X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle jak by okresowe + biały śluz
Odpowiedz

Bóle jak by okresowe + biały śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jest to moja pierwsza ciąża i nie jestem tak doświadczona jak wieloròdki :) ale od 2 dni mam bóle okresowe i białawy gesty śluz,co prawdaż na wkładce jest mała plamka ale zawsze tak miałam jak zaraz okres powinnam dostać :( Powiedzcie jak to było u was z chęcią bym się czegoś więcej dowiedziała ^^,

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle okresowe zawsze należy skonsultować z lekarzem!

    Amenada, Anoolka lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem czytałam dużo artykułów w internecie na ten temat i większość kobiet które mają podobne objawy są niby normalne i jeżeli po tabletce przeciwbólowej nie przejdzie wtedy informować lekarza.Ja nie mam stałych bóli zaboli raz lub dwa razy na dzień i to tyle :)

  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 6 marca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka ma rację. Nie chcę Cię straszyć ale u mnie taka zbagatelizowana plamka na wkładce zwiastowała obumarcie tak więc w te pędy do lekarza !.

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 6 marca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, troszkę mnie to wręcz denerwuje, bo ja też wtedy wszędzie czytałam, że to normalne. U mnie nie było i przez to, że zbagatelizowałam ten ból, straciłam szansę na podtrzymanie tej ciąży. Wizyta u lekarza nie zaszkodzi a może pomóc!

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem hihi :) białego śluzu już wogóle nie ma,mam tylko lekkie bóle podbrzusza i ciągłą zgagę potrafi mnie zaatakować nawet w nocy kiedy śpię i przebudzić MASAKRA!!! :d
    A do Gina idę w poniedziałek zobaczymy co powie ^^

  • Jutrzenka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 7 marca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na zgagę, to chyba jeszcze za wcześnie?

    xnw49n73wkp1z6up.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy za wcześnie czy nie,ale zgaga pojawia się na początku ciąży dopiero potem nudności wymioty... Jest wiele objawów w I trymestrze.Kobiety które czują że coś w jej ciele się zmienia i zaobserwuje już na początku ciąży to naprawdę rzadkość ^^, kobiety które nie liczą na ciążę na pewno nie odczują tego co kobieta która czeka na Fasolinkę ;)A NAJPEWNIEJSZE JEST TO ŻE KAŻDA KOBIETA PRZEŻYWA CIĄŻĘ INDYWIDUALNIE!!! po za Tym byłam już u ginka za 3 tyg. idę na USG :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 17:24

  • usmiechnieta_m Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 6.tc i kilka dni temu przestałam mieć bóle jak przed @. Jednak cały czas obserwuję czy nie pojawi się choć kropla rozwodnionej krwi. Przy pierwszej ciąży nie był to objaw zagnieżdżenia się zarodka lecz początek obumarcia płodu ;( Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Tak czy inaczej póki bóle są znośne (a ja miewam bardzo bolesne miesiączki) to nie panikuję. Na razie mam zaparcia, czasami zgagę, zawroty głowy i ból głowy. Mdłości jeszcze nie miałam, a ich się chyba boję najbardziej! Bo jak tu pracować, kiedy Ci niedobrze?!

    Pozdrawiam

    qskyky9zrvr3ipou.png
    [*] 18.11.2013
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mdlosci caly dzien ale wymiotuje glownie wieczorem. Nie kazdego dnia. Ale czytalam ze po jedzeniu najlepiej okolo 1h byc w pozycji stojacej. Ale jak mam ustac jak mi slabo i kreci sie w glowie? :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amenada z Twojego suwaczka wynika że jesteśmy na tym samym etapie :)

    Byłaś dziś u lekarza? Pytałaś o te bóle i biały śluz? Ja dziś jestem mocno zaniepokojona bo do tej pory bole pojawiały się co jakiś czas na chwile i nie były jakies mocne. Tłumaczyłam sobie to przygotowywaniem się macicy na dzieciątko. Dziś wieczorem te bóle są czestsze, martwie się a na wizytę idę jutro.

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizytę umówiłam się za 3 dni, pewnie z USG... mam nadzieję, że będzie już cośkolwieniek widać w prawidłowym miejscu, ponieważ też strasznie stresują mnie te bóle jak na @... a jak ich nie ma to też się stresuję...

    jftycms.png
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goplana jesteśmy na podobny etapie. Ja dzis byłam na USG (4+3 t.c.) niestety jeszcze nie było widać fasolki ale każda z nas jest inna więc mam nadzieje że u Ciebie będzie wszystko ok ;)

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ