X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból podbrzusza podczas stosunku.
Odpowiedz

Ból podbrzusza podczas stosunku.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na samym początku ciaży odczuwałam ból podbrzusza tylko w pozycji na jeźdźca - lekarka kazała z niej zrezygnowac i trochę uważać. Teraz (11/12 tydz) możemy kochac sie tylko na łyżeczki bo już wszystkie pozostałę pozycje powodują ból podbrzusza.
    Do tego po stosunku miejsca intymne bola mnie tak jakby ktoś próbował je rozerwać :(
    Trochę się martwię. Może któraś z was ma podobne doświadczenia/dolegliwości ??

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też często pobolewało i musieliśmy przerywać. Zrezygnowaliśmy bo bez sensu się kochać skoro coś kuje i odczuwa się dyskomfort. Poza tym dziecko najważniejsze. Na przyjemności przyjdzie jeszcze czas :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od którego tygodnia zaczelyscie serduszkować? ;-) ja to mam teraz takie wysokie lipido że głowa mała ;-) ale niestety nie mogę sobie narazie pozwolić na stosunek bo dzidziuś jest z ivf i lekarze powiedzieli żeby się narazie wstrzymać, tylko nie powiedzieli do kiedy :-o

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka macicy jest rozpulchniona, więc ma prawo boleć... U nas tego problemu nie ma. Czasem po seksie czuję kłucie w macicy, ale wszystko jest OK, więc zakazu nie mamy. Może przerwa na tydzień czy dwa coś pomoże?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerwy nic nie pomagają.

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja tez odczuwam dyskomfort chwilowy podczas stosunku i po tez mam wrazenie obolalosci. Najgorsze,ze Maz i tak panikuje czy nic sie nie stanie i unika zblizen. I jak tu czerpac przyjemnosc jak obawy o malenstwo sa wazniejsze.

    Jestes juz z nami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam zakaz do 16 tygodnia, znaczy leakrz powiedzial lepiej nie.. ale jakis tydzien temu tak nas ponioslo, ze sie kochalismy.. ale nic mnie nie bolalo ani w czasie ani po i bylo suuuuuper.. dzidzius tez caly :) a ja mam takie libido, ze te 6 tyygdoni jeszcze ciezko mi bedzie.. moze uda sie wczesniej zdjac zakaz:D

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego masz zakaz jesli mozna wiedziec;)?
    Ja mialam zakaz jak wyszlam ze szpitala po przeziebieniu i bolach brzucha,
    teraz zakaz zniesiony;)

    Jestes juz z nami :)
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kochacie sie w gumce czy bez? Bo slyszalam zeby w gumce...

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 2 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys, a po co w gumce?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a ja mam zakaz do 16 tygodnia, znaczy leakrz powiedzial lepiej nie.. ale jakis tydzien temu tak nas ponioslo, ze sie kochalismy.. ale nic mnie nie bolalo ani w czasie ani po i bylo suuuuuper.. dzidzius tez caly :) a ja mam takie libido, ze te 6 tyygdoni jeszcze ciezko mi bedzie.. moze uda sie wczesniej zdjac zakaz:D
    hm w sumie nie wiem czemu mam zakaz, lekarka kazala naraize sie wstrzymac do 16 tygodnia.. moze dlatego ze mam pcos i dlugo sie staralm o ciaze i dmucha na zimne bo nie wiem :P ogolnie to mowie 2-3 razy zlamalam zakaz i nic nie mowilam lekarce i jest ok.. teraz mi sie jeszcze jakas infekcja przypałetała nie wiadomo skad i musze wymaz zrobic w poniedzialake ;/

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 maja 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo czytałam w jednej książce o ciąży że sperma ma jakieś właściwości mogące wywoływać poronienie i nie wiem czy to prawda musze spytać lekarza

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • perelka1846 Koleżanka
    Postów: 90 13

    Wysłany: 2 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie! :) Po pierwsze serdecznie gratuluję i wszystkim Wam i Waszym maleństwom życzę dużo zdrowia.

    Przepraszam, że spamuję, ale we wrześniu na świat przyjdzie moje maleństwo, wzięłam udział w konkursie, głosować można do jutra (3.05) do godziny 20:00. Bardzo proszę Was o pomoc i głosy na historię nr 2. Dziękuję za zaangażowanie :)

    http://mama-w-trampkach.blog.pl/wygraj-laktator-canpol-babies/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ