Dzień Matki w BellyBestFriend!

Aktywuj abonament BellyBestFriend od dziś do 31 maja a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Z abonamentem BellyBestFriend możesz korzystać również z KidzFriend oraz OvuFriend!

Promocja trwa do 31 maja 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Brak pęcherzyka 5t4d
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

LenaAnna
Przyjaciółka
89

Wysłany: 10 marca, 12:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczęta jak w temacie- dziś pierwsze usg i nic nie widać... może na siłe dr mówił że coś tam się tworzy.
Usg dobre, lekarz dobry, owulacja raczej się nie przesunęła.
Zrobiłam betę na cito i czekam na wyniki ale testy dodatnie od 11 dni więc...

Czy któraś z Was miała taką sytuację? Jakakolwiek nadzieja? To moja 3 ciąża, pierwsza pozamaciczna a druga poroniona.

Już mam dość ;/

I IUI 12.2018 :(
Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
Aniołek 6tc(*) maj 2018
MTHFR homozygota
Hiperhomocysteinemia
Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
Nawracające polipy macicy
Mąż super :)
"Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"

Leira
Autorytet
1140

Wysłany: 10 marca, 21:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
LenaAnna napisała:
Dziewczęta jak w temacie- dziś pierwsze usg i nic nie widać... może na siłe dr mówił że coś tam się tworzy.
Usg dobre, lekarz dobry, owulacja raczej się nie przesunęła.
Zrobiłam betę na cito i czekam na wyniki ale testy dodatnie od 11 dni więc...

Czy któraś z Was miała taką sytuację? Jakakolwiek nadzieja? To moja 3 ciąża, pierwsza pozamaciczna a druga poroniona.

Już mam dość ;/

Pęcherz w macicy może nie zostać uwidoczniony przy becie poniżej 5000 mIU/ml, jeśli masz betę mniejszą to bez stresu, poczekaj aż dobije do 5000 i wtedy zrób USG.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

LenaAnna
Przyjaciółka
89

Wysłany: 15 marca, 08:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Opiszę dalszy rozwój sytuacji, tak dla potomnych- że nic nigdy nie wiadomo.
5t4d- w usg nic, zbadałam betę-200 i już wiedziałam że to spadająca. Następny dzień 169, za dwa dni 126.
Ginekolog kazał przyjść na kontrolne USG (byłoby 6t2d) i w usg pokazał się pęcherzyk 9mm. Nie mam złudzeń, ciąży z tego nie będzie bo beta spada, ale tak chciałam Wam pokazać że nagle przy becie 100 i spadającej pokazuje się pęcherzyk. Więc nawet USG nie jest wyrocznią...

I IUI 12.2018 :(
Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
Aniołek 6tc(*) maj 2018
MTHFR homozygota
Hiperhomocysteinemia
Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
Nawracające polipy macicy
Mąż super :)
"Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"

Paula_30
Autorytet
366

Wysłany: 15 marca, 10:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
LenaAnna napisała:
5t4d- w usg nic, zbadałam betę-200 i już wiedziałam że to spadająca. Następny dzień 169, za dwa dni 126.
Ginekolog kazał przyjść na kontrolne USG (byłoby 6t2d) i w usg pokazał się pęcherzyk 9mm. Nie mam złudzeń, ciąży z tego nie będzie bo beta spada, ale tak chciałam Wam pokazać że nagle przy becie 100 i spadającej pokazuje się pęcherzyk. Więc nawet USG nie jest wyrocznią...
bardzo Ci wspołczuje :-(

p19u3e3kfg7z8a9a.png
Prawdopodobnie chłopak <3
32/36lat , 2,5 roku starań, 1% prawidłowych plemników,
10.03 pozytywny test
Termin 14.11.19

Leira
Autorytet
1140

Wysłany: 15 marca, 11:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
LenaAnna napisała:

To jest niesamowicie interesujące. Patrząc jeszcze na Twoją historię i pęcherz pojawiający się przy spadającej becie, to tak się zastanawiam, czy to nie była aby ciąża bliźniacza, jedno jajo obumarło, a drugie się rozwija i stąd spadek bety, przy jednoczesnym uwidocznieniu się pęcherzyka? - Tak wiem tylko teoretyzuję.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)