X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr cesarka na życzenie
Odpowiedz

cesarka na życzenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzzzzzik Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 października 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm.

    madelajn
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 20 października 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w prywatnej klinice czemu nie :) na nfz zapomnij tylko ze wskazań medycznych lub zdrowotnych.

    madzzzzzik lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • madzzzzzik Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 października 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ;)

    madelajn
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak jeszcze nie byłam w ciąży to już zdecydowałam,że będę mieć cesarkę na życzenie. Nie nadaje się do tego,jestem straszną panikarą,boje się zastrzyków a co dopiero rodzić w bólach przez 12 godzin. Stać nas na cesarkę na życzenie w prywatnej klinice i ta prywatną położną,więc po co mam się męczyć? Chcę żeby te kilka dni w szpitalu były w miarę przyjemne, w godnych warunkach i z pomocną położną. Słyszałam,że cesarka bardziej boli i dłużej się dochodzi do siebie ale wole mieć zszyty brzuch niż rozwaloną cipkę albo naciętą i źle zszytą. Sorry za bezpośredniość ale takie moje zdanie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 21:38

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze mam myśli na etapie :" oby maleństwo zdrowo sie rozwijało ", ale czasami, gdzieś tam poród mi przemyka przez głowę i ojjjj tez jestem panikara i jakoś tak mnie ciarki przechodzę jak myśle ze przez taka mała dziurkę ma mi przejść arbuz... Martika87 a dużo Was będzie kosztować taki poród i położna? To będzie w jakiejś prywatnej klinice? Mnie martwi blizna, gojenie sie ran, ze cieżko co niektórym sie dochodzi do siebie, ze trzeba uważać co najmniej 1,5 roku z następna ciąża. Myśle ze masz większa wiedzę na ten temat, możesz Porownac obie możliwości itp?

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje to płaci się 2500 tys. ( mowa o Warszawie ) Masz cesarkę,swoją położną,która jest zawsze przy Tobie i pomaga Ci z maleństwem i osobną sale w której może spać tatuś dzidziusia. Wychodzisz po 4-5 dniach. Moja sąsiadka wykupiła właśnie taki pakiet,ale nie pamiętam w którym szpitalu rodziła. Zapytam jutro.To nie jest mało ale coś za coś. Nie wyobrażam sobie rodzić w NFZ-owskim szpitalu,gdzie położna pomaga z wielką łaską,bez współczucia,bez empatii,a tak płacę-to mam. Fakt,że gojenie trwa trochę dłużej bo jest dziura w brzuchu ale tak jak mówiłam-wole mieć cipeczkę nie ruszaną :P Jak sobie pomyślę o szwach "tam" i zrobieniu siku to aż mnie ciary przechodzą :P Nie wiem ile trzeba uważać z następną ciążą,nie słyszałam nic na ten temat. Wiem tyle bo moja bratowa jest położną i też miała cesarkę na życzenie tyle,że w Katowicach- bardzo zadowolona była i przekonała mnie do tego.
    Pozdrawiam :)

    Blizna jest taka,że z majtek nie wychodzi. Max 1,5 h i dzidziuś jest na świecie- tyle tra cały poród.
    Kasiaczkowa wrote:
    Ja jeszcze mam myśli na etapie :" oby maleństwo zdrowo sie rozwijało ", ale czasami, gdzieś tam poród mi przemyka przez głowę i ojjjj tez jestem panikara i jakoś tak mnie ciarki przechodzę jak myśle ze przez taka mała dziurkę ma mi przejść arbuz... Martika87 a dużo Was będzie kosztować taki poród i położna? To będzie w jakiejś prywatnej klinice? Mnie martwi blizna, gojenie sie ran, ze cieżko co niektórym sie dochodzi do siebie, ze trzeba uważać co najmniej 1,5 roku z następna ciąża. Myśle ze masz większa wiedzę na ten temat, możesz Porownac obie możliwości itp?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, :)
    ja jeszcze nie mysle o porodzie ale zawsze uwazalam, ze bede rodzic ze znieczuleniem :) na dzien dzisiejszy na 100% ale zobaczymy jak bedzie sie rozwijac malenstwo :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • hanasu Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 stycznia tego roku przez cc pojawił sie na świcie ten mały człowieczek na zdjęciu obok:) Od początku byłam przekonana, że chcę takiego porodu. Dlaczego?Z wielu powodów
    -przede wszystkim za dużo się nasłuchałam historii typu "lekarze za późno zdecydowali i cesarce i dziecko jest bardzo chore albo urodziło sie martwe"
    -lek przed porodem naturalnym i jego skutkami-koleżanka po porodzie naturalnym była "pozszywana jak szynka wielkanocna" bała sie chodzic do ubikacji
    Ja ze względu na dużą wadę wzroku -6,5 dioptrii + astygmatyzm miałam cc ze wskazań zdrowotnych,wystarczyło zaświadczenie od okulisty. Gdyby nie to na pewno zdecydowałabym sie na prywatny poród.
    Nie namawiam nikogo na cc i nikomu nie odradzam porodu naturalnego. Uważam,że to jest, a przynajmniej powinien być świadomy wybór każdej z nas. Rozumiem i szanuję kobiety,które pragną urodzić naturalnie, że niby więź z dzieckiem jest większa. Ja takiej potrzeby nie miałam, bo wiedziałam, że moja więź z synkiem będzie najmocniejsza na świecie bez względu na to jaką drogą dostanie się na ten świat.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ