X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Cellulit w ciąży
Odpowiedz

Cellulit w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czym zwalczacie cellulit w ciąży?

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 1 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam że świetnym sposobem jest robienie sobie peelingu z kawy. Kofeina jest dobra w zwalczaniu cellulitu, poprawia się krążenie, wygładza skórę, jest praktycznie darmowy :) Fusy po kawie można wymieszać z ulubionym żelem pod prysznic i wykonać peeleng, można też go pozostawić na 20 minut jako maskę, zawijając w folię i ręcznik.

    Frufru lubi tę wiadomość

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 2 września 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciązy nie można używać preparatów z kofeiną

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 3 września 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zgodze sie z tym, picie kawy to co innego, zrobienie peelingu nie wnika w organizm, nie dostaje się też do krwi wiec nie zaszkodzi dziecku. Ciąża to nie choroba , nie należy popadać w panikę.

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 4 września 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam ten artykuł.zwłaszcza pkt 4
    https://parenting.pl/portal/kosmetyki-zakazane-w-ciazy

    W czasie ciąży należy również unikać kosmetyków wyszczuplających i antycellulitowych z dużą zawartością kofeiny i wyciągu z kasztanowca. Substancje te pobudzają ukrwienie i mogą być przyczyną żylaków.

    livia30, Frufru lubią tę wiadomość

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 września 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wszystkich kosmetykach wyszczuplających zawierających kofeinę jest informacja, że nie należy stosować w czasie ciąży ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 5 września 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Polecam ten artykuł.zwłaszcza pkt 4
    https://parenting.pl/portal/kosmetyki-zakazane-w-ciazy

    W czasie ciąży należy również unikać kosmetyków wyszczuplających i antycellulitowych z dużą zawartością kofeiny i wyciągu z kasztanowca. Substancje te pobudzają ukrwienie i mogą być przyczyną żylaków.
    Hm tylko ze dobre ukrwienie to raczej brak żylaków ;) wiec na odwrót;) ja w poprzedniej ciąży mam zylaka. Lekarz naczyniowe powiedział ze to hormony i skłonności genetyczne i po okresie rozmnażania zostaje mi operacja. Peeling raz w tygodniu z kawy na pewno dziecku nie zaszkodzi. Nie popadajny w paranoję ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 6 września 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :)
    Dziewczyny zainterwsowal mnie temat.
    Wiec napisze co i ja mysle. Trzeba robic sobie masaz antycelulitowy :)
    I jal sie bierze prysznic, to tak samo jak i w kwestii piersi trzeba polewac np uda na przemian ciepla i zinna woda, konczac na zimnej :) skora staje sie sprezyata.
    I gimnastyle dla kobiet w ciazy i szybkie spacery :)
    Powinno pomoc :)
    A znacie jeszcze jakies metody? Ja jestem na poczatku i wydaje mi sie, ze juz cos tam mi sie zlego dzieje na udach :/

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Natanka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że troszkę odkopuję bardzo temat, ale nie znalazłam niż nowszego o cellulicie. Dobrze, że dowiedziałam się, że nie można stosować preparatów na cellulit... Ale czy po ciąży od razu można czy trzeba czekać? Znalazłam fajny krem https://vialise.pl/ i myślę, że to może w końcu pomóc. Tylko ma właśnie w składzie kofeinę ale tak to same naturalne składniki. Używała go któraś z Was? Byłabym wdzięczna za pomoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 11:28

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natanka wrote:
    Wiem, że troszkę odkopuję bardzo temat, ale nie znalazłam niż nowszego o cellulicie. Dobrze, że dowiedziałam się, że nie można stosować preparatów na cellulit... Ale czy po ciąży od razu można czy trzeba czekać? Znalazłam fajny krem https://vialise.pl/ i myślę, że to może w końcu pomóc. Tylko ma właśnie w składzie kofeinę ale tak to same naturalne składniki. Używała go któraś z Was? Byłabym wdzięczna za pomoc :)
    Jejku, proszę Cię... chcesz dać 200 zł na głupi krem, który nie ma prawa działać nawet na głębsze warstwy skóry? Dieta, ruch i masaże bańką chińską. Na początku boli jak diabli ale naprawdę działa. Skóra jak pupka niemowlaka.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie straszny cellulit zaobserwowałam w pierwszym trymestrze bardzo widoczny się zrobił. Podobno zmniejsza się on po porodzie. Ale postanowiłam podjąć z nim walkę, kupiłam krem Perfecta mama antycellulitowy smaruję się nim na wieczór, codziennie masuję nogi ok 10 minut takim masażerem ręcznym zakupionym w rossmannie dałam za niego ok 12zł, chodzę na basen, czasem rower stacjonarny albo ćwiczenia dla ciężarnych na youtube i co drugi dzień ćwiczenia 10 minutowe z Mel B na uda zaczęłam je już dawno przed ciążą robić póki mogę to dalej je robię super robią na pośladki te ćwiczenia podnoszą je ale niestety nic nie dają na uda. I widzę że mam lepsze te nogi mniejszy cellulit, a że to moje pierwsze dzieciątko i siedzę na zwolnieniu więc mam na takie rzeczy czas i mogę dbać o siebie ile chcę :)

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobny problem...cellulit. Przed ciążą ćwiczyłam 3-4x w tyg prawie od zawsze :) Moje ciało było wolne od cellulitu. Teraz nie wygląda to dobrze. Poza tym, że przytyłam już 3 kg. Nie wiadomo kiedy bo mało jem.
    Dziewczyny co stosujecie? Co pomoże?

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    Ja mam podobny problem...cellulit. Przed ciążą ćwiczyłam 3-4x w tyg prawie od zawsze :) Moje ciało było wolne od cellulitu. Teraz nie wygląda to dobrze. Poza tym, że przytyłam już 3 kg. Nie wiadomo kiedy bo mało jem.
    Dziewczyny co stosujecie? Co pomoże?
    Luz. Po ciąży się tym zajmiesz :) dużo ruchu, dieta i bańka chińska.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 3 września 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam wcześniej co mi pomaga na cellulit niestety to był chwilowy efekt. Koszmar się teraz dopiero u mnie zaczoł jak 8,5 kg mam na przodzie i przez te upały zaczynam puchnąć. Walczyć zacznę po porodzie :)

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 4 września 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tołpa bodajże ma krem antycelulitowy dla przyszłych mam. na opakowaniu piszą, że możńa stosować od 4 miesiąca ciąży. widziałam w hebe ;)

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sama już nie wiem co robić bo wygląda to nie za specjalnie i nie wiem już za co się zabrać aby usunąć ten okropny cellulit jaki mam na udach. Próbowałam kosmetyków i nie działaja. Próbowałam masaży bańką chińska oraz wyskakują mi naczynka tak więc przestałam bo naczynek przecież tak łatwo się nie usunie. Ćwiczę ale u mnie jest to widocznie genetyczne bo moja mama miała.
    Brałam pod uwagę karboksyterapię albo jakiś inny zabieg na cellulit. Czy jest tutaj dziewczyna która coś takiego miała?
    http://ego-medspa.pl/karboksyterapia/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 07:04

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 13 lipca 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam całą serię body wrapping i póki co przerwa. Na cellulit zadziałało juz po 2-gim razie, ale do tego dołożyłam codzienne ćwiczenia i dietę. Było super!
    Od m-ca nie ćwiczę i zaczęłam jeść dużo i niezdrowo i od razu waga do góry i ciało już nie takie./ Uff na szczęście od poniedziałku wracam na właściwe tory. :)

    Liczę na to, ze wreszcie wrócę do dobrej formy. https://nowagazeta.pl/artykul/body-wrapping--kosmetyki/1001376

    Jesli chodzi o zabiegi to na razie sobie odpuszczam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2020, 14:14

  • martaigo Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja walczę Celluitem od urodzenia dziecka i powiem tak znalazłam idealne cellublue bańki które doskonale ujędrniają moją skórę. Pierwsze efekty widać już po 2 tygodniach.

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 30 listopada 2023, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczotkowanie
    Banka chińska z olejkiem
    Krem 2x dziennie - jeśli możecie sobie pozwolić finansowo to warto jest kupić profesjonalny https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-ciala-161.html Jego dzialanie będzie o wiele skuteczniejsze :)
    Efekt już po ok 3 tyg tylko trzeba być systematycznym i nie odpuszczać 🙂 powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2023, 14:21

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ