X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bromergon
Odpowiedz

Bromergon

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Insomia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 lipca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mam problem i nie mam kogo się poradzić. Mój gin na urlopie. Mam wysoką prolaktynę i lekarz zapisał mi Bromergon od 1dc. A tu niespodzianka - pozytywny test ciążowy. Nie wiem czy brać ten Bromergon czy nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja od lat biore Bromergon na prolaktyne (pół tabletki dziennie) i lekarz kazał utrzymać mi tą dawkę do 12stego tygodnia. Ale jeśli jeszcze nie zaczęłaś go brać to nie wiem, najlepiej skonsultuj to z lekarzem bo wiem że sporo osób bardzo źle toleruje Bromergon choć akurat ja nie miałam takich problemów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 06:18

  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 12 lipca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam brać Bromergon jeszcze 4 dni, czyli prawie do 8 tygodnia ciąży.

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 12 lipca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Ja brałam norprolac na zbicie prolaktyny i miałam od razu odstawić jak okazało się, że jestem w ciąży.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Z prolaktyna nie ma zartow. Ja bralam bromek 3 miesiace ,chociaz gin nie widzial szans na ciaze to jednak sie udało. Na poczatku bralam male dawki co drugi dzien zeby nie bylo szoku po odstawiemiu ,chociaz twierdza niektorzy,ze odrazu trzeba odstawic.Ja bralam tak do 8 tyg ciazy,ale jak Ty jeszcze nie zaczelas brac to nie wiem,Pilnie udaj sie do lekarza. Powiedz jaki mialas wynik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2014, 15:42

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Insomia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 lipca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za pomoc. Dodzwoniłam się do lekarza :) Powiedział że skoro się udało zajść w ciążę to widocznie prolaktyna nie przeszkadzała i mam nie brać bromka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej czy ktorejs z Was zostal bromek po kuracji?

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 30 lipca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi został prawie dwa opakowania

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z pierwszym dzieckiem miałam wysoką prolaktynę i brałam norprolac, ale lekarz kazał mi od razu odstawić jak dowiedziałam się o ciąży. Teraz staramy się o drugie dziecko i okazało się, że prolaktyna jest ok, ale progesteron mam niski i luteinę biorę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ