X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ból w klatce piersiowej
Odpowiedz

ból w klatce piersiowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 29 października 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie znalazłam nic na forum na ten temat, więc zakładam nowy wątek. Jestem w 5 tygodniu, od kilku dni boli mnie klatka piersiowa. Ból jest kłujący, czasem z lewej strony albo po środku. Nie występuje to po jakimś wysiłku tylko od tak. Czy miała któraś z Was podobnie? Czy jest to po prostu objaw ciąży? Wizytę u ginekologa mam na 9.11.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 29 października 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z opisu wygląda mi to na nerwoból. Chyba nie jest to typowy objaw ciąży, ale raczej nie jest to jakiś szczególny powód do niepokoju. Może stresujesz się czymś? Jeśli będzie Cię mocno bolało, to zgłoś się wcześniej do rodzinnego.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 29 października 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie rozmawiałam ze swoim ginekologiem, mówił że nie powinno to być nic poważnego. Być może to taka jakby trochę inna zgaga, rennie powinno pomóc a jak nie pomoże i ból się nasili, dojdą duszności to mam jechać do szpitala. Nerwoból raczej nie, nie denerwuje się. Chyba coś z tą zgagą może być bo nasila się jak coś zjem albo się napije. To moja pierwsza i długo wyczekana ciąża dlatego tak trochę panikuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2017, 11:22

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 29 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki aby było wszystko dobrze :) Mam nadzieje, że skorzystanie z rad lekarza pomoże

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 29 października 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier wrote:
    To trzymam kciuki aby było wszystko dobrze :) Mam nadzieje, że skorzystanie z rad lekarza pomoże
    Dziękuje :)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ