X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brazowy sluz
Odpowiedz

Brazowy sluz

Oceń ten wątek:
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 17 listopada 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras plamiła w drugim trymestrze??

    Dziewczyny dziś rano zauwazylam brazowe nitki w sluzie, rozmazaly się na papierze.. po tym jak się kochaliśmy z mezem, ale bez penetracji, za to z silnym orgazmem..
    Zadzwonilam do lekarza, powiedzial, żeby czekac do jutra, bo dziś usg mi nie zrobia..
    W poprzedniej ciąży tez miałam takie plamienie w 10 tygodniu i poroniłam...

    Jak mam wytrzymać do jutra...

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • koral Autorytet
    Postów: 1003 441

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 10:09

  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam brązowe brudzenia, raz jest ich mniej raz więcej... Na początku leciałam z tym do lekarza, ale mówił ze wszystko jest ok i też nie wiedział od czego one są... nie raz mnie dołuje ten widok bo mam za sobą nieprzyjemne wspomnienia ale wierze ze teraz musi byc dobrze:)

  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brązowe plamienia miałam w 6 tc, pojechałam na izbę do szpitala, lekarz radził zostać w szpitalu na 3 dni na obserwacje, plamienia ustały po 4 dniach po luteinie

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ