BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Brązowe upławy
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Violka86
Koleżanka
8

Wysłany: 21 grudnia 2018, 19:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej jestem wg usg w 7tyg3dn a wg okresu to ok 9tydz dzis wieczorem zauważyłam brązowe upławy, nie wiem czy się martwić czy to normalne?

zmyslowa1982
Znajoma
0

Wysłany: 21 grudnia 2018, 21:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Violka86 napisała:
Hej jestem wg usg w 7tyg3dn a wg okresu to ok 9tydz dzis wieczorem zauważyłam brązowe upławy, nie wiem czy się martwić czy to normalne?
Najlepiej skontaktuj się ze swoim ginekologiem :)
Pozdrawiam ;)

aniołki :(
2011 [*]
2018 [*]
2018 [*]
Luteina 2x2

Smutnamiss
Ekspertka
54

Wysłany: 22 grudnia 2018, 05:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja już 2 razy krwawienie zaliczyłam plus te upławy przez 3 dnia dużo leż i bierz luteinę albo duphaston

ancian
Nowa
0

Wysłany: 29 grudnia 2018, 08:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Może kogoś to pocieszy :) Teraz jestem w 18tc, ciąża książkowa, zdrowa. Początki jednak nie były takie optymistyczne. Plamienia zaczęły się od ok 6tc. Trwały do 9tc. Plamienia najpierw były brązowo- beżowe. Pewnego dnia pojawiła się zywa krew, w na prawdę dużej ilości. Wyglądało to tak jakby przyszła obfita miesiączka. Natychmiast do lekarza, całkowity brak nadziei, ale okazało się wszystko OK. Dzidziuś żył, serduszko zasuwało. Sytuacja z krwią powtórzyła się jeszcze 1 raz. Plamienie jednak trwało. Nie wiadomo co było przyczyną, krwiaków nie stwierdzono, innych problemów również. Lekarz zwiększył progesteron, 2*2 luteina i 2*1 duphaston. Osobiście za winowajcę uważam niski prog. To jest najważniejszy hormon potrzymujący malutką ciążę przy życiu.

Tak więc, dziewczyny plamienie, krwawienie nie jest wyrokiem. Badajcie się, oszczędzajcie.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)