X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 6 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem przewrażliwiona na punkcie mojej ciązy ;p i wszystko ananlizuje :) ale pani doktor mowi że niepokoić powinno nas najbardziej krwawienie i ból RAZEM :) oddzielnie może się co jakiś czas pojawić

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może pomożecie???
    7t3d ciąży. Do tej pory czasami wieczorem miałam krótkotrwałe bóle jak na miesiączkę...a dziś z rana zaczęło mnie kłuć w pochwie a po chwili już bolało podbrzusze i jakby to kłucie od pochwy promieniowania gdzieś w okolice odbytu...siadam na tapczan i mocno mnie zakłuło więc się położyłam ból trwał jakiś czas aż mi niedobrze było. Potem przeszło. Ale już cały dzień czułam napięcie w podbrzuszu i ból pleców prawie cały dzień spałam...nie kontaktowałem się z lekarzem bo ból się nie nasilał i nie było plamień wolę zapytać najpierw tu żeby nie robić z siebie panikary...

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • Ju14 Autorytet
    Postów: 733 474

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIe mam pojęcia co to może być, ale ja bym się skontaktowała z lekarzem. Na pewno nie wyjdziesz na panikarę, a lepiej każdy niepokój skonsultować i pogadać.
    Powodzenia! :)

    w4sq0dw4ipdk3tpr.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy przy bólach, napinaniach podbrzusza, które oabsolutnie nie wyłączają mnie z życia, ani nie są bardzo dotkliwe, ale trwają po kilka godzin warto wziąć nospę czy spokojnie się bez niej obejdę? Przeczytałam w kilku miejscach, że niektóre kobiety poroniły przez to, że nie brały leków rozkurczowych i zaczęłam się zastanawiać...

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania25 wrote:
    Zastanawiam się czy przy bólach, napinaniach podbrzusza, które oabsolutnie nie wyłączają mnie z życia, ani nie są bardzo dotkliwe, ale trwają po kilka godzin warto wziąć nospę czy spokojnie się bez niej obejdę? Przeczytałam w kilku miejscach, że niektóre kobiety poroniły przez to, że nie brały leków rozkurczowych i zaczęłam się zastanawiać...


    Jezeli boli cię brzuch to wez sobie zwykla nospe . ni ebierz jej bez powodu . Ja zapytalam moej lekarki czy moge brac jak boli mnie brzuch powiedziala ze jak boli to tak... bo kiedy boli to automatycznie sie napinamy a nospa nas rozluznia troche :)

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • Levandia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 16 listopada 2016, 23:41

  • naataszaa Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Ja również borykam się z bólami podbrzusza, jest to bardziej takie ciągnięcie z dołu w górę jakby napinanie, czasami też skurcze i kłucie. Poza tym czuje swój brzuch jakby był jeszcze raz taki, ale rzeczywiście jest normalny heheh tylko takie dziwne czucie mam.. ogólnie mam wrażenie jakby wszystko mi się rozciągało.

    Dlaczego właściwie tęsknimy za tymi, którzy w gruncie rzeczy nie mogą za Nami tęsknić. ... ?
    Aniołek 9tc [*] 07/10/2014 (ciąża pozamaciczna)
    Aniołek 5tc [*] 13/05/2015 (ciąża biochemiczna)
    Aniołek 7tc [*] 05/12/2016 (ciąża biochemiczna)
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podejrzewam ciąże (11 dzień po owu)
    Czy któraś z Was domyśla się, co może znaczyć;
    całodniowy ból (lekki, tlił) po jednej stronie, a na następny dzień kłucie na środku podbrzusza?
    Czy to jakieś przemieszczenie się ewentualnej fasolki?

    Staram się 2 lata i wiem jakie mam co miesiąc objawy miesiączki, a w tym mcu miałam spadek temp w pochwie (8 dzień po owu) i na następny dzień niewiadomo skąd skok temp ciała 37,3.

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_91 wrote:
    Hej dziewczyny, podejrzewam ciąże (11 dzień po owu)
    Czy któraś z Was domyśla się, co może znaczyć;
    całodniowy ból (lekki, tlił) po jednej stronie, a na następny dzień kłucie na środku podbrzusza?
    Czy to jakieś przemieszczenie się ewentualnej fasolki?

    Staram się 2 lata i wiem jakie mam co miesiąc objawy miesiączki, a w tym mcu miałam spadek temp w pochwie (8 dzień po owu) i na następny dzień niewiadomo skąd skok temp ciała 37,3.

    Hej,
    Bardzo mozliwe, ze jestes w ciazy. Ja tez mialam podobne objawy, klucie w srodku podbrzusza i w 7 d po owulacji spadek temperatury dosc znaczny a nastepnie wzrost do 37.2.

    Trzymam kciuki za Ciebie aby byla ciaza :-)

    Olka_91 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:58

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
‹‹ 40 41 42 43 44
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ