X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj też czuję taki kłująco- ciągnący ból w dole brzucha po lewej stronie. U lekarza byłam dwa dni temu i stwierdził, że jak mocniej boli to trzeba wziąć No-Spę dwie tabletki i położyć się. Jak nie przejdzie to dalej szukać pomocy w szpitalu lub zadzwonić do niego. Ale powinno przejść po tabletkach i odpoczynku. Ech zawsze coś musi być :-/ Mam nadzieję, że to normalne i jest spowodowane powiększaniem się macicy. No ale stres niestety jest :-/

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu Nowa:)


    Zrobilam test w 10 dniu po owulacji i wyszedl pozytywny.
    @ mam dostac w Niedzele.
    Obecnie jade na Duphastonie 2x1 rano i wieczorem.
    Ale jest jedno Ale od 2 dni boli mnie podbrzusze i dotego plecy po lewej stronie czasem i po prawej.
    Do gina
    mam za tydzien nie wiem co mam robic. ( dodam ze mam Gina na uropie)


    Doradzcie cos kochane :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 10:33

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Katje Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też stresuje sie bólem podbrzusza. Wczoraj pojechałam do mojego chrześniaka i strasznie mnie wytelepało w aucie. Wieczorem troche żałowałam, że pojechałam. Dziś leże i jest lepiej, ale kłucie czuje- oby to była rozciagająca się macica. Nic innego jak to, że musimy dbać o siebie Dziewczęta!!

    I love the person I've become,
    because I fought to become Her.
    I'm a believer.
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87, zrozumiałam o co chodzi w bólu "jak kłucie igłą". Takie trzykrotne, najczęściej mam w podbrzuszu, ale też okolicy pępka. Zdarza się raz na kilka dni. Może dlatego że wszystko tam w środku rośnie... Dziwne to uczucie.

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam często bóle podbrzusza. Zaczęły się od prawej strony, teraz całe podbrzusze-raz na jakiś czas zakłuje, albo taki tępy ból-nie wiem jak go opisać. Jutro idę na pierwszą wizytę...

    tb736iyeli5hckvm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że to grupowy problem;)
    Jestem w 5 tygodniu- koncówka- i odczuwam bóle podbrzusza, czasem silniejsze, czasem słabsze. Zdarzyły się tez bóle typu kłucie tam bardzo nisko po czym oczywiście stwierdziłam ze to juz koniec/ jestem po ciazy biochemicznej w sieprniu, tylko wtedy nie miałam, oprócz krwawienia, żadnych bóli/ i za każdym razem po mocniejszym bólu robie test:D Jak na razie jest ok. w razie czego ratuje sie nospą. Do lekarza ide dopiero po 8 stycznia, bo stwierdziłam ze wczesniej nie ma sensu.
    Na szczęscie mój maz to ostoja spokoju i reaguje bardzo spokojnie na moje ataki paniki. Jak mu wczoraj, po zrobieniu testu powiedziałam ze jeszcze jestem w ciaży- to stwierdził, że słyszał, że taki stan utrzymuje sie koło 9 miesięcy:))) Rozbawił mnie tym a ja zapomniałam na chwilę o swoich schizach;)
    Postanowiłam tez nie czytac w necie o roznych patologiach w ciazy bo to nic dobrego nie daje. Staram sie tez nie przypisywać sobie wszelakich dolegliwości i chorób które moga sie pojawić w ciązy. Tak więc na razie uważam mimo wszystko, że nie jest źle:)

    karm3lka, Quendi, Lanusia93 lubią tę wiadomość

  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...Ja od wczoraj mam takie bóle, nie bóle-bo to takie dziwne uczucie. Wczoraj czułam po bokach brzucha, dzisiaj różnie..

  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też mam te bóle. w wigilię kłuło mnie po prawej stronie, nie jakoś mocno, ale czułam przez długi czas. Następnego dnia postanowiłam leżeć i nie ruszać się z domu bo się przestraszyłam- i wtedy nic mnie nie kłuło.
    Strasznie się nakręcam każdym najmniejszym zakłuciem :)

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulek wrote:
    Oj ja też mam te bóle. w wigilię kłuło mnie po prawej stronie, nie jakoś mocno, ale czułam przez długi czas. Następnego dnia postanowiłam leżeć i nie ruszać się z domu bo się przestraszyłam- i wtedy nic mnie nie kłuło.
    Strasznie się nakręcam każdym najmniejszym zakłuciem :)



    Mam identycznie-analizuję każdy ból, każde ukłucie...strach i jeszcze raz strach...

  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tłumaczę sobie, że skoro organizm nie wysyła innych niepokojących sygnałów-plamienia, krwawienia- to widocznie tak na początku musi być.
    :)

    Quendi, Polly_love, dorota1 lubią tę wiadomość

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek....mam nadzieję, że masz rację i chyba też nastawię się na takie myślenie :)

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znow od wczoraj wrocilo, zaczal sie 12 tydzien i zaczelo sie znow, ale czuje wyraznie jajniki, jakies klucia, ciagniecie, niemile uczucie...jak nie przejdzie do poniedziałku to podjade albo do ginekologa albo do jakiegos szpitala aby sprawdzili czy wszystko ok...Oczywiscie znow zeschizowalam, ze sie moze cos zlego dziac, ale z drugiej strony wiem, ze macica sie rozciaga, ze to czeste i normalne...jednak chyba wole dmuchac na zimne...na razie biore nospe i sobie odpoczywam...mam nadzieje, ze z fasolka ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 22:17

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli :) raz kłuje, raz boli, innym razem jest spokój i nic się nie dzieje- a wtedy też się nakręcam. W tej ciąży nie trudno wpaść w obłęd :)

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam maila do mojej gini o bólach to napisała:

    "Ok 12 tyg takie bóle mogą być normalne, bo macica wychodzi z miednicy mniejszej, ale czy tak jest tutaj nie wiem,przez internet trudno zdiagnozowac, jeśli sie utrzymają proszę podjechać do mnie w poniedziałek pod wieczor i sprawdzimy"
    Ciągniecie dziś mniejsze, ale nadal czuje, klucia tez są, raz lewo raz prawo, ale trudno pewnie to macica...dla świętego spokoju podjadę jutro do doktor niech to sprawdzi :)


    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83, ale masz fajną ginkę ;) Ja też od niedawna czuję jajniki, ale to podobno organizm tak reaguje, bo nie ma możliwości owulować :D Nie wiem czy to nie jakaś bzdura, bo brzmi podejrzanie, ale takie coś słyszałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 17:21

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia93 mam dwoch giniow, babka i facet, oboje sa super, ona bardziej dostepna, pod mailem, tel, oraz gabinet b blisko mojego domu :)
    Powiedzialam, pokazalam gdzie te ciaganie, rwanie mnie meczy...
    Zbadala mnie, szyjka ok, wszystko ok, ponoc taka moja uroda, to wiazadla tak rwa, do tego troche krzyz, no i przejedzenie...mega wzdęcia i to wszystko uciska i tak to sie skonczylo...takze dzis wizyta taka znienacka, ale dla swietego spokoju, serce wali...widzialam lozysko, pepowine, jak sie nia bawilo, dzis dlugosc to 6,4 cm, a to odpowiada 12 tyg i 6 dzien, takze to tak...

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki i życzę spełnienia marzeń w Nowym Roku:) mnie dzisiaj w nocy obudził właśnie taki ból ale całe podbrzusze bolało i plecy- straszne, trwal ok 20min taki silny ból jakby właśnie rozciąganie a potem ustal, dodam ze wieczorem długo stałam i juz mnie zaczął pobolewac brzuch wiec jak sie dało to siadalam (ale organizacja sylwka wiadomo wymaga jednak wiec stania i chodzenia), położyłam sie spać i ten ból mnie obudził.. Bałam sie czy z Fasolka wszystko ok ale słyszałam, ze tak sie dzieje i nie ma powodów do zmartwień.. I tej myśli sie będę trzymać a jak sie powtórzy to zadzwonie do dr bo wizytę mam dopiero w połowie stycznia.

    relg2n0a1g998ci6.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    le'nutka wrote:
    Witam Was dziewczynki i życzę spełnienia marzeń w Nowym Roku:) mnie dzisiaj w nocy obudził właśnie taki ból ale całe podbrzusze bolało i plecy- straszne, trwal ok 20min taki silny ból jakby właśnie rozciąganie a potem ustal, dodam ze wieczorem długo stałam i juz mnie zaczął pobolewac brzuch wiec jak sie dało to siadalam (ale organizacja sylwka wiadomo wymaga jednak wiec stania i chodzenia), położyłam sie spać i ten ból mnie obudził.. Bałam sie czy z Fasolka wszystko ok ale słyszałam, ze tak sie dzieje i nie ma powodów do zmartwień.. I tej myśli sie będę trzymać a jak sie powtórzy to zadzwonie do dr bo wizytę mam dopiero w połowie stycznia.




    Jeżeli nie masz plamień...to raczej nie masz czym się martwić :) trzymam kciuki za Ciebie by było wszystko OK :)

  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pekinka82 wrote:
    Jeżeli nie masz plamień...to raczej nie masz czym się martwić :) trzymam kciuki za Ciebie by było wszystko OK :)

    dzięki pekinka82 za odpowiedź, pocieszyłaś mnie :)
    nie mam plamień i już poza tym sylwestrowym bólem jest ok, tzn dzisiaj troszeńkę ale to prawie jakby nic

    pekinka82 lubi tę wiadomość

    relg2n0a1g998ci6.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam bóle podbrzusza. Zaczęły się 3 dni przed terminem @, w nocy obudził mnie mega ból, skłoniło mnie to do zrobienia testu i proszę- 2 krechy. Martwię się, bo wciąż mam takie rozpychające ciągnące bóle jak na okres (ale nie tak silne), a jest to 5 tydz... Powinnam już iść do lekarza? Mam umówioną wizytę na 7 tydz, a teraz wyjeżdżam służbowo na 1,5...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ