X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Cexane i Acard lub Acesan
Odpowiedz

Cexane i Acard lub Acesan

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alejandra Koleżanka
    Postów: 35 4

    Wysłany: 28 lutego 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Czy macie problem z krzepliwoscia krwi i dostalyscie od lekarza Cexane lub Acard/Acesan? Ja jestem chora na hashimoto, mam strasznie nasilony AZS i lekarz powiedzial, ze musze brac zastrzyki z Cexane codziennie i acesan w dawce 50 mg, bo Acard w takiej dawce nie ma. Czy macie podobne problemy?

    Alejandra
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/zastrzyki-clexane-duphaston-aspiryn-cardio,2289.html

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • Agusia1406 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , ja biorę aspirynę 75 podobno jest to polski acard, w celu uniknięcia poronienia. W pierwszej ciązy mialam poronienie zatrzymane. W 8 tyg niestety moja ciaza obumarla - gin stwierdzila, ze najprawdopodobniej od zbytniej krzepliwosci krwi( powstaly skrzepy i uniemozliwily dostarczanie pokarmu dziecku).

    16udskjo8kgcbsw3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ