BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Brak bolu piersi
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

PsychoPatka91
Debiutantka
0

Wysłany: 2 stycznia, 19:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny, jestem w 5t6d ciąży, od dwóch dni piersi przestały mnie bolec i zrobiły się miękkie. Innych objawów ciąży nie miałam. Czy to normalne? Mocno się denerwuje ..

Leira
Autorytet
848

Wysłany: 2 stycznia, 21:24
Cytuj | (1) | Zgłoś
Objawy ciąży to się zaczynają po 7 skończonym tygodniu zwykle (jeśli w ogóle, bo są szczęściary co ich nie mają :P ) Jeszcze będziesz sobie pluć w brodę, że narzekałaś, że ich nie ma :P

anka1981 lubi tę wiadomość

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Ania0306
Autorytet
130

Wysłany: 2 stycznia, 21:30
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć :) ja od początku ciąży za wiele objawów nie miałam oprócz bolących piersi no i braku okresu. Może to śmieszne ale kilka razy dziennie dotykałam piersi, żeby sprawdzić czy bolą. Były dni, że bolały a były takie gdzie nie. Około 8 tygodnia przestały boleć przez kilka dni. Strasznie spanikowałam. Poszłam na usg i wszystko było dobrze. Ból piersi mi do tej pory nie wrócił. Bolą tylko po ściągnięciu biustonosza po całym dniu i są większe niż przed ciążą. Mdłości się pojawiły w 9/10 tygodniu i do tej pory jeszcze czasem wieczorami są. Każdy przechodzi ciążę inaczej. A to że jest mniej objawów to lepiej dla nas. Wiem, że na początku ciąży to jest bardzo stresujące bo sama przez to przeszłam :) . Tym bardziej, że jesteś dopiero w 5 tygodniu jeszcze masz dużo czasu, żeby objawy się pojawiły chociaż wcale nie muszą.

anka1981 lubi tę wiadomość

w4sqflw13x0fir24.png
ckaiflw1m0zmrgn5.png

anka1981
Koleżanka
19

Wysłany: 2 stycznia, 21:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
psychopatka. zrob albo beta hcg co 48h albo idx na usg. coskolwiek będzie widav moze i moze to Cię uspokoi.

PsychoPatka91
Debiutantka
0

Wysłany: 3 stycznia, 08:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki dziewczyny, ja już mega schizuje, naczytałam się ze zanik objawów to coś złego i teraz cały czas o tym myśle..

Leira
Autorytet
848

Wysłany: 3 stycznia, 12:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
PsychoPatka91 napisała:
Dzięki dziewczyny, ja już mega schizuje, naczytałam się ze zanik objawów to coś złego i teraz cały czas o tym myśle..

Ja po poronieniu jeszcze dwa tygodnie miałam objawy ciążowe więc w ogóle się tym nie sugeruj :P Objawy będą się pojawiać i znikać i to normalne i to o niczym nie świadczy.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Sylvuszka
Ekspertka
70

Wysłany: 10 stycznia, 21:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie w pierwszej ciąży w ogóle nie bolały przez całe 9miesiecy. Każdy pytał właśnie o piersi,czy bolą, czy się powiększyły.a tu nic. I brałam też luteinę po której często bolą piersi i też nic ;) także nie ma reguły.

ug37zbmhhos96wio.png
85990tc7kbzhfsky.png
II starania od 04.2018r, 09.2018- CLO, udało się; 11.2018 PJP 10tc; 24.12 dwie krechy

Smutnamiss
Ekspertka
54

Wysłany: 10 stycznia, 22:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ania0306 napisała:
Cześć :) ja od początku ciąży za wiele objawów nie miałam oprócz bolących piersi no i braku okresu. Może to śmieszne ale kilka razy dziennie dotykałam piersi, żeby sprawdzić czy bolą. Były dni, że bolały a były takie gdzie nie. Około 8 tygodnia przestały boleć przez kilka dni. Strasznie spanikowałam. Poszłam na usg i wszystko było dobrze. Ból piersi mi do tej pory nie wrócił. Bolą tylko po ściągnięciu biustonosza po całym dniu i są większe niż przed ciążą. Mdłości się pojawiły w 9/10 tygodniu i do tej pory jeszcze czasem wieczorami są. Każdy przechodzi ciążę inaczej. A to że jest mniej objawów to lepiej dla nas. Wiem, że na początku ciąży to jest bardzo stresujące bo sama przez to przeszłam :) . Tym bardziej, że jesteś dopiero w 5 tygodniu jeszcze masz dużo czasu, żeby objawy się pojawiły chociaż wcale nie muszą.
Jakbym o sobie czytała mnie też w 8 na parę dni przestały i zaczęłam panikować... Teraz znów bolą..

Nie bój się to żaden wyznacznik i faktycznie lepiej nie czytać

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 stycznia, 22:48

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)