X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brązowe upławy
Odpowiedz

Brązowe upławy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Violka86 Koleżanka
    Postów: 36 8

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem wg usg w 7tyg3dn a wg okresu to ok 9tydz dzis wieczorem zauważyłam brązowe upławy, nie wiem czy się martwić czy to normalne?

  • zmyslowa1982 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violka86 wrote:
    Hej jestem wg usg w 7tyg3dn a wg okresu to ok 9tydz dzis wieczorem zauważyłam brązowe upławy, nie wiem czy się martwić czy to normalne?
    Najlepiej skontaktuj się ze swoim ginekologiem :)
    Pozdrawiam ;)

    aniołki :(
    2011 [*]
    2018 [*]
    2018 [*]
    Luteina 2x2
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 2 razy krwawienie zaliczyłam plus te upławy przez 3 dnia dużo leż i bierz luteinę albo duphaston

    27a73b5519.png
  • ancian Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kogoś to pocieszy :) Teraz jestem w 18tc, ciąża książkowa, zdrowa. Początki jednak nie były takie optymistyczne. Plamienia zaczęły się od ok 6tc. Trwały do 9tc. Plamienia najpierw były brązowo- beżowe. Pewnego dnia pojawiła się zywa krew, w na prawdę dużej ilości. Wyglądało to tak jakby przyszła obfita miesiączka. Natychmiast do lekarza, całkowity brak nadziei, ale okazało się wszystko OK. Dzidziuś żył, serduszko zasuwało. Sytuacja z krwią powtórzyła się jeszcze 1 raz. Plamienie jednak trwało. Nie wiadomo co było przyczyną, krwiaków nie stwierdzono, innych problemów również. Lekarz zwiększył progesteron, 2*2 luteina i 2*1 duphaston. Osobiście za winowajcę uważam niski prog. To jest najważniejszy hormon potrzymujący malutką ciążę przy życiu.

    Tak więc, dziewczyny plamienie, krwawienie nie jest wyrokiem. Badajcie się, oszczędzajcie.

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opiszę swoją historię
    Pierwsza ciąża czerwiec 2018 starania ok rok. Pewnej nocy ok 5-6 tyg ciazy obudzilam się z zimna ,mimo że było lato i naprawdę było gorąco.
    Myślałam że mam gorączkę, rano wstałam i zobaczyłam brązowe plamy na bieliźnie, pojechałam do lekarza, lekarz nie widział nawet pęcherzyka ciazowego, kazał przyjść za 10 dni ,ale nie było po co bo w kilka dni z brązowych plamien powstala zywa krew która przerodzila się w miesiączke, Beta h g spadła,PORONIENIE BIOCHEMICZNE
    szczęście obyło się bez zabiegu.

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna ciaza sierpień 2018.
    Powtórka, ok 5 tyg plamienie,dzień przed również zimne dreszcze,wizyta u lekarza, pecherzyk ciazowy widoczny natomiast przyczyna plamien nieznana, lekarz powiedział że jedna na cztery kobiety plami, kolejna wizyta za tydzień
    plamienie trwalo kilka dni, w jednym dniu było nawet trochę krwi, zalecenie lekarza-odpoczynek, głupie seriale :)
    aby się nie stresowac bo stres nie wskazany.
    Wizyta w 6 tyg, pecherzyk ciazowy spory, ale brak zarodka :( zalamka,
    kontrola za tydzień może się pojawi
    7tydz pecherzyk ciazowy ok 30mm
    brak zarodka
    skierowanie do szpitala
    Lyzeczkowanie.
    2 tyg plamilam, brzuch bolał,

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po kontroli u lekarza, monitoringu cyklu ,dostaliśmy zielone światło.
    Ciąża listopadowa.
    Powtórka 5-6 tydz plamienie, wizyta u lekarza,coś tam było widać że się pojawia, ale lekarz nie chciał dac 100%pewności, przyczyny plamienia brak, zalecenie witaminy, accard 100mg na noc, odpoczynek,
    glupie,seriale, bez stresu, yhy łatwo powiedzieć,
    wizyta za 2 tyg
    Plamienie trwalo 2 dni bardzo skape
    10 styczeń, wizyta bijące serduszko

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to były za emocje

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna wizyta w 12 tyg badanie prenatalne

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ