X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciągłe MDŁOŚCI - sposoby?
Odpowiedz

Ciągłe MDŁOŚCI - sposoby?

Oceń ten wątek:
  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :) niedawno dowiedziałam się, że po raz drugi zostanę mamą, o ile przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości to teraz nie opuszczają mnie mdłości a nawet wymioty, jest to już strasznie męczące.. Czuję je non stop, czasami znośne, niestety ostatnio ciągle czuję, że zaraz zwymiotuję. Jestem już ledwo żywa... chciałabym móc poczuć ulgę. Znacie jakieś sposoby? Próbowałam pić wodę z cytryną, coca colę, lekarz poradził imbir ale nie wiem czy przejdzie mi przez gardło :(

    akeus65glbn43a50.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -herbatka imbirowa z apteki :) lub starty imbirek do herbatki

    -nigdy nie dopuszczac do tego, zeby zoladek był pusty...

    -herbatka słodka z herbatniczkiem :)

    -skórka z chleba z rana

    -woda gazowana

    -płatki migdałowe

    mnie pomagała herbatka z herbatniczkiem i faktycznie jak tylko czulam ze zoladek robi sie pusty to cos trzeba bylo wrzucic do niego, bo potem bylo o wiele gorzej... U mnie to pierwsza ciąża, na poczatku było niezle, moze 2 razy wymiotowałam, ale mdłosci przeokropne.... teraz od 3 tygodni jest lepiej, wkraczam w 2 trymestr i wczoraj na noc były wymioty :| ale mam nadzieje ze ostatni raz :d ale nie nacierpimy :|

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh no nacierpimy się nacierpimy.. zgadza się, trzeba nie dopuszczać do pustego żołądka, wciskam mini krakersy.. Wypróbuję wersję z imbirem no i herbatnika z herbatą choć słodkości dla mnie mogą obecnie nie istnieć ;) Migdały pomagają na zgagę, ciekawe czy na mdłości również, też przetestuję :) Niby staram się coś przekąsić ale wmuszam na siłę, na nic nie mogę patrzeć ani czuć zapachów a nie daj boże jak jest duszno :/ Jazda samochodem to katorga a czeka nas wyjazd nad morze - jakieś 8 godzin. Nie dam rady bez wspomagacza.. czytałam, że można lokomotiv ale dopytam w aptece, wiem, że jest coś homeopatycznego pytanie czy to pomaga heh bo opinie b.rozbieżne.

    Rany... muszę zrobić mężowi obiad aaaa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 12:54

    akeus65glbn43a50.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytalam o tym:

    http://www.doz.pl/apteka/p56359-Mamarin_mamma_tabl._30_szt

    niektorym pomaga, moze warto sprobowac, tam tez jest imbir. Takie naturalne.

    ja tez nie moglam czuc zapachow np. miesa, maz musial sobie sam smazyc i gotowac;/ jak lodówke otworzyłam to masakra...
    koło smietnika nie mogłam przejsc.... ogolnie ciekawe rzeczy były..
    mam nadzieje, ze Ci to przejdzie, szkoda sie tak meczyc....Współczuje Ci podrózy, ale moze do tego czasu już bedzie ok :)

    relge6yd309xm1zq.png
  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to takie cuda już są na rynku? Heh, widać, że dawno temu byłam w ciaży ;) Groszku, dziękuję! Na pewno zapytam o to w aptece, łatwiej byłoby przełknąć tabletkę niż pić aromatyczną herbatkę, a przynajmniej na razie.
    Mam nadzieję, że minie tak szybko jak u Ciebie! Do wyjazdu tylko kilka dni więc pewnie będę musiała przecierpieć.
    Tak sobie patrzę na Twój suwaczek, nie mogę uwierzyć, że tak szybko te maleństwa rosną, jakoś w pierwszej ciąży się aż tak bardzo tym nie interesowałam jak teraz, więc nadrabiam ;)

    akeus65glbn43a50.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem w szoku jak one szybko rosna :D

    ponoc do 13 tygodnia moze byc niedobrze...
    ale sa tez osoby, ktora cała ciaze wymiotowały ;/
    nie zycze nikomu, oby jak najłagodniej kazdy przechodził ciążę...

    ponoc w aptece jest ciezko dostepny ten srodek, tak ktos pisał na forum...ale moze sprowadza special for you :)

    zycze duzo zdrowka i jak najlepszego samopoczucia ! :) no i udanego wypoczynku :D

    relge6yd309xm1zq.png
  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i wzajemnie! :)
    No to już wiem co czeka mnie dziś popołudniu, maraton po aptekach :D
    ostatecznie poproszę o zamówienie tego cuda :)

    akeus65glbn43a50.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowalam mamarin- troche pomagal- potem juz wszytsko zwracalam wiec przestalaam lykac tabletki bo i tak zwracalam

    kupilam opaski sea bands

    wydaje mi sie ze pomagaja

    poczytaj opinie http://opaskinanudnosci.pl/

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny na mdłości avioopaski! bez łykania kolejnych tabletek

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi truskawki pomagają ,tez mnie raz mdli raz nie mdli ! Juz się przyzwyczailam do tego ;)dobrze ze nie wymiotuje ,bobja steasznie się boje wymiotować ,od małego tak mam .

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie już nic nie działa. Jest po prostu tragicznie. Wcześniej pomagało jedzenie co chwilę, teraz czy jem czy nie jem mam odruch wymiotny. Wymiotuję rano i wieczorem i jestem tym wykończona, a to dopiero 8 tydz...

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja na mnie tez juz nic nawet te truskawki mdli mnie od rana!!apetytu nie mam wcale,;)

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja apetytu też nie mam, ale przy pustym żołądku nie mam nawet czym wymiotować, więc jem na siłę, bo inaczej niebawem wypluję swoj żołądek..

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadlam kromke z paprykarzem bo nic mi nie wchodzilo co wczesniej jadlam dzis tylko paprykarz ktorego wogole nie jadam zasmakowal mi:) i maslanki napilam i tyle .ahh mam nadzieje ze to minie

  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Napiszę Wam co ostatecznie wybrałam i co mi pomogło :) a więc polecono mi w aptece witaminy prenatal z IMBIREM oraz kupiłam sam imbir - zaparzałam z nim herbatę, teraz na lenia po prostu kroję ociupinkę i popijam wodą. Ufff jest poprawa!!! :D

    Krysti lubi tę wiadomość

    akeus65glbn43a50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bazie imbiru jest wiekszosc lekow na chorobe lokomocyjna czyli jakos tam
    jest to udowodnione, ze pomaga na mdlosci. Mozna go wkroic do herbaty zamiast
    cytryny, bo jest tak jak cytryna kwasny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torecan w czopkach na mdłosci tez slyszalam ze dobry ale na recepte jest .Sprubuje imbiru jutro :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W anglii babki mi polecaja kandyzowany imbir, ponoc slodziutki i tani, lece zaraz po niego bo u mnie tez sie juz ostro zaczelo, smierdzi lodowka i apetytu zero...ja na kolacje ukroilam jednego pomidorka, i 2 lyzeczki twarozku to maz zrobic takie oczy...i zebralam opierdol..mowi : ty bedziesz TYM karmic MOJA obca forme zycia? hahhaha wariat nazywa dziecko OBCA FORMA ZYCIA :D

    Krysti lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie taki imbir można kupić? mnie czasem też męczą nudności, raz juz biegłam do kibelka ale mnie zastopowało jak juz myślałam że zwymiotuje, to chyba po kapuście kiszonej :P
    weronika86 wrote:
    W anglii babki mi polecaja kandyzowany imbir, ponoc slodziutki i tani, lece zaraz po niego bo u mnie tez sie juz ostro zaczelo, smierdzi lodowka i apetytu zero...ja na kolacje ukroilam jednego pomidorka, i 2 lyzeczki twarozku to maz zrobic takie oczy...i zebralam opierdol..mowi : ty bedziesz TYM karmic MOJA obca forme zycia? hahhaha wariat nazywa dziecko OBCA FORMA ZYCIA :D

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi87 wrote:
    A gdzie taki imbir można kupić? mnie czasem też męczą nudności, raz juz biegłam do kibelka ale mnie zastopowało jak juz myślałam że zwymiotuje, to chyba po kapuście kiszonej :P


    zazdroszczę.. Ja rzygam o każdej porze dnia i nocy. Przepraszam za zwrot, ale tego wymiotowaniem nie można nazwać...zastanawiam się już czy to jest normalne..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 13:55

    Maracuja
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ