X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciągłe MDŁOŚCI - sposoby?
Odpowiedz

Ciągłe MDŁOŚCI - sposoby?

Oceń ten wątek:
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 11 września 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet dostałam wit b6 na mdłości ale chyba ich w ogóle nie tolerowałam bo przy każdej dawce od razu było wc...nawet wydaje mi się, że jak je odstawiłam po kilku tyg to delikatnie mniej wymiotuję ;)

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 12 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może lepiej nie kontynuuj brania wit B6 jak działa odwrotnie niż powinna ;)
    ja za to znalazłam zioła, które polecił mi lekarz, tylko powiedział żeby dla bezpieczeństwa wstrzymała się do 12 tygodnia z ich piciem. Zmówiłam sobie ze strony Baby and mama med zioła na dolegliwości w ciąży i czekam aż dojdą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 12:18

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 12 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NY wrote:
    Nawet dostałam wit b6 na mdłości ale chyba ich w ogóle nie tolerowałam bo przy każdej dawce od razu było wc...nawet wydaje mi się, że jak je odstawiłam po kilku tyg to delikatnie mniej wymiotuję ;)

    Ja z wit B6 miałam podobne odczucia, odstawiłam po kilku dniach, bo po każdej dawce miałam dziwny posmak w ustach, mimo, że popijałam dużą ilością wody. A przez ten posmak lądowałam w kibelku, bo od razu mnie na wymioty ciągnęło... Teraz nic mi nie pomaga - cały dzień mdłości, czasami po jakiejś kwaśnej potrawie przejdą, ale wymioty zdarzają się 2-3 razy dziennie, póki jestem na L4 jest ok, ale w poniedziałek mam wrócić do pracy, a dużo jeżdżę i nie wiem jak dam radę...

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 12 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dojdą do mnie te herbatki Dobre Trawienie i przetestuje to dam znać, bo może akurat to będzie coś skutecznego.

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Florentine Ekspertka
    Postów: 172 575

    Wysłany: 12 września 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomógł Femibion Natal 1 i nie dopuszczanie do uczucia lekkiego nawet głodu

    Listopadówka/Wrześniówka 2014r. b95lnsr.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 września 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zabilam moje mdlosci tak ( nic za cholere nie pomagalo!) na lyzke stolowa nabrac cukru i wycisnac na nia sok prosto z cytryny...i do buzi :D przechodzi momentalnie i tanio! trzeba powtarzac w ciagu dnia..ale po 2 dniach stosowania mdlosci nie ma.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 15 września 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika - przetestuje twój sposób może mi tez pomoże ale na ziółka też czekam :D

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 23 września 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sok z cytryny nie pomagał, ale za to przekonałam się do szczęśliwa ciąża z baby&mama med, nie mam takich mdłości no i troszkę spokojniejsza jestem :) tak się zastanawiam, żeby domówić do tego energia i witalność to jakoś lepiej bym znosiła brak kawy, bo wole jej nie pić w ciąży.

    Alamakota lubi tę wiadomość

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • olis88 Ekspertka
    Postów: 131 102

    Wysłany: 28 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie sprawa wyglada troche inaczej...

    przez kilka dni myslalam, ze zejde z tego swiata przez mdlosci, wymioty, bol, skrecanie i co tam jeszcze w zoladku i biegunke, a od 4 dni... NIC. kompletnie. Naczytalam sie, ze podobno magnez dziala przeciw mdlosciom itd, a biore, ale nie wiem ile w tym prawdy. I szczerze martwie sie troche.

    [f2w3j44jq3nsvz6c.png
    c55fs65glanu4ez2.png

  • Nejcik Autorytet
    Postów: 499 813

    Wysłany: 2 października 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od 3 dni tragedia - całymi dniami leżę, bo mam wrażenie ze wtedy jest ciut lepiej ale mdlosci i wymioty mnie juz wykańczają, nie mogę totalnie niczego zjeść bo po wszystkim odruch wymiotny i w efekcie wymioty.. :( cieszyłam sie ze mnie to ominie bo wcześniej czułam lekkie mdlosci rano a pózniej wszystko mijało i miałam apetyt, jadłam normalnie, a teraz ledwo żyje.. :( staram sie jesc cokolwiek małymi porcjami i pic powoli dużo wody, ale mało to pomaga... chyba po prostu trzeba to jakoś przeżyć... :(

    Antoś! <3
    mhsv4z17gj8u0s1w.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 2 października 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na mdłości i wzdęcie w ciąży najlepiej pomaga Dobre Trawienie z baby and mama med, przy systematycznym piciu nic nie dolega, a Szczęśliwa Ciąża za to fajnie uspokaja

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 8 tygodniu ciąży a mdłości od 2 tyg niesamowite... Nic nie pomaga: jedzenie często małych posiłków, niedopuszczanie do pustego żołądka, herbatki, spacery, świeże powietrze...No nic zupełnie... To jest jakaś masakra... A gdy przychodzi wieczór wtedy chodzę po domu, kręcę sie bo jak się położę to zbiera mi sie na wymioty... Mam nadzieje ze w 2 trym mi przejdzie bo juz jestem wymęczona... Ahhhh

  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 9 listopada 2014, 03:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomagało picie mocnej miętki i to do kazdego posiłku :-) Polecam

    Alamakota-moze spróbujesz? Tylko nie herbatki mietowe,ale prawdziwa mieta :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 03:19

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ