X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bosonka
Odpowiedz

Bosonka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bellaella Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 października 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 10 tygodniu i strasznie sie boję. Syn chodzi do przedszkola a tam bostonska. Niby gin mowil ze w 10 tygodniu juz ok nic sie nie stanie ale. Nie wiem co robic trzymać go w domu i sie uspokoić

  • alla88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, jak to jest z tą bostonka? do kiedy jest groźna i czy w ogole? syn zamiast w zlobku to w domu bo też się obawiam.

  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodziłam bostonke na samym początku ciąży. Lekarz przepisał mi sterydy i zanim je wzięłam zrobiłam test ciążowy (staraliśmy się o dziecko), i bach dwie kreski. Leków żadnych nie brałam. Na szczęście wszystko z ciąża i dzieckiem było ok. Ale przy bostonce myślałam ze się wścieknie! To nie swedzialo to wręcz paliło! No i później skóra i paznokcie schodziły.....
    Wychodzi na to, że chyba nie jest to aż tak groźne.

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ