X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból zęba
Odpowiedz

Ból zęba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co zrobić przy bólu dziąsła od zęba? Mam uszkodzony. Wzięłam około 12ej 1 apap i o 17 drugi. Teraz ból jest przytłumiony, ale mam dość. Nie wiem nawet gdzie zadzwonić, czy może mi wystawi ktoś e-receptę..

  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź jak najszybciej do dentysty. Dentysta mi powiedział, że w ciąży można robić praktycznie wszystkie zabiegi dentystyczne, nawet RTG jeśli jest bardzo potrzebne. Zapalenie dziąseł podobno w ciąży często występuje, a dentyści mają sposoby na łagodzenie bez wpływu na ciążę

    oar83e3k4353pnfm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ