X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból piersi
Odpowiedz

Ból piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    czy którejś z Was ustąpił nagle ból piersi w 9-10tc?
    Może nie tak do końca, ale jednak pojawia się tylko momentami?

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czasami też jest słabszy ale jednak wraca regularnie, nawet na belly jest w poradach że objawy nie muszą być takie same przez cały czas i nie świadczy to o odchyleniach :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    U mnie czasami też jest słabszy ale jednak wraca regularnie, nawet na belly jest w poradach że objawy nie muszą być takie same przez cały czas i nie świadczy to o odchyleniach :)
    Dziękuję. Mam nadzieję, że znowu nic złego się nie stało:) a wizyta dopiero za 3 tygodnie

    M&M
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą czasem słabiej, czasem mocniej :) Jak mają dzień ;)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ustapily jakos w 8tc. Tylko czasami ppbolewaja ale nie sa juz jak kamienie. Bylam na wizycie 25.05 i jest ok :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Należy też pamiętać że brak dolegliwości bólowych nie jest niczym niepokojącym :) później jak piersi dużo urosną i zacznie się przygotowanie do laktacji, to dopiero będą bolały, w żaden stanik się nie wciśniesz ;)

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja to zaczynam się martwić gdyż u mnie praktycznie żadnych objawów nie ma od poczatku prócz bólu piersi bolą mnie mocno zawsze jak ściągnę stanik i jak śpię to tak po bokach bardziej,ale od wczoraj to jakby ustałoi bolą mniej praktycznie to nie czuje bólu,martwi mnie to dziś wizyta nawet boje się iść na nią :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell zobaczysz, będzie dzidzia z pięknym serduszkiem, nie wiem skąd się w ludziach rozwinęło przekonanie że to dobrze jak bolą piersi :D Każdy organizm jest inny a szczególnie w początkowej ciąży objawy nie są zróżnicowane. Wiele kobiet które przeżyły stratę ciąży mówi, że objawy ciążowe towarzyszyły na długo po tragedii (kiedy wiedziały, że już po wszystkim :( )

    Podsumowując: więcej wiary w Tego tam na górze, bo On wie co robi :) Przynajmniej kieruję to do osób wierzących.

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby oby!wiesz strasznie stresuje przed dzisiejszą wizytą a gdzie tam do godz 19 .

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell, po dwoch stratach stwierdzam, ze ból cyckow to kiepski wyznacznik rozwijajacej się ciąży. W pierwszej zaczęły mnie bolec po terminie miesiączki ale bolały az tak, ze nawet sięgając cos z szafki w kuchni, kazdy ruch ręką byl okropny... W drugiej ciąży zaczęły juz boleć ze 7 dni przed terminem @ i tez bolały okropnie. Jak widać obie ciążę zakonczone stratą, a nie pomyslalabym przy takich bólach. A teraz zaczęły boleć po terminie @ ale bol jest spoko, do wytrzymania, jednego dnia bolą bardziej, innego mniej, dzis mniej na przykład. A dzidzia pięknie sie rozwijała i mam nadzieję, ze nadal rozwija.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Slonko92 Przyjaciółka
    Postów: 93 20

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam. Ja to zaczynam się martwić gdyż u mnie praktycznie żadnych objawów nie ma od poczatku prócz bólu piersi bolą mnie mocno zawsze jak ściągnę stanik i jak śpię to tak po bokach bardziej,ale od wczoraj to jakby ustałoi bolą mniej praktycznie to nie czuje bólu,martwi mnie to dziś wizyta nawet boje się iść na nią :(

    Nie martw się, ból piersi nie jest wyznacznikiem. Ja też będąc w 5-6 tyg. miałam manię macania się po piersiach czy aby na pewno nie przestały boleć. Pewnego ranka obudziłam się i jak zwykle sprawdziłam ich stan i nie bolały prawie wcale... wpadłam w taką panikę, że prawie ściany przenosiłam, a z kruszynką jest wszystko w porządku. Raz mam takie dni, że bolą bardziej, raz bolą mniej, a raz prawie wcale, ale już przywykłam do tego, że ich stan nie jest cały czas taki sam. :P w pierwszej ciąży, którą straciłam piersi nie bolały mnie prawie wcale, w drugiej (też straconej) bolały już kilka dni po owulacji, nawet po poronieniu były wrażliwe. Teraz jestem w 10 tc i tak jak opisywałam wcześniej bolą różnie. Tylko spokój nas uratuje! :)

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Witajcie,
    czy którejś z Was ustąpił nagle ból piersi w 9-10tc?
    Może nie tak do końca, ale jednak pojawia się tylko momentami?
    Ja tak właśnie mam od 3/4 dni.wczesniej było tak ze jednego dnia bardziej drugiego mniej ale ten bol wracał. Teraz jakby przestało i tez myśle o co chodzi. Pozostały większe ale juz nie sa takie nabrzmiałe i twarde i bolace
    A dzis właśnie kończę 9 tydzien

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 13:31

  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobobo wrote:
    Ja tak właśnie mam od 3/4 dni.wczesniej było tak ze jednego dnia bardziej drugiego mniej ale ten bol wracał. Teraz jakby przestało i tez myśle o co chodzi. Pozostały większe ale juz nie sa takie nabrzmiałe i twarde i bolace
    A dzis właśnie kończę 9 tydzien
    U mnie identycznie. 8t5d, są dalej powiększone ale nie są już opuchnięte. Ogólnie nie bolą ale przy dotyku sutki są bardzo wrażliwe niestety w sposób negatywny :) ogólnie osłabienie i mdłości już całkiem przeszły ale nie przyszło mi do głowy że to może znaczyć coś złego. Trzeba się z tego cieszyć :) w mojej rodzinie są osoby które w ogóle nie miały dolegliwości na początku ciąży, zero objawów i wszystko było ok.

  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie jeszcze myślę że jak by to był jakiś wyznacznik to na każdej wizycie kazaliby nam określać ból cyców w skali 1-10 :D ale nikt o to nie pyta hehehe

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda;)
    mi wczoraj trochę wróciło pobolewanie, ale to już nie to co wcześniej. Byłam wczoraj na wizycie u gina (Ale bez usg) i jej powiedziałam, że trochę mnie martwi to, że nie mam objawów, poza zmęczeniem, siusianiem i tym pobolewaniem piersi to się tylko uśmiechnęła i powiedziała, że się cieszyć powinnam a nie martwić

  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jrstem w 4 tc i mnie wcale nie bolą od początku

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ