X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból piersi?
Odpowiedz

Ból piersi?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melania05 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest ból piersi musi być przez cała ciąże? na początku bard mnie bolały, mąż mówi że stały się wieksze, ale od dwóch dni jakby już tak nie bolą, nie czuje w nich jakiegos napięcia, co prawda na brzuchu nadal jak się położe to mi przeszkadzaja i musze zmienić pozycje ale pare dni temu było inaczej

  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból piersi stał się trochę mniej intensywny ok. 9 tc., teraz mogę powiedzieć, że jest w miarę stały. Wcześniej to różnie bywało, raz było tak że każdy stanik mnie drażnił i ściskał, a innym razem prawie w ogóle ich nie odczuwałam poza delikatnym powiększeniem. Za każdym razem kiedy bolały mniej zaczynałam się stresować, ale nauczyłam się, że intensywność bólu piersi o niczym nie świadczy, w ciąży trzeba się nauczyć trochę wyrozumiałości dla swojego ciała i przede wszystkim cierpliwości. :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bywaly dni, ze w ogole nie bolaly, a czasem bardzo mocno. Roznie to bywa ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Sylwia91.08 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam podobnie, piersi bolały hm w sumie piekły do 7 tygodnia, obcenie jestem w 10 i nie czuje ich, są takie jak zawsze i też zaczęłam się martwić, chyba wolałabym mieć typowy objaw i być spokojna niż dodatkowo się zastanawiac czy aby na pewno wszystko dobrze

    Mama dwóch chłopców;)
    cukrzyca typ 1, niedoczynnośc, hashimoto, pcos, wrogi śluz 3 x inseminacje a udało się naturalnie w najmniej oczekiwanym momencie!!!
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie bolą wogole. Jestem dopiero w 4tc. Może jeszcze za wcześnie. .?

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ