X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    Ja też mam bóle podbrzusza. Zaczęły się 3 dni przed terminem @, w nocy obudził mnie mega ból, skłoniło mnie to do zrobienia testu i proszę- 2 krechy. Martwię się, bo wciąż mam takie rozpychające ciągnące bóle jak na okres (ale nie tak silne), a jest to 5 tydz... Powinnam już iść do lekarza? Mam umówioną wizytę na 7 tydz, a teraz wyjeżdżam służbowo na 1,5...

    Kazdy bol powinno sie wyjasnic...ja bym na pewno pojechala skonsultowac to z lekarzem czy wszystko jest ok? bierzesz cos w ogole? luteine, duphastopn, nospe lub magnez?

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie biorę zupełnie nic... Nie chcę zaszkodzić... Spróbuję się wprosić do lekarza we wtorek (weekend i poniedziałkowe święto mi w tym przeszkadzają)... Będzie to 6-ty tydz...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    Nie biorę zupełnie nic... Nie chcę zaszkodzić... Spróbuję się wprosić do lekarza we wtorek (weekend i poniedziałkowe święto mi w tym przeszkadzają)... Będzie to 6-ty tydz...

    Kochana, tymi lekami na pewno nie zaszkodzisz, a raczej pomozesz...mnie ginekolodzy opieprzyli, ze jak mialam bole brzucha to nie wzielam nospy, od razu brac, aby wszystko sie rozluznilo...a badalas progestreon aby wiedziec jaki masz jego poziom, aby sprawdzić czy nie potrzeba luteiny lub duphastonu, bo to podstawa?
    Jednak skoro sie boisz to zapytaj lekarza, ale jak zauwazylas wszystkie to raczej jedziemy na takich lekach jak cos dolega z bolami brzusia...
    Pozdrawiam!

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek z rana zrobię betę i progesteron. Spróbuję wbić też do lekarza. Na szczęście (nie chcę zapeszyć) nie plamię, a bóle są tylko takie skurczowo-ciągnące, nie silne... Samo ovu dało mi wskazówkę, że w 6 tyg to możliwe... Wierzę, że będzie dobrze, ale sprawdzę co i jak!!! Dziękuję;) Pozdrawiam.

    lolka83 lubi tę wiadomość



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    We wtorek z rana zrobię betę i progesteron. Spróbuję wbić też do lekarza. Na szczęście (nie chcę zapeszyć) nie plamię, a bóle są tylko takie skurczowo-ciągnące, nie silne... Samo ovu dało mi wskazówkę, że w 6 tyg to możliwe... Wierzę, że będzie dobrze, ale sprawdzę co i jak!!! Dziękuję;) Pozdrawiam.

    Ja tez nie plamilam, ale od razu mialam przepisany duphaston lub luteine, progesteron mialam tez wysoki po prawie 44 w 5 tygodniu...niby te leki na wszelki wypadek...hmm...
    ale na bole pomagaly wlasnie nospa lub magnez (bralam i biore rozpuszczalny), bole ponoc sa normalne, wlasnie tylko trzeba rozrozniac jakie...3mam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2014, 01:30

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek dam znać jakie wyniki bety i progesteronu oraz co mi powiedział lekarz;) Dziękuję za wsparcie!



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi Kochane dzisiaj pojawiły się takie lekkie bóle jak na okres... rano.

    tb736iyeli5hckvm.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gina (udało mi się wbić dziś na NFZ i to bez kolejki) w sprawie moich bólów brzucha. Otóż p.Doktor powiedział mi,że nawet najmniejszy skurcz macicy jest niebezpieczny. Przepisał mi Nospę i kazał brać już jak czuję,że coś mnie pobolewa, a nie wtedy jak już boli. Poza tym dostałam Luteinę dopochwowo (tyle,że nie wiem jak brać bo na jednej karteczce napisał mi 2x1 a na drugiej 2x2, ale myślę,że ta 2x1 z recepty jest poprawna). Mam ją brać aż do następnej wizyty za 2 tyg. W przypadku plamienia - natychmiast się kłaść i leżeć, w przypadku krwawienia - do szpitala! Oby te wskazówki mnie się nie tyczyły...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostałam duphaston i odczuwam poprawę, brzuch już tak nie boli, też kazano mi brać nospę w razie bólu...

  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tygodnia po owulacji 'czuje macice' ze tak powiem, bo nie moge nazwac tego bolem, ani razu nie musialam brac zadnych przeciwbolowych tabletek. Czuc, ze cos sie tam wyrabia tylko. Powiedzialam o tym poloznej i mowi, ze tak ma byc. Takie jakby rozciaganie.

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem na początku 5 tygodnia i cały czas się schizuję że właśnie dostaje okres bo tak właśnie się czuję... Jadę na Utrogestanie, nospie, acardzie, luteinie ale i tak cały czas się boję że zacznę krwawić - jestem po dwóch wczesnych poronieniach i ten ciągnący ból brzucha doprowadza mnie do szału. Wizyta u gina 20.01. Aż mi szkoda mojego męża przez ten czas... uff

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;) Posłuchajcie mam takie pytanie..bo od przedwczoraj do wczoraj miałam dziwne bóle w podbrzuszu obojętnie co robiłam np schyliłam się po coś,jak wstałam itp..Piersi mnie bolą i to bardzo mocno..dodam,że okres mi się spóźnia już 2 dni..miałam dostać 11 bo wtedy minęły 30 dni a wciąż go nie mam :/ W sobote robiłam test z rana i wyszedł negatywny,dziś rano robiłam i też wyszedł negatywnie..dodam,że oba były firmy Quixx te płytkowe .. i wgl mam taki mega apetyt dziś na śniadanie zjadłam 2 miski płatków i wciaż jestem głodna

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki, witam po raz pierwszy po tej stronie :) dziś dwa testy pozytywne, cieszę sie i tak samo mocno boje... Dziś zaczął mnie bolec brzuch, cale podbrzusze,nie mocno ale czuje to, tak jak w trakcie miesiączki, takie jakby uczucie rozpychania. Do gina idę jutro, czy to jest normalne?

    relgh371oy0mp19n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87 wrote:
    Dziewczyny a zdarzyly wam sie takie bole jakby uklucie igla? Mnie dzis po poludniu ze 3 razy tak zakulo w podbrzuszu wlasnie jakby uklucie igla krotkie ale dosc bolesne az sie zgielam w pol ;( zmartwilam sie..


    Noo mnie właśnie też tak kłuje jakby szpilkami,a czasem typowo na okres i zaraz biegne do kibelka sprawdzić czy cos sie nie dzieje :(

  • Ewi25 Autorytet
    Postów: 1440 948

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, ja jestem już w 5 tyg ciąży, też mam takie bóle jak na okres, nie są zbyt bolesne więc nie biorę żadnych tabletek typu no-spa,w czwartek mam 1 wizytę u ginekologa więc popytam się go czy to normalne.
    Mam wszystkie chyba objawy ciąży oprócz jednej, a mianowicie jest mi czasami niedobrze, słabo mi, mam wzdęcia, i często prawie co godzinę latam do łazienki a wogóle nie bolą mnie piersi? czy to normalne?

    qb3c82c3gptozz8t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Evi25 :> Wiesz moim zdaniem to jest normalne zwłaszcza , że każda z nas ma inny organizm,inne ciało i u każdej występują inne objawy np jedne mają ból piersi a drugie mają całkiem inne objawy.

  • Kami86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny!

    Według daty ostatniego okresu (4 grudnia, cykle okolo 32 dni) jestem w 5 tyodniu ciąży:))
    Nie mam na razie żadnych objawów. Ciąże potwierdza jeden zwykly test i beta, niestety niska: 17 (badnie wykonane 9 stycznia).

    Za mną już wizyta u lekarza. Wybrałam się do ginekologa jeszcze nie wiedząc że jestem w ciąży. Bolał mnie jajnik (tylko z jednej strony i trwało to okolo 1,5 tygodnia)
    Lekarz zauważył płyn w zatoce Douglasa. Zlecił badania: właśnie wyżej wspomniana beta, morfologia i badanie mające wykryć zapalenie.

    Wyniki morfologii były w porządku, zapalenia brak a beta jak już napisalam tylko 17

    Lekarz zlecił nastepna wizyte kontrolna na 20.01.

    Jajnik nadal mnie boli, nie jest to uciążliwy ból, raczej mocne pulsowanie i nei trwa cały dzień ale utrzymuje się już dość dlugo (ponad 2 tygodnie)
    Poza tym nie mam żadnych objawów.

    Czy powinnam się niepokoić? Czy ktoś miał podobne objawy??
    Do lekarza oczywiście się wybieram ale będę wdzięczna za rozjaśnienie sytuacji:)



  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami a kiedy byłaś na wizycie? Może miałaś późną owulację i był jeszcze widoczny płyn w zatoce a w międzyczasie doszło do zagnieżdzenia i dlatego beta taka niska, powtórz betę po 48 h to wyjaśni trochę sprawę

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Kami86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta była 8 stycznia, nie wiem kiedy owulacja bo nie monitorowałam cyklu a w październiku odstawiłam tabletki i po prostu liczyłam na szczęście:) I udało się! Niepokoi mnie tylko ten jajnik;/

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że jajnik boli to normalne. Kłucie i ból jajnika szczególnie po jednej stronie oznacza powiększające się ciałko żółte ciążowe i ono może dawać takie objawy przy wczesnej ciąży, tak mi przynajmniej wyjaśniała ginekolog, najlepiej zrób drugą betę i zobaczysz czy prawidłowo przyrasta

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ