X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Boł podbrzusza
Odpowiedz

Boł podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. jestem w 6 tc. I zawsze w nocy łapie mnie silny bol podbrzusza czy to normalne?? Tylko raz, trwa ok 10 minut i przestaje a w dzien tylko momentami.
    Biore duphaston 3x dziennie, magne b6 3x dziennie i spasmoline 3x dziennie. bo tak mi ginekolog kazala. Noi oczywiscie kwas foliowy

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ból jest nie do wytrzymania i paraliżujący to nie jest to normalne, tak samo skurczy nie powinno być i krwawień. Natomiast jeżeli jest to ból podobny do bóli miesiączkowych to nie ma czym się bardzo martwić bo to akurat normalne.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 mnie też bóle najczęściej w nocy dopadają, tłumaczę to tym że dzidziuś w nocy najwięcej rośnie :D

    Wczoraj lekarz powiedział mi że kłucia w podbrzuszu są jak najbardziej normalne ale 10 min to chyba trochę za długo. Lepiej nie ryzykować i zapytać jak najszybciej lekarza.

    p19uvkcbq15t6635.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie dzwoniłam do lekarza i kazała mi zwiekszyc dawke duphaston 2x rano, 2x popoludniu, 2x na wieczor. a jak bol ustanie to wtedy zmniejszyc do poprzedniej dawki.

    pakima lubi tę wiadomość

  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 21 lutego 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby długie bóle nie powróciły i mała Fasoleczka pięknie Ci rosła! :)

    p19uvkcbq15t6635.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że zadzwoniłaś do lekarza :) szybka reakcja może uratować zdrowie dziecka:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Piszę do was, ponieważ mam pewne wątpliwości i może mi doradzicie.
    9 dni po owulacji zrobiłam test i wyszła druga blada kreska. Od tamtej pory robiłam test codziennie i przez ostatnie dwa dni intensywność kreski nie zwiększyła się.
    Czy może wiecie czy to nic złego?
    Czytałam o tym, że poziom hCG powinien rosnąć i myślałam, że intensywność kreski będzie coraz większa a teraz nie ukrywam, że trochę się martwię.
    Na betę póki co nie mam fizycznej możliwości iść.
    Termin @ mam na 26.02.

    Macie jakieś rady?

  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastosować test ciążowy innej firmy - koniecznie o czułości 10 mIU/ml (czyli ten najbardziej czuły) :)
    Trzymam kciuki!

    p19uvkcbq15t6635.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje przez kilka dni też jakoś szczególnie nie ciemniały, nie martw się. Dopiero po tygodniu wyszła tak ciemna kreska, jak testowa.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam testy różnych firm, choć faktycznie te dwa ostatnie jednej firmy.
    No nic kupię jutro test jeszcze innej firmy i zobaczymy :)
    Dzięki za pomoc :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ