X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr brak objawów ciąży
Odpowiedz

brak objawów ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ania82186 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny .. jestem 9 tydzień ciąży .. miałam wcześniej objawy .. mdłości i nie samoloty ból piersi .. od paru dni ni. ... kompletnie nic .. czuje się jakbym w ogóle nie była w ciąży ... czy któraś tak miała ? czy powinnam się obawiać ? czy to raczej normalne ???

    Ania
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuje wybrac sie do lekarza.
    To moze byc normalne, ale rowniez moze byc zlym znakiem. U mnie niestety okazało sie zlym. Lekarz mi mowil, że jak nagle ustaja dolegliwosci to lepiej sprawdzic czy wszystko nadal w porzadku.

    ania82186 lubi tę wiadomość

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • ania82186 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję ... na pewno sprawdzę ...

    Ania
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin nie przywiązuje wagi do objawów! Trzeba się zbadać, bo objawy mogą oszukiwać!

    ania82186 lubi tę wiadomość

  • ania82186 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja twierdzi ze ona w ciąży nie miała żadnych objawów ze wszystko jest naturalne .. jednak to moja pierwsza dzidzia i mam sporo obaw

    Muchaolucha lubi tę wiadomość

    Ania
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania82186 mi tez objawy zanikły:( a do dr dopiero na koniec marca...

    Jak wrócisz od dr daj znać...
    Pozdrawiam :)

    ania82186 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • ania82186 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno dam znać. .. poza tym dziś znowu rano bolały mnie piersi wiec może za bardzo się wystraszyłam ??

    Ania
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ