X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak pecherzyka Martwic sie czy cierpliwie czekac?
Odpowiedz

Brak pecherzyka Martwic sie czy cierpliwie czekac?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny. Przepraszamz ze zakladam nowy temat moze juz taki jest ale nie znalazlam. Otóż tak w sobote/niedziele powinnam dostac okres nie dostalam zrobilam 2 testy wyszly pozytywnie dzis bylam u lekarza wiem ze za wczesnie ale dowiedzialam sie tez ze dostalam sie na staz i poprostu chcialam zeby lekarz potwierdzil ciaze zeby byc pewną. ostatnia miesiaczka 20 marzec wg lekarza to 4 / 5 tydzien , wg ovu 4 tydzien i 6 dzien. lekarz stwierdzil ze macica wyglada dobrze jest rozpulchniona i ze to dobry znak ze powinno byc dobrze ale na usg stwierdzil ze nie moze dostrzec pecherzyka tylko mowil cos o jakims endometrium 18mm , ale tez stwierdzil ze jest poprostu wczesnie i dlatego prawdopodobnie nic nie widzi zadnego pecherzyka i mam przyjsc za 2 tygodnie i powinno byc dobrze. Troche mnie tym uspokoil ale przyznam szczerze ze troche sie martwie bo czytam na necie to w tym czasie jesli chodzi o pecherzyk to powinien juz byc widoczny. Nic nie zrobie musze czekac te 2 tygodnie ale nie wiem jak wytrzymam;/ mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy

    Anna25
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się na zapas :) Ja byłam jakoś w 5 tydzień 5 dzień na usg i był malutki 5 mm pęcherzyk więc jakbym poszła wcześniej usg nic by nie pokazało a teraz dzidziuś już jest i serduszko pięknie bije.Ciąża według usg młodsza o 5 dni, może i u ciebie tak jest :)Zależy od owulki, ja miałam pewnie około 18dc bo wtedy test owulacyjny miałam pozytywny :) Trzymam kciuki

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dzięki za słowa otuchy Oby wszystko było dobrze Mąż się już bardzo cieszy na sama myśl o ciąży a ja no też się bardzo cieszę ale będę spokojna jak usłyszę serduszko

    Anna25
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga24 to Gratuluje i zycze Wszystkiego Dobrego;)

    Anna25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ