą zaliczyłam już w 5tc bo mam ciężką pracę i musiałam szybko wziąć zwolnienie ale na usg był pęcherzyk :D Kolejna wizyta 2 października i już czekam,żeby zobaczyć maleństwo a może dwa :o Bo u Mojego eM zdażały się bliźniaki w rodzinie :P

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Magda09 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 września 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciąży i poza bólem u dołu brzucha też nie mam żadnych objawów.

  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 26 września 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak brak objawów potwierdziło, ze cos jest nie tak .... Beta spadła o polowe już dzisiaj. Także chyba jest po wszystkim..

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 26 września 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    U mnie jednak brak objawów potwierdziło, ze cos jest nie tak .... Beta spadła o polowe już dzisiaj. Także chyba jest po wszystkim..
    Rzeczywiście nie wygląda to dobrze... przykro mi :(

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 27 września 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    U mnie jednak brak objawów potwierdziło, ze cos jest nie tak .... Beta spadła o polowe już dzisiaj. Także chyba jest po wszystkim..
    Bardzo Mi przykro :(

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 27 września 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajula wrote:
    Bardzo Mi przykro :(

    Jutro idę do lekarza, z nadzieja na cud, ale muszę liczyć się ze wszystkim. Dam znać czy się potwierdziło :)

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 27 września 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia82
    A w którym tygodniu jestes?byłaś już u lekarza na usg czy sugerowałas się tylko bętą?

    monik84111
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 27 września 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik84111 wrote:
    Kasia82
    A w którym tygodniu jestes?byłaś już u lekarza na usg czy sugerowałas się tylko bętą?

    Tylko ja podstawie bety, dlatego ze pierwsza wizytę mam dopiero jutro.
    To są wyniki:
    24.09 - 9721,80
    25.09 - 12164,40
    26.09 - 7826,00 (w innym laboratorium)

    Jutro do lekarza idę ale czekam na najgorsza wiadomość.
    Dzisiaj zaczęłam 7 tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 17:53

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 27 września 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 82

    Rzeczywiście spadło; ale jeszcze nie przesadzaj najgorszego.jak się ogólnie czujesz?masz mdłości, jesteś zmęczona? Masz obrzmiale piersi?poza tym robiłaś betę ta ostatnia w innym laboratorium, zawsze powinno się robić w jednym, bo moze jest wszystko dobrze, a to laboratorium ma po prostu inne normy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 19:22

    monik84111
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 27 września 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik84111 wrote:
    Kasia 82

    Rzeczywiście spadło; ale jeszcze nie przesadzaj najgorszego.jak się ogólnie czujesz?masz mdłości, jesteś zmęczona? Masz obrzmiale piersi?poza tym robiłaś betę ta ostatnia w innym laboratorium, zawsze powinno się robić w jednym, bo moze jest wszystko dobrze, a to laboratorium ma po prostu inne normy

    Właśnie od samego początku nie mam żadnych objawów. Jedynie w dniach planowanego okresu i przed, bole brzucha jak na okres. A teraz to jedynie brzuch mnie pobolewa od czasu do czasu, czasem mnie cos ukuje. Właściwie to teraz tak mnie pobolewa jak przy owulacji raczej. No nic.. odezwę się jutro i powiem co powiedział lekarz.
    Mam jeszcze cicha nadzieje, chyba trzeba to usłyszeć wsprost i prosto w oczy od lekarza, żeby stracić nadzieje. Może zdarzy się jakiś cud.

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 27 września 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 82

    Nie trać nadzieji,wiem ze łatwo się mówi, bo też mocno pragnę dzidziusiaa i jestem po kilku stratach; ale trzeba wierzyć i być cierpliwym nic innego niepozostaje.

    Kasia_82 lubi tę wiadomość

    monik84111
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 28 września 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik84111 wrote:
    Kasia 82

    Nie trać nadzieji,wiem ze łatwo się mówi, bo też mocno pragnę dzidziusiaa i jestem po kilku stratach; ale trzeba wierzyć i być cierpliwym nic innego niepozostaje.

    Hej, jestem po USG,sprawa wyglada tak, ze jest pęcherzyk ale nie ma zarodka i jeszcze jakiś krwiak obok pęcherzyka się pojawił.
    Dostałam luteinę, l4 i mam leżeć. Zrobić jeszcze raz betę jutro i poniedzielek. Lekarz mówi ze może by młodszy pęcherzyk bo owulacje miałam w 22dc. We wtorek kolejne usg, jak nic się nie pojawi to dupa zbita a jak będzie progres to znaczy ze pykło. 50/50.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ