X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Brak bolu piersi
Odpowiedz

Brak bolu piersi

Oceń ten wątek:
  • Palemka Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 21 lutego 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaczęłam szósty, więc nadal się trzęsę o wszystko. Powiedziałam szefowej, że jest opcja, że już do rozwiązania (oby, oby, oby było :)) nie wrócę. OK, żadnego problemu. A nauczam polskiego :). I faktycznie, infekcje są pewnym zagrożeniem, bo też jestem podatna, ale jeszcze bardziej to mnie zniechęca do pracy zachowanie dzieci czasem. No można "wyjść z nerw"! :P

  • anqa123 Autorytet
    Postów: 502 316

    Wysłany: 22 lutego 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzisiaj 4 tydzień +1 dzień, ultra wcześnie, ale ze względu na moja przeszłość i ciąże biochemiczna i pozamaciczną, poleciałam do lekarza po zwolnienie, pracuje na OIOMie, i mamy pacjentów ze wszystkimi chorobami w tym gruźlicą!! na usg nic nie było widać ale kolejna wizyta za tydzień ;) piersi bolą od ponad tygodnia, dzisiaj trochę mniej, wczoraj bardziej, ale na razie na spokojnie...jest bardzo wcześnie

    zi13sek29opsyrz7.png
  • Palemka Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 26 lutego 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanu7, jak u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palemka wrote:
    Nanu7, jak u Ciebie?
    Jak na razie wszystko w porządku :-) w piatek uslyszalam bicie serduszka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 20:28

    Palemka lubi tę wiadomość

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanu7 wrote:
    Jak na razie wszystko w porządku :-) w piatek uslyszalam bicie serduszka

    Super, teraz już tylko będzie lepiej ;)
    ja już po prenatalnych,wszystko dobrze,prawdopodobnie chlopiec :)
    Więc chyba w naszym przypadku sprawdza sie powiedzenie do trzech razy sztuka :)
    Powodzenia

    Nanu7 lubi tę wiadomość

  • Palemka Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 26 lutego 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Tak długo się nie odzywałaś, że już się zaczynałam bać. Ja mam w piątek USG i też chciałabym USŁYSZEĆ :). A powiedz mi właściwie, w jaki sposób Ty to słyszysz? :D W sensie jaka to jest aparatura itd.?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiąc zwykłe usg przezpochwowe lekarz mierzył tętno płodu i włączył je na glos :-) słyszałam ja i mąż.

    Palemka lubi tę wiadomość

  • Palemka Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 1 marca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie parka :).

    Nanu7 lubi tę wiadomość

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 1 marca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palemka wrote:
    U mnie parka :).
    Wow super Gratuluję 🤗

    Palemka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palemka wrote:
    U mnie parka :).
    JEJ super!!!!! Gratuluję!!!

    Palemka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszka slyszalas? Ale super!

  • Palemka Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 3 marca 2019, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie słyszałam, ale lekarz mówił "tu jest tętno... I w tym drugim też. Widzi pani?" Oczywiście nic nie widziałam poza kropkami i kulkami :p, ale byłam w zbyt wielkich emocjach, żeby pytać, kiedy będzie można posłuchać.

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 3 marca 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palemka wrote:
    No właśnie nie słyszałam, ale lekarz mówił "tu jest tętno... I w tym drugim też. Widzi pani?" Oczywiście nic nie widziałam poza kropkami i kulkami :p, ale byłam w zbyt wielkich emocjach, żeby pytać, kiedy będzie można posłuchać.

    Do któregoś tygodnia nie powinno się słuchać serduszka, niby były badania robione na ten temat, i w początkowej fazie ciąży nie powinno się tego robić bo to takie fale jakby dziecko włożyć do mikrofali, przepraszam za określenie tak wytłumaczył mi mój lekarz, ja pierwszy raz usłyszałam serduszko na badaniach prenatalnych ,i mam nagrane na płytę :)

  • Palemka Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 3 marca 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jakoś nie nalegałam, nie upierałam się, nie dopytywałam, bo po pierwsze, ufam temu lekarzowi :), a po drugie, jak jestem w emocjach, to nie myślę logicznie :p. Póki co oswajam się z myślą o dwójce dzieci naraz. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wierzyłam, że będę miała jakiekolwiek.

  • Dygunia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem nowa na tym portalu, chciałabym podzielić się swoimi objawami .A raczej ich brakiem, brakiem jaki jest ból piersi tuż przed @ … dla mnie dziwne i mam cicha nadzieja ze wcale on@ nie nadejdzie. 🙏🏼 Mam za sobą właśnie pierwszy cykl stosowania Lametty, niestety czy owulacja była mogę stwierdzić tylko po tym, ze czułam się inaczej niż zwykle (kiedy miałam słaba owulacje), śluz również na to wskazywał, niestety nie zostało to sprawdzone przez lekarza bo byliśmy z narzeczonym na wakacjach, gdzie praktycznie dzień w dzień staraliśmy się o dzidzie. Zostało mi 3 dni do @ a objawów jej brak jedynie kilka wyprysków i brak jakiegokolwiek bólu piersi gdzie zawsze ok tydzień przed miałam katastrofę, dotknąć nie mogłam. Nie wiem co o tym myśleć. Za to od ok tygodnia dziwnie boli mnie podbrzusze i jajniki raz lewy raz prawy, uczucie kłucia, a dziś mam wrażenie ciągnięcia i ból w dole krzyża. Mam stres żeby wykonać już test, wiele razy się zawiodłam a rok temu straciłam 🫘🥺, nie chce się rozczarować, choć wiem ze bez tego się nie obejdzie prędzej czy później. Pozdrawiam wszystkie staraczki 🫶🏼

  • Misia944 Debiutantka
    Postów: 11 26

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj mam ten problem...piersi przestały boleć do tego dzisiejszej nocy sen o poronieniu. Leci 6 tc. Druga wizyta dopiero 31.08. Na pierwszej 10.08 pęvherzyk miał 15 mm.Żadnych innych objawów ewentualnie wczoraj delikatnie mnie zemdliło. Dziewczyny powiedzcie, że nic złego się nie dzieje i że to normalne strasznie się stresuje to pierwsza i dlugo wyczekiwana ciąża

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ