X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dam znać wizyte mam o 19:30 to napisze wieczorkiem

    zem3i09keg891u11.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Topa to daj znać co lekarz powiedział, może to jakoś wyjaśni bo ciekawa jestem


    Paula, ale kazdy lekarz ci powie to samo...macica się rozciaga i tyle, mowilo mi to juz 3 lekarzy!
    Zreszta kazdy przypadek jest inny...jesli nadal sie boisz o te swoje bole to idz do ginekologa swojego, bo tu na forum nikt nie napisze, akurat dlaczego ty i z czego je masz...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi nie chodzi o bóle brzucha bo o to już pytałam gina, tylko o bóle krzyża, a nie wiem co miałaby ta macica rozciągająca się do tego. Niestety nie mogę chodzić co dwa dni do lekarza, mam wizytę za 7 dni, ale o tym już pisałam, więc chętnie posłucham co mówią inni

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Ale mi nie chodzi o bóle brzucha bo o to już pytałam gina, tylko o bóle krzyża, a nie wiem co miałaby ta macica rozciągająca się do tego. Niestety nie mogę chodzić co dwa dni do lekarza, mam wizytę za 7 dni, ale o tym już pisałam, więc chętnie posłucham co mówią inni

    Bole krzyża jak pisałyśmy wcześniej tez są zazwyczaj normalne...ale każda jest inna!
    Masz linki, może Cie uspokoją:

    http://bol-krzyza.twoj-poradnik.info/bol-krzyza-we-wczesnej-ciazy
    http://www.zapytajpolozna.pl/ciaza/artykuly-o-ciazy/bol-plecow-w-ciazy.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 18:24

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki lolka:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja jestem po wizycie :-) Wszystko ok wyniki super a ból brzucha i krzyża okazał się nie groźny. USG ok dzidzia machała raczkami i nóżkami :-) Jejku jakie to śliczne było :-) Paula najlepiej zapytaj lekarza i pokaż gdzie cię boli - ja mam siedząca pracę to tez od tego :-)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Topa, no ja też niestety siedzę, a właściwie dużo jeżdżę samochodem, także i bez ciąży bóle krzyża mnie dopadały, ale teraz częściej
    To dobrze, że wszystko w porządku i dzidzia szczęśliwa:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dzięki lolka:)

    spoko, kazda tu sie schizuje! Jak mnie bolalo schizowalam, jak nie boli to schizuje, ze raz zakuje na jakis czas i nic...i znow nerw, ze cos tam nie teges, a wizyta 16 grudnia, bo wcześniej nie ma co isc... co tydzien na usg niezdrowo i bezsensu..tydzien temu bylo ok, wiec musze sie tego trzymac...najchętniej to bym miala usg takie 24 h aby widziec czy wszystko ok i czy sie rozwija...:/

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    spoko, kazda tu sie schizuje! Jak mnie bolalo schizowalam, jak nie boli to schizuje, ze raz zakuje na jakis czas i nic...i znow nerw, ze cos tam nie teges, a wizyta 16 grudnia, bo wcześniej nie ma co isc... co tydzien na usg niezdrowo i bezsensu..tydzien temu bylo ok, wiec musze sie tego trzymac...najchętniej to bym miala usg takie 24 h aby widziec czy wszystko ok i czy sie rozwija...:/
    No ja niestety mam to samo, też bym chętnie chodziła non stop, ale wiem że tak się nie da,
    Poza tym prawda jest taka że my w tej fazie nie mamy za wielkiego wpływu, bo skoro bierzemy progesteron to co nam ten lekarz może dać jeszcze?
    Mnie dziś od rano tak mocno boli, do tej pory te bóle takie łagodne były, dziś czuje mocno i znowu się boję

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie mnie też czasem mocniej boli i wszystko jest ok :-)

    zem3i09keg891u11.png
  • Ann_ Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie...
    Jak to jest u Was? Przy bólach brzucha lub/i krzyża bierzecie progesteron?
    Wiem, że lek nie od tego jest, ale taka zależność chyba zrobiła się w tym wątku? pytam, bo ja także odczuwam bóle, a lekarz nic nie mówił o nospie, ani o innych lekach :/ i nie wiem czy mam nalegac jutro na zbadanie poziomu progesteronu... czy któraś mogłaby coś doradzić! Z góry dziękuję!

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann_ wrote:
    Mam do Was pytanie...
    Jak to jest u Was? Przy bólach brzucha lub/i krzyża bierzecie progesteron?
    Wiem, że lek nie od tego jest, ale taka zależność chyba zrobiła się w tym wątku? pytam, bo ja także odczuwam bóle, a lekarz nic nie mówił o nospie, ani o innych lekach :/ i nie wiem czy mam nalegac jutro na zbadanie poziomu progesteronu... czy któraś mogłaby coś doradzić! Z góry dziękuję!

    Kochana, u mnie jeden gin nie mowil nic o progesteronie, a drugia ginia, kazala jak najszybciej zrobic, aby bylo wiadomo czy jest w normie bo jest b wazny...u mnie wyszedl wysoki, ale przez to, ze przed ciaza nie byl duzy to biore duphaston, natomiast na bole brzucha magnez lub nospa, koniecznie...ja bym na Twoim miejscu sama z ciekawości zbadala czy jest w normie i tyle...lepiej dmuchac na zimne...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Ann_ Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Kochana, u mnie jeden gin nie mowil nic o progesteronie, a drugia ginia, kazala jak najszybciej zrobic, aby bylo wiadomo czy jest w normie bo jest b wazny...u mnie wyszedl wysoki, ale przez to, ze przed ciaza nie byl duzy to biore duphaston, natomiast na bole brzucha magnez lub nospa, koniecznie...ja bym na Twoim miejscu sama z ciekawości zbadala czy jest w normie i tyle...lepiej dmuchac na zimne...


    Dzięki za radę! Zrobię jutro badanie sama jeśli lekarz nie da mi skierowania. Czy są jakieś inne badania hormonów, które powinnam zrobić? Mój nic o tym nie wspominał ;/

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie tarczyca, jesli nie mialas robionej przed ciaza...TSH, FT3,FT4, przeciwciała (ATG, ATPO), a pozniej to juz szereg badan , ktore zleci lekarz.

    Pozdrawiam :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja progesteron zrobiłam razem z betą od razu, moim zdaniem jest na tyle ważny że nie warto czekać zbyt długo, ja juz na pierwszą wizytę chcę iść z wynikiem żeby ewentualnie móc dzialać. ale ja jestem przewrażliwiona możne....

    lolka83 lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 702 407

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja na razie nie robiłam progesteronu, wizytę pierwszą mam dopiero w poniedziałek. Też mnie od czasu do czasu boli brzuch, czasem mocniej, czasem lżej.

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojoj... Ja jutro robię druga bete więc może skoro tak mówicie to i zrobię progesteron...bo 2 dni temu mnie nie bolał już brzuch a teraz znowu od wczoraj i dziś trochę mocniej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2013, 20:49

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co to nie jest tak że musisz go zrobić. ja wiedziałam ze na wyniki musze poczekać bo sa wysyłane i tydzień to potrwa, a chciałam juz mieć wynik jak pójdę do lekarza. na druga bete idę jutro dopiero bo nie miałam innej możliwości... to bedzie 96 h po pierwszej.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinno się go zrobić...na szczęście ja czekam ogolnie na wyniki do wieczora :-)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zrobiłam i jest wszystko ok. Lekarz też nie kazał robić. A nie jest tak że go się robi przy jakiś plamieniach ?

    zem3i09keg891u11.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ