X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle głowy
Odpowiedz

Bóle głowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem na poczatku ciazowej drogi -
    Dopiero 6 tydzien. Czy któraś z Was miala codziennie bóle glowy? Jak sobie z nimi radzilyscie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 20:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwiększa się objętość krwi, więc to zupełnie normalne. Ja przed ciążą miałam migreny i w 1.ciąży miałam prawie codziennie ból głowy. Nie super mocny, ale bolało przez kilka tygodni. Teraz raz miałam taki ból, że paracetamol 500 dał radę tylko przez 3-4godziny. Możesz brać paracetamol, ale odradzam ibuprofen (poczytaj o nowych badaniach na ten temat) :)

    Nanu7 lubi tę wiadomość

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 9 lutego, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jakie suplementy / witaminy przyjmujecie po ciąży? Zarówno Panie karmiące piersią, jak i mlekiem modyfikowanym

  • Maja2023 Autorytet
    Postów: 266 350

    Wysłany: 9 lutego, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetpis wrote:
    Cześć Dziewczyny, jakie suplementy / witaminy przyjmujecie po ciąży? Zarówno Panie karmiące piersią, jak i mlekiem modyfikowanym

    Śmiało możesz przyjmować te które miałaś w ciazy, na większości jest dopisek że są przeznaczone dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Ja brałam do skończenia karmienia cały czas te same co w ciąży. :)

    Starania o drugiego bobasa od 06.2023

    06.2019 - I ciąża , brak serduszka 8tc , poronienie wywoływane w szpitalu

    06.2020 - II ciąża , 3254 g cudu <3 córeczka jest z nami

    09.2023 - III ciąża , ciąża biochemiczna

    12.2023 - IV ciąża , 6tc serduszko bije -> 8tc poronienie samoistne , poronienie chybione

    06.02.2024 cień cienia
    07.02 beta 17.90
    9.02 beta 61.70
    20.02 beta 10 688
    26.02 usg 5+4tc , FHR + 💓🤞🤰
    01.04 10+4 tc , maluszek rośnie- 41 mm
    11.04 - I prenatalne


    Mutacja genu MTHFR, PAI1
    Niski progesteron
    PCOS

    PrenaCare complete, jod, duphaston , heparyna
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 12 lutego, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 tydzien i codziennie boli głowa, przez co wszystko mnie denerwuje

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 19 lutego, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmię mm i szczerze powiedziawszy ze szczęściem i uśmiechem na twarzy odstawiłam po ciąży wszystkie suplementy.
    Wystarczyło mi ponad dwa lata suplementacji ;)

    Jeśli zależy Ci na antyoksydantach możesz poczytać sobie o karnozynie: https://karnozyna.com/

    Znacznie poprawia kondycję organizmu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego, 14:22

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ