X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 24 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    u ciebie który tydzień?

    8 tydzień

    81clk9i.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 24 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też 7-8 tydzień, na ovu jeszcze piszą coś takiego w Cotygodniowe informacje:
    Możesz odczuwać łagodne bóle, podobne to tych w trakcie miesiączki. Są one spowodowane powiększaniem się macicy. Twoja macica wykonuje teraz intensywną pracę.
    Niektóre kobiety odczuwają w tym czasie gwałtowny, przeszywający ból w dolnej części pleców, w pośladkach lub w bocznej części nóg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 20:40

    coliberek lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • kobietka26 Koleżanka
    Postów: 35 34

    Wysłany: 24 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , jestem tu nowa , to moja druga ciąża , pierwszej niestety nie donosiłam poroniłam w 7tc , teraz puki co mam 4 testy ciążowe pozytywne , od piątku bolał mnie brzuch jak na miesiączkę , przychodził i przechodził , zadzwoniłam do lekarza , na ból kazał łyknąć nospę , no i mam od wczoraj takie beżowe plamienia , wczoraj raz je zauważyłam na papierze toaletowym ,a dziś już 3 razy ,ale tylko na papierze wkładka czysta i wczoraj i dziś , jutro mam iść do ginekologa kazał też brać luteinę 2 razy na dzień , u nas na IP jest tragedia w weekendy dlatego najpierw poczekałam jak będzie po nospie i przeszedł ból , dziś odpukać już nie boli , natomiast ten śluz mnie niepokoi , wiem ,że to temat tylko o bólu brzucha ,ale nie bardzo wiem jeszcze gdzie napisać o tym , w poprzedniej ciąży nic takiego się nie działo , dopiero dzień przed tragedią bolał mnie brzuch podobnie tylko ,że regularnie i miałam wysoką gorączkę , mój dawny lekarz kazał ją zbić i przyjechać następnego dnia ,a mogłam jechać na IP tylko ,że u nas jak kobieta nie ma jeszcze karty ciąży to robią z niej idiotkę ,której może się wydaje ,że w ciąży jest i nie chcą robić badań , wręcz się wykręcają z tego co słyszałam, dodam ,że jestem w obecnie w 4 tygodniu i 1 dniu ciąży , wczoraj miałam termin miesiączki i lekarz wspominał ,że czasemc w dniu spodziewanej miesiączki mogą się dziać takie rzeczy ,ale mimo wszystko go to niepokoi.

    Kobietka;)
    uwo9s65g3x7q2j7w.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, to chyba b wczesnie, aby cos doradzic, ja tez czulam sie jak na @, nawet jak zrobilam test i wyszedl pozytywnie, caly czas taki sam bol...ale zadnych plamien, nic, pozniej bylo troche spokoju, a od ok tygodnia kluje, ciagnie, pobolewa i tyle...co ponoc normalne...jednak ja schziuje! biore duphaston, acard i nospe w razie bolu...jutro zobacze co powie gin na te bole...ale jak dzwonilam i mowilam, to kazal brac nospe, duphaston, duzo odpoczywac i lezec jak bedzie to sie powtarzac...
    mi bol zwieksza sie na wieczor...hmm..dziwne...
    Moze niech wypowiedza sie dziewczyny, ktore mialy plamienia...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 22:58

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wróciłam od ginia, na usg ok...takie bóle to norma na takim etapie ciazy, mam brac nospe 3x dziennie, duphaston, czyli tak jak do tej pory i jak cos to polegiwać.
    Takze tyle w temacie...ponoc macica rosnie i sie rozszerza..dlatego tak...

    maximka84, Ann_ lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Kochane wróciłam od ginia, na usg ok...takie bóle to norma na takim etapie ciazy, mam brac nospe 3x dziennie, duphaston, czyli tak jak do tej pory i jak cos to polegiwać.
    Takze tyle w temacie...ponoc macica rosnie i sie rozszerza..dlatego tak...

    to super :)

    a ta no-spa jest konieczna ...? chodzi mi o to czy jak pobolewa - to dobrze jest wziąść no-spę czy ''przeczekać'' ból ? ;)
    mnie przez dzień nic nie bolało, dopiero pod wieczór, zas kluje no ale ... nie jest to jakiś mega ból, a niech sobie kłuje jak musi :)

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2013, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    to super :)

    a ta no-spa jest konieczna ...? chodzi mi o to czy jak pobolewa - to dobrze jest wziąść no-spę czy ''przeczekać'' ból ? ;)
    mnie przez dzień nic nie bolało, dopiero pod wieczór, zas kluje no ale ... nie jest to jakiś mega ból, a niech sobie kłuje jak musi :)

    Zapytalam czy brac jak zaboli, to powiedział, że lepie brać 3 x dziennie zapobiegawczo.
    Jak boli lepiej nie czekać aż przejdzie tylko nospę.

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • kobietka26 Koleżanka
    Postów: 35 34

    Wysłany: 26 listopada 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej byłam wczoraj u lekarza , zrobił usg widać mały punkcik w macicy , przepisał luteinę dopochwowo, w razie nasilającego się bólu nospa , obecnie mam bóle typu zaboli i mija na resztę dnia takie są podobno nie groźne ,a w razie silnego bólu pogotowie się kłania, to samo w razie krwawienia , plamienia ustały, kontrola za tydzień.

    Kobietka;)
    uwo9s65g3x7q2j7w.png
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 698 406

    Wysłany: 30 listopada 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Ja jestem w 5tyg ciąży i od terminu @ strasznie mnie boli brzuch, nospa max nie pomaga często:/ do tego apap:/ gin mam 9.12 dopiero. Byłam u ogólnego i mam podejrzenie kamieni nerkowych :/ 2.12 mam mieć usg. Pozdrawiam

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 30 listopada 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez pobolewa brzuch... tak pod wieczor sie zaczyna

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 30 listopada 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez pobolewa brzuch... tak pod wieczor sie zaczyna

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    mnie tez pobolewa brzuch... tak pod wieczor sie zaczyna

    miałam to samo...przejdzie ;)

    Madzikovy lubi tę wiadomość

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już prawie bóli nie czuje, cos tam kilka razy pokuje w dzien i koniec...teraz zaczynam sie zastanawiać czy to normalne, ze tak sobie ten bol poszedł...kurcze, jak boli zle, jak nie boli tez, eh :) za to teraz zaczelo sie cos dziwnego w smaku, wszystko co zjem czuje jako gorzko, budze sie rano ze smakiem gorzkim...wczesniej byl kwasny a teraz gorzki :/

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lolka ja też mam jakiś dziwny smak w ustach, nawet nie bardzo umiem go określić, a co do bóli podbrzusza to mam je prawie codziennie, głównie wieczorem, do tego jeszcze dochodzą bóle krzyża, wiem że podbrzusza normalne, ale czy jedno z drugim też ok?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Hej lolka ja też mam jakiś dziwny smak w ustach, nawet nie bardzo umiem go określić, a co do bóli podbrzusza to mam je prawie codziennie, głównie wieczorem, do tego jeszcze dochodzą bóle krzyża, wiem że podbrzusza normalne, ale czy jedno z drugim też ok?


    tak, ja tak mialam w 7 tyg nasiliły mi sie bole podbrzusza i do tego krzyza, masakra, a w tym tygodniu tylko pokuwa i koniec...
    smak okropienstwo ;/

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę Kochane ze to nie mnie tylko pobolewa wieczorami, tak dziwnie jakby coś sie tam wwiercało... :/

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz od paru dni boli brzuch i krzyże właśnie dziś idę dogina więc zapytam czy wszystko ok. Brzuch to wiem że macica się rozciąga i może boleć ale krzyże ? Może od siedzenia, przemęczenia ?

    zem3i09keg891u11.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Mnie tez brzuch pobolewa, przez cały dzień. Pracę mam siedzącą. Do terminu @ jeszcze 2 dni.
    Sama nie wiem jaki to ból, trochę jak przed @ ale inny bardziej rwący i rozlewający się na cały brzuch. ( Nie mówiąc że brzuch jest wzdęty więc nie wiem czy to wzdęcie boli czy macica :/ )

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Mnie teraz od paru dni boli brzuch i krzyże właśnie dziś idę dogina więc zapytam czy wszystko ok. Brzuch to wiem że macica się rozciąga i może boleć ale krzyże ? Może od siedzenia, przemęczenia ?
    ja czytalam że ból miednicy i pleców też się zdarza.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa to daj znać co lekarz powiedział, może to jakoś wyjaśni bo ciekawa jestem

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ