X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brązowy śluz "w środku"
Odpowiedz

Brązowy śluz "w środku"

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AM1606 Przyjaciółka
    Postów: 112 75

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podzielcie się swoimi doświadczeniami, bo nie wiem czy tylko ja tak wariuje 😔 W piątek wizyta u lekarza, 29.12 beta 12477, w Sylwestra beta 19911. Wg om 6tc 5d, dziś od rana jakieś plamienie - przezroczysty, ciągnący śluz zabarwiony na "kawę z mlekiem", na brąz, ale (to głupie) głębiej, w środku... Na papierze podczas korzystania z toalety nic nie ma, czyściutko, tylko jak tak troche bardziej i głębiej sprawdzę 😔 Oszaleję do piątku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 18:00

    c55fikgnknyzdjqy.png
  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Najlepiej tam w środku nie grzeb. Dla pocieszenia powiem że ja przez 6 tygodni mimo brania Duphastonu miałam tak zabarwiony śluz i tylko na papierze toaletowym przy podcieraniu też się martwiłam ale na usg wszystko było ok żadne krwiaki niewidoczne więc nie wiem. Ważne że przeszło i mam nadzieję że nie wróci. Raz było tego więcej raz mniej nieraz śluz był taki ciemny prawie czarny.

    h44eugpjsrlghhn9.png
  • AM1606 Przyjaciółka
    Postów: 112 75

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź - tłumaczę sobie za każdym razem, no ale zawsze mnie pokusi, żeby zobaczyć czy jednak już jest tylko przezroczysty śluz... Najgorsze te czekanie na wizytę - co tam zobaczę... U mnie też raz był taki mocno brunatny, ale wymieszany z normalnym przezroczystym śluzem...

    Byle do piątku 😉

    c55fikgnknyzdjqy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ