X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak pęcherzyka, plamienia
Odpowiedz

Brak pęcherzyka, plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gonia🙂 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, z góry dziękuję za wszystkie rady i pomocne słowa.
    Ostatnia miesiączka 06.06, owulacja ok. 20.06 (testy + temperatura)
    Testy ciążowe początkowo negatywne, dopiero 12 dpo cień cienia + pojawiło się lekkie brązowe plamienie (uznałam że to implantacja), był to 02.07.

    04.07 wynik beta 7
    06.07 wynik beta 12,8
    08.07 wynik beta 59,2

    Cały czas od tego 02.07 utrzymywały się lekkie brązowe plamienia, mniej lub bardziej.

    Dziś 10.07 miałam wizytę, USG nie wykazało pęcherzyka, dostałam luteinę 2x2 i zalecenie leżenia. Podczas badania również było widoczne brązowe ciemne plamienie.

    Jaka jest Wasza opinia? Czy wszystko może być jeszcze w porządku. Czy mimo 5 tygodni od ostatniej miesiączki pęcherzyk może być niewidoczny przy tak niskiej bhcg? Czy beta nie jest za mała? Przyrosty są w normie. Martwię się tym wszystkim.
    Mam ponawiać bhcg w pon i środę.

    Z góry dziękuję za wszystkie opinie.

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 10 lipca 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk ciążowy widoczny jest dopiero przy HCG około 1000. Na USG jeszcze za wcześnie. Trzymam kciuki :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Gonia🙂 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 lipca 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Dam znać jak wyniki bhcg🙂 Staram się myśleć pozytywnie.

  • Gonia🙂 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 lipca 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmartwiło mnie, że ginekolog powiedziała, że to 5 tygodni od ostatniej miesiączki i pęcherzyk raczej powinien już być. Podałam jej wcześniej moje wyniki bety..

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia🙂 wrote:
    Zmartwiło mnie, że ginekolog powiedziała, że to 5 tygodni od ostatniej miesiączki i pęcherzyk raczej powinien już być. Podałam jej wcześniej moje wyniki bety..

    Czësto miesiączką nie jest dobrym wyznacznikiem wieku ciąży. Ja poszłam wg miesiączki w 6 tygodniu ciąży. Pęcherzyk była ale bez zarodka który teoretycznie już powinien być. Za tydzień kolejne USG na którym zobaczyłam zarodek który został oceniony na 6 tydzień. Owulację miałam tydzień później i stąd to niby opóźnienie.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Gonia🙂 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Czësto miesiączką nie jest dobrym wyznacznikiem wieku ciąży. Ja poszłam wg miesiączki w 6 tygodniu ciąży. Pęcherzyk była ale bez zarodka który teoretycznie już powinien być. Za tydzień kolejne USG na którym zobaczyłam zarodek który został oceniony na 6 tydzień. Owulację miałam tydzień później i stąd to niby opóźnienie.

    Rozumiem, musi tak być i u mnie. Trzymam również za Ciebie kciuki. Oby szybko było serduszko ❤

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 11 lipca 2020, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia🙂 wrote:
    Rozumiem, musi tak być i u mnie. Trzymam również za Ciebie kciuki. Oby szybko było serduszko ❤

    Serduszko już jest :) pojawiło się razem z uwidocznieniem zarodka więc jestem już bardziej spokojna. I Tobie tego życzę.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ